Results from danceComp Wuppertal 2019 - WDSF Senior III Open Standard 6. července 2019
Inzeráty
Pokud nechcete zobrazovat tyto reklamy Staňte se členem!
Podívejte se, jak advertise your product s námi

danceComp Wuppertal 2019
Německo - Wuppertal 5. července 2019

WDSF Senior III Open Standard 6. července 2019

Finále

1  Bernd Farwick & Petra Voosholz Německo
2  Rene Ewals & Ymke Lemmens Holandsko
3  Aldo Mazzi & Roberta Pisacane Itálie
4  Marino Riello & Antonella Perin Itálie
5  Andrey Kukk & Anna Berezina Rusko
6  Anton Marcek & Jana Marcekova Slovensko
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Nikolay Palagichev & Irina Krutova Rusko
8  Armando Nespoli & Natalia Gualandris Itálie
9  Thomas Schmidt & Susanne Schmidt Německo
10  Lorenzo Melucci & Carla Meconi Itálie
11  Lorenzo Patti & Marina Mastropaolo Itálie
12  Alexander Hick & Petra Alexandra Lessmann Německo

Čtvrtfinále

13  Jouko Leppala & Helja Leppala Finsko
13  Michael Sipek & Susanne Sipek Německo
15  Stefano Tani & Marzia De Grandis Itálie
16  Michael Gross & Regina Gross Německo
16  Antonio Lagunas Marin & Matilde Sauceda Parejo Španělsko
18  Olivier Albert Gastaldi & Muriel Renee Gastaldi (aka Haegel) Itálie
19  Knut Moller & Iris Moller Německo
20  Bruno Cannello & Nicoletta Cecati Itálie
21  Wolfgang Walter & Ilse von Beyer Německo
22  Enrico Pratesi & Mariella Landini Itálie
23  Salvatore Imbellone & Loredana De Zio Itálie
23  Jens Wolff & Maike Wolff Německo

3. kolo (top 48)

25  Andreas Reumann & Annette Reumann Německo
26  Jürgen Flimm & Christine Flimm Německo
27  Albert Rommel & Andrea Rommel Německo
28  Robert Dub & Sylvia Schäfer-nouza Rakousko
29  Stefan Jacob & Margit Stiebritz Německo
30  Siegfried Evertz & Yvonne Heyner Německo
30  Emil Gajda & Dorota Gajda Polsko
32  Götz Bierbaum & Maren Bierbaum (aka Muller) Německo
32  Philippe Quinet & Patricia Lauble Francie
34  Gerhard Pfünder & Elke Meissner Německo
35  Gerhard Funk & Marion Funk Německo
36  Peter Birndorfer & Christina Pothfelder Německo
36  Rob Neuhaus & Charlotte Neuhaus Holandsko
36  Francesco Triulcio & Daniela Bueti Norma Itálie
39  Jürgen Buttkus & Birgit Buttkus Německo
39  Marek Fuchs & Dorit Fuchs Německo
41  Gerhard Baier & Ingrid Cloos Německo
41  Jean Jacques Gueudry & Lucie Gueudry Francie
41  Dirk Keller & Heidemarie Schulz-Brüsewitz Německo
44  Oliver Leonhardt & Andrea Leonhardt (aka Pietschke) Německo
45  Stefan Isenecker & Diane Mongellaz Německo
45  Siegfried Klein & Maria Klein Německo
47  Dirk Dittrich & Jeanette Dittrich (aka Jäger) Německo
48  Alexander Beaumont & Anne Beaumont Německo

2. kolo (top 96)

