Results from danceComp Wuppertal 2018 - WDSF Senior III Open Standard 7. července 2018
Podívejte se, jak advertise your product s námi

danceComp Wuppertal 2018
Německo - Wuppertal 6. července 2018

WDSF Senior III Open Standard 7. července 2018

Finále

1  Michael Lindner & Beate Lindner Německo
2  Bernd Farwick & Petra Voosholz Německo
3  Nikolay Palagichev & Irina Krutova Rusko
4  Aldo Mazzi & Roberta Pisacane Itálie
5  Jouko Leppala & Helja Leppala Finsko
6  Alexander Hick & Petra Alexandra Lessmann Německo
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Lorenzo Melucci & Carla Meconi Itálie
8  Andrey Kukk & Anna Berezina Rusko
8  Enrico Pratesi & Mariella Landini Itálie
10  Olivier Albert Gastaldi & Muriel Renee Gastaldi (aka Haegel) Itálie
11  Ivone Donello & Daniela Pupin Itálie
12  Raymond Reimann & Antje Reimann (aka Schulz) Německo

Čtvrtfinále

13  Michael Gross & Regina Gross Německo
14  Michael Sipek & Susanne Sipek Německo
14  Wolfgang Walter & Ilse von Beyer Německo
16  Clemens Drude & Nataly Tautz Wießner Německo
17  Antonio Montanini & Emanuela Zaramella Itálie
18  Saverio Calio & Marinella Prospero Itálie
18  Knut Moller & Iris Moller Německo
20  Juerg Briner & Katharina Egli-Gubelmann Švýcarsko
21  Philippe Quinet & Patricia Lauble Francie
22  Oliver Leonhardt & Andrea Leonhardt (aka Pietschke) Německo
23  Victor Berezin & Elena Martynenko Rusko
24  Peter Gleiszner & Sabine Zwick Rakousko
25  Götz Bierbaum & Maren Bierbaum (aka Muller) Německo

3. kolo (top 48)

26  Andreas Reumann & Annette Reumann Německo
27  Robert Dub & Sylvia Schäfer-nouza Rakousko
28  Piotr Misztal & Monika Misztal Polsko
29  Luca Cavalli & Anna Capoccia Itálie
29  Siegfried Klein & Maria Klein Německo
31  Ad Cuijpers & Truus Cuijpers Holandsko
32  Paolo Tesi & Roberta Corrieri Itálie
33  Peter Birndorfer & Christina Pothfelder Německo
34  Jean Jacques Gueudry & Lucie Gueudry Francie
34  Stefan Isenecker & Diane Mongellaz Německo
34  Damian Kukowka & Bettina Weimann Německo
34  Tamas Schubert & Bärbl Schubert Německo
38  Jos Ceelen & Parmis Siami Araghi Holandsko
38  Albert Rommel & Andrea Rommel Německo
40  Massimo Boschetto & Patrizia Biolo Itálie
40  Sergio Dodaro & Francesca D'aviri Německo
40  Marius Torka & Barbara Torka Německo
43  Gerhard Baier & Ingrid Cloos Německo
43  Henrik Strom & Gitte Strom Dánsko
45  Alexander Beaumont & Anne Beaumont Německo
45  Michael Krist & Petra Krist Německo
47  Dirk Keller & Heidemarie Schulz-Brüsewitz Německo
48  Olaf Paul & Christl Renno-Paul Německo

2. kolo (top 97)

