Results from German Open 2004 - Senior II (Over 45) Standard 21. srpna 2004
Podívejte se, jak advertise your product s námi

German Open 2004
Německo - Stuttgart 17. srpna 2004

Senior II (Over 45) Standard 21. srpna 2004

Finále

1  Bernd Kiefer & Monika Kiefer Německo
2  Alfredo Anselmi & Annamaria Pietrobelli Itálie
3  Christian Böhm & Elisabeth Böhm (aka Striegan) Německo
4  Giancarlo Capenti & Maria Antonietta Di Chino Itálie
5  Richard Funnell & Jenny Funnell Anglie
6  Gerhard Otterbach & Elvira Otterbach Německo
Inzeráty
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Torsten Lexow & Monika Zimmer (aka Hartung) Německo
8  Antonio Grieco & Patrizia Grieco (aka Nencioni) Itálie
8  Fulvio Panattoni & Giovanna Panattoni Itálie
10  Luciano Ceruti & Rosa Nuccia Cappello Itálie
11  Rauno Karvinen & Stina Karvinen Finsko
12  Alessandro Barbone & Patrizia Flamini Itálie
13  Claus Nacke & Ilse Mielke Německo

Čtvrtfinále

14  Michael Koops & Hannelore Koops Německo
15  Vladimir Levchenko & Tamara Shokina Rusko
15  Claudio Piacentini & Sabrina Centi Itálie
17  Wilfried Seidel & Annette Seidel Německo
18  Antonio Chistolini & Liliana Petracchiola Itálie
18  Martin Ciomber & Angelika Ciomber Německo
20  Hans Arnold Büscher & Heidi Büscher Německo
21  Michel Heggen & Tonny Heggen Belgie
22  Hans Wolfgang Scheuer & Angelika Scheuer Německo
23  Franco Bernini & Mariarosa Locatelli Itálie
24  Klaus Kast & Irene Kast Německo

3. kolo (top 48)

25  Saverio De Nichilo & Conchetta Mondarini Itálie
26  Herward Bucher & Ursula Bucher Německo
27  Rudolf Braschoss & Gabriele Braschoss Německo
28  Maurizio Carugati & Mariagrazia Giovenco Itálie
28  Guenter De Koster & Jutta De Koster Německo
28  Domenico Di Micco & Cesarina Torri Itálie
31  Giorgio Tiberio & Maria Rosa Basti Itálie
31  Jaap Willemstein & Marianne Willemstein Holandsko
33  Günter Färber & Marion Färber Německo
34  Nahne Johannsen & Marianne Johannsen Německo
35  Jean-Francois Gosselin & Sylvie Gosselin Kanada
35  Jens Hogh-binder & Friederike Hogh-binder Německo
37  Josef Voltz & Silvia Voltz Německo
38  Elmar Strassburger & Luzia Strassburger Německo
39  Joachim Dürr & Marianne Dürr Německo
39  Adriano Ferrazza & Natalia Pratesi Itálie
39  Uwe Maskow & Cornelia Maskow Německo
42  Daniel Trouve & Anne Marie Trouve Německo
43  Bohumil Cech & Pavla Cech Česká republika
44  Heinrich Dunker & Claudia Dunker Německo
44  Michael Marten & Sabine Marten Německo
46  Thomas Carstensen & Petra Carstensen Německo
46  Jurgen Ensslin & Friederike Ensslin Německo
48  Marcel Erne & Birgit Erne (aka Suhr) Německo

2. kolo (top 87)