49  Olaf Paul & Christl Renno-Paul Německo
49  Henrik Strom & Gitte Strom Dánsko
51  Tamas Schubert & Bärbl Schubert Německo
52  Rudi Stern & Heidi Stern Německo
53  Francesco Allegrino & Agata Di Paola Německo
54  Ruud Houben & Chris Rosseau Belgie
54  Horst Stepuhn & Kerstin Stepuhn Německo
56  Hans-Jurgen Gallo & Astrid Gallo (aka Winter) Německo
57  Romualdas Joksas & Ilona Joksa Lotyšsko
58  Harald Konhäuser & Anja Hesele Německo
58  Thomas Ledebuhr & Ivonne Pool Německo
60  Johann Hartmann & Catherine Hartmann Německo
60  Volker Moll & Petra Weinzierl Německo
62  Jürgen Kosch & Katrin Kosch Německo
62  Jose Moron & Ascension Garre Španělsko
62  Federico Tomaselli & Simonetta Galantini Itálie
65  Thomas Kreuels & Annette Kreuels Německo
66  Peter Helmer & Karola Helmer Německo
66  Thomas Horn & Rosita Boose Německo
66  Markus Mäurer & Marion Mäurer Německo
66  Dieter Müller & Elke Müller Německo
70  Torge Rieper & Gisela Rieper Německo
71  Hartmut Neeß & Bettina Neeß Německo
71  Norbert Schade & Arne Marina Schade Německo
73  Michael Hackner & Manuela Treindl Německo
73  Vico Ostertag & Sabine Lüllich Německo
73  Thomas Resch & Susanne Schade Německo
73  Thomas Welter & Cornelia Welter Německo
77  Ralf Heinrichs & Cornelia Fank Německo
77  Izumi Tanaka & Elisa Dietrich (aka Knels) Německo
79  Jens Langmann & Ellen Langmann Německo
79  Uwe Pietschmann & Rita Pietschmann Německo
81  Silvano Rodia & Julia Kunsek Německo
82  Klaus Rose & Astrid Rose Německo
83  Herbert Klingler & Ursula Klingler Rakousko
83  Heiko Schlage & Bettina Schlage Německo
83  Anatoly Sokolov & Antje Pilar Německo
86  Helmut Lindmair & Diana Stüber Německo
86  Robert Postma & Renate Postma Německo
86  Holger Zinn & Karin Zinn Německo
89  Martin Friederici & Ludmilla Friederici Německo
89  Andres Joeleht & Anu Joeleht Estonsko
89  Alfredo Rivas Jurado & Teresa De Paco Španělsko
89  Michael Saumweber & Sabine Schaffert Německo
93  Kees Slot & Kirsten Slot-Lim Holandsko
94  Beat Schmid & Monika Schmid (aka Streit) Německo
94  Elmar Selbach & Martina Becker Německo
94  Heiko Wehr & Sabine Wehr Německo

1. kolo (top 180)