49  Günter Enk & Annett Enk Německo
49  Hans-Jurgen Gallo & Astrid Gallo (aka Winter) Německo
49  Rudi Stern & Heidi Stern Německo
52  Tero Sisto & Kati Järvelä Finsko
53  Dieter Müller & Elke Müller Německo
53  Michael Saumweber & Sabine Schaffert Německo
55  Peter Helmer & Karola Helmer Německo
56  Herbert Klingler & Ursula Klingler Rakousko
56  Heinz Gerd Stratmann & Susanne Stratmann Německo
58  Peter Gerlach & Catrin Gerlach Německo
59  Federico Tomaselli & Simonetta Galantini Itálie
60  Franz-josef Kirchhoff & Lioba Kirchhoff Německo
60  Alfredo Rivas Jurado & Teresa De Paco Španělsko
62  Bernd Schulze & Heike Schulze Německo
63  Marc Van Breda & Anita Bosmans Belgie
64  Siegfried Evertz & Yvonne Heyner Německo
64  Jürgen Lüders & Karin Lüders Německo
66  Jürgen Klein & Gabriele Klein Německo
66  Markus Mäurer & Marion Mäurer Německo
66  Jos Spanjer & Ingrid Zoontjes Holandsko
66  Heiko Wehr & Sabine Wehr Německo
70  Thomas Horn & Rosita Boose Německo
70  Stefan Strupp & Bettina Strupp Německo
72  Roberto Cervellini & Claudia Boni Itálie
72  Didier Flinois & Marie Catherine Flinois (aka Gajewski) Belgie
72  Robert Nicklas & Elisabeth Nicklas Německo
72  Izumi Tanaka & Elisa Dietrich (aka Knels) Německo
76  Giuseppe Gullotta & Maria Palermo Německo
76  Wolfgang Riedl & Petra Riedl Německo
78  Jan Nathan & Christine Gall Holandsko
78  Hans-Joachim Stern & Nicola Stern Německo
78  Norbert Wiedemann & Petra Wiedemann Německo
81  Wolfgang Kalny & Ursula Kalny Rakousko
82  Stefan Doodkorte & Jose Doodkorte Holandsko
83  Roland Frolich & Siglinde Frolich Německo
83  Bernd Grzelachowski & Birgit Grzelachowski Německo
83  Manfred Lerch & Andrea Lerch Německo
86  Herbert Lenssen & Monika Keller Německo
86  Thomas Weyland & Ines Weyland Německo
88  Hartmut Kloth & Susanne Kloth Německo
88  Jürgen Kuberczyk & Birte Kuberczyk Německo
88  Uwe Pietschmann & Rita Pietschmann Německo
88  Helmut Schwab & Bärbel Schwab Německo
88  Dieter Tellermann & Ulrike Tellermann Německo
93  Silvano Rodia & Julia Kunsek Německo
94  Johann Salten & Brgitte Salten Německo
95  Jens Pursche & Rosi Pursche Německo
96  Wolfgang Höft & Birgit Höft Německo
97  Kristian Grunwald & Silvia Grunwald Německo

1. kolo (top 141)

98  Heinz-otto Saar & Beate Saar Německo
99  Kurt Rechsteiner & Heide-Maria Schafer Švýcarsko
99  Beat Schmid & Monika Schmid (aka Streit) Německo
99  Ulrich Voosholz & Inge Frönd Německo
102  Jens Langmann & Ellen Langmann Německo
103  Holger Kursawe & Ursula Rubcke Německo
103  Eduardo Gimeno Monfort & Encarna Gonell Španělsko
105  Jürgen Diegel & Andrea Frey Německo
105  Thomas Koterba & Renee Rothböck Německo
107  Christoph Pollmann & Astrid Pollmann Německo
108  Heinrich Kreilein & Marion Kreilein Německo
109  Kai-Uwe Bormann & Anja-Mareike Bormann Německo
110  Armin Winter & Angela Winter Německo
111  Bernd Dirschauer & Annette Dirschauer Německo
111  Roger Pohlmann & Qing Chen Německo
113  Ferdinand Fassbender & Christine Siebenbürger Thiebes Německo
113  Robert Postma & Renate Postma Německo
113  Thomas Runkewitz & Ewa Runkewitz Německo
116  Gerhard Endres & Ute Endres Německo
116  Thomas Lange & Dagmar Krüger Německo
116  Wolf-Dietrich Unger & Susanne Unger Německo
116  Hagen Winterfeldt & Katrin Winterfeldt Německo
120  Theodor Arlt & Margarete Arlt Německo
120  Wolfgang Göbel & Jutta Spiess Německo
120  Wolfgang Witzke & Katharina Witzke (aka Labes) Německo
123  Thomas Mühlhausen & Anja Mühlhausen Německo
124  Henk Kortman & Elly Kortman-Rorink Holandsko
124  Detlef Stacker & Christine Stacker Německo
124  Andreas Steinike & Claudia Steinike Německo
124  Hinrich Vollertsen & Birte Vollertsen Německo
128  Egon Müller & Jasmin Flor Německo
129  Uwe Rosenkranz & Marion Rosenkranz Německo
130  Manfred Dort & Traudel Dort Německo
130  Hans Kernler & Inge Kernler Německo
132  Thomas Blenkers & Barbara Tuschewitzki Německo
132  Hans-Jürgen Schulze & Sigrid Schulze Německo
134  Thomas Born & Birgit Born Německo
135  Torsten Böhme & Nicole Nemitz Německo
135  Bernd Lörchner & Gabriele Lörchner Německo
135  Jose Peres & Eunice Godinho Portugalsko
135  Bernd Pförtner & Gerlinde Pförtner Německo
135  Rainer Schubert & Kerstin Schubert Německo
135  Alexander Schürmann & Gisela Schürmann Německo
141  Carlos Cainço & Julieta Cainço Portugalsko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}