49  Dario Basconi & Elia Leone Itálie
49  Theodor Rulofs & Eva Rulofs Rakousko
51  Harm Huizinga & Diemut Huizinga Německo
51  Pietro Innella & Vita Luisi Itálie
51  Jiri Plsek & Jana Plskova Česká republika
54  Richard Popp & Rosel Popp Německo
55  Eckhard Hetzel & Ursula Hetzel Německo
55  Alesandro Moroni & Meri Trivi Itálie
57  Horst Wientzek & Ursula Wientzek (aka Wille) Německo
58  Heiner Weimer & Elfi Weimer Německo
59  Manfred Hüttges & Ursula Hüttges Německo
59  Günter Liersch & Irmgard Liersch Německo
59  Diego Merlini & Gabriella Tana Itálie
59  Jan Pincsek & Edith Carder (aka Pincsek) Rakousko
63  Peter Bruckner & Susanne Stuber-Bruckner Německo
64  Gerhard Salzgeber & Ingrid Salzgeber Rakousko
65  Oscar Josef Dittli & Rosemarie Dittli Švýcarsko
65  Harrie Wilborts & Gerda Wilborts Holandsko
67  Werner Reiss & Brigitte Reiss Německo
68  Jürgen Pehl & Gisela Pehl Německo
68  Eddy Rooms & Sonia De Bruyn Belgie
70  Werner Egger & Brigitte Egger Německo
70  Ivan Elcic & Gordana Elcic Německo
70  Wilfried Rosengart & Heidi Rosengart Německo
70  Richard Schöllhorn & Monika Brunkow Německo
74  Johan Blind & Nel Blind Holandsko
74  Werner Brand & Elvira Brand Německo
74  Rudi Gallus Gross & Anette Gross Německo
74  Wilfried Lang & Maria Lang Německo
74  Martin Riese & Heike A Riese Německo
79  Sergey Gusarov & Nelli Shelekhova Rusko
79  Olaf Mai & Jutta Kuhn Německo
81  Gianfranco Fait & Adriana Cardin Itálie
82  Horst Lobitz & Marianne Lobitz Německo
83  Walter Weber & Dagmar Weber Německo
84  Andreas Voigtländer & Irina Voigtländer Německo
84  Detlef Wunder & Carla Wunder Německo
86  Wolfgang Medinger & Monika Medinger Německo
86  Ullrich Rutkowski & Petra Bianconi Německo

1. kolo (top 116)

88  Michael Malzer & Gisela Malzer Německo
89  Manfred Nürnberger & Sonja Nürnberger Německo
89  Jakob Schatzel & Gretel Schatzel Německo
91  Alfred Fritsch & Erika Fritsch Německo
91  Wolfram Zeit & Ursula Wittmann Německo
93  Gerhard Winkler & Monika Winkler Německo
94  Tilo Schneider & Merve Schneider Německo
94  Michael Tonko & Sylvia Tonko Německo
96  Willi Bode & Marita Bode Německo
97  Hartmut Schlieker & Helma Schlieker Německo
98  Gerhard Baier & Barbara Baier Německo
98  René Brunhölzl & Christine Brunhölzl Rakousko
98  Piet Koeken & Ineke Koeken (aka Crijns) Holandsko
98  John Overberg & Helene Overberg Holandsko
98  Jürgen Seifert & Petra Mansbart Německo
103  Hans De Vlieger & Riekje De Vlieger Holandsko
103  Francisco Munoz Gonzales & Dolores Nicolas Cabet Španělsko
103  Hans-Jürgen Schulze & Sigrid Schulze Německo
103  Wolfgang Thomann & Roswitha Gülpers Německo
103  Dieter Wessel & Gisela Wessel Německo
108  Ralf Pick & Helga Kruse Německo
109  Karl Heinz Dreesen & Carola Dreesen Německo
110  Jean Pierre Larronde & Marie Therese Larronde Německo
111  Thomas Bollig & Hella Stiebitz Německo
112  Jaime Berges & Carmen Vazquez Španělsko
112  Steffen Blunck & Birgit Blunck Německo
114  Djelloul Bouliche & Sabine Bouliche Švýcarsko
114  John Leonupen & Lia Leonupen Holandsko
116  Joachim Boukamp & Karin Boukamp Německo
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}