97  Peter Gerlach & Catrin Gerlach Německo
97  Henri Leboutte & Francine Leboutte-Adam Německo
97  Manfred Lerch & Andrea Lerch Německo
97  Thomas Weyland & Ines Weyland Německo
101  Sergio Dodaro & Francesca D'aviri Německo
101  David Poulter & Catharina Stijl Holandsko
103  Jürgen Bäumer & Irina Weinberger Německo
103  Marc Van Breda & Anita Bosmans Belgie
103  Jürgen Lüders & Karin Lüders Německo
103  Dieter Tellermann & Ulrike Tellermann Německo
103  Jürgen Wunderlich & Kerstin Wunderlich Německo
108  Matthias Luderer & Elvira Luderer Německo
108  Robert Nicklas & Elisabeth Nicklas Německo
110  Heinz-otto Saar & Beate Saar Německo
111  Jürgen Diegel & Andrea Frey Německo
111  Hartmut Kloth & Susanne Kloth Německo
111  Steffen Kniestedt & Antje Kniestedt Německo
111  Michael Kramer & Ursula Kramer Německo
111  Olaf Petermann & Romy Groh Německo
116  Jens-uwe Pohl & Simone Szupkai Německo
116  Wolfgang Riedl & Petra Riedl Německo
116  Andreas Wieck & Karin Wieck Německo
119  Hagen Winterfeldt & Katrin Winterfeldt Německo
120  Helmut Bresch & Angelika Nothdurft Německo
120  Martin Brinker & Martina Brinker Německo
120  Roberto Cervellini & Claudia Boni Itálie
120  Ingolf Dahnert & Gabriele Dahnert Německo
120  Frank Nusser & Andrea Nusser Německo
120  Volkmar Smolnik & Ursula Helene Schmidt Německo
126  Roland Frolich & Siglinde Frolich Německo
127  Frank Büchel & Stephanie Büchel Německo
127  Jürgen Kuberczyk & Birte Kuberczyk Německo
127  Udo Schiffer & Angelika Schiffer Německo
130  Roger Pohlmann & Qing Chen Německo
130  Rico Stodko & Ariane Erdmann Německo
130  Bernd Stühler & Angela Stühler Německo
130  Armin Winter & Angela Winter Německo
134  Ulrich Voosholz & Inge Frönd Německo
135  Velten Berger & Elvira Berger Německo
135  Bernd Grzelachowski & Birgit Grzelachowski Německo
135  Georg Rüffler & Elke Rüffler Německo
138  Wolf-Dietrich Unger & Susanne Unger Německo
138  Daniel Xander & Manuela Xander Německo
140  Herbert Lederer & Katrin Cords-Lederer Německo
141  Uwe Hofmann & Silvia Hofmann Německo
141  Ulrich Kyas & Birgit Spletzer-Kyas Německo
141  Andreas Walcher & Jutta Walcher Německo
144  Michael Enz & Karin Schreiner Německo
144  Egon Müller & Jasmin Flor Německo
144  Uwe Preuß & Antje Preuß Německo
144  Dietmar Wilstermann & Andrea Wilstermann Německo
148  Gerhard Lödermann & Anne Frey Německo
149  Theodor Arlt & Margarete Arlt Německo
149  Kai-Uwe Bormann & Anja-Mareike Bormann Německo
149  Andreas Gilles & Patricia Gilles Německo
149  Eric Van-Herwijwen & Ana Abornoz Švýcarsko
153  Georg Beuker & Petra Beuker Německo
154  Thomas Benthien & Anke Benthien Německo
154  Hubert Buresch & Sabine Buresch Německo
154  Bernd Kölbel & Sabine Wengel Německo
154  Peter Kornhass & Karin Wagner Německo
154  Heinrich Kreilein & Marion Kreilein Německo
159  Hans-Jürgen Schulze & Sigrid Schulze Německo
159  Detlef Stacker & Christine Stacker Německo
161  Uwe Rosenkranz & Marion Rosenkranz Německo
162  Frank Geyer & Petra Kiefer Německo
162  Harry Heideveld & Astrid Heideveld Holandsko
162  Herbert Pawella & Liliana Pawella (aka Nehring) Německo
162  Bernd Pförtner & Gerlinde Pförtner Německo
166  Uwe Müller & Ilona Müller-Sonntag Německo
167  Ferdinand Fassbender & Christine Siebenbürger Thiebes Německo
168  Jürgen Halpaus & Anke Jordan Německo
168  Harald Ries & Antonie Ries Německo
170  Michael Puttkammer & Marion Puttkammer Německo
170  Rainer Schubert & Kerstin Schubert Německo
172  Manfred Dort & Traudel Dort Německo
172  Rolf Hallstein & Heike Hallstein Německo
172  Detlef Hildebrandt & Sabine Hildebrandt Německo
172  Uwe Hoppe & Heike-Susanne Dräger-Hoppe Německo
172  Uwe Rieger & Birgit Temiz Německo
172  Norbert Schumacher & Margit Schumacher Německo
172  Alexander Schürmann & Gisela Schürmann Německo
179  Klaus Christmann & Elisabeth Christmann (aka Stupp) Německo
179  Ian McColl & Birgit McColl (aka Hubener) Německo
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}