Results from danceComp Wuppertal 2017 - WDSF Senior III Standard 22. července 2017
Inzeráty
Pokud nechcete zobrazovat tyto reklamy Staňte se členem!
Podívejte se, jak advertise your product s námi

danceComp Wuppertal 2017
Německo - Wuppertal 21. července 2017

WDSF Senior III Standard 22. července 2017

Finále

1  Michael Lindner & Beate Lindner Německo
2  Bernd Farwick & Petra Voosholz Německo
3  Jari Redsven & Anne Redsven Finsko
4  Jouko Leppala & Helja Leppala Finsko
5  Nikolay Palagichev & Irina Krutova Rusko
6  Andrey Kukk & Anna Berezina Rusko
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Enrico Pratesi & Mariella Landini Itálie
8  Olivier Albert Gastaldi & Muriel Renee Gastaldi (aka Haegel) Itálie
9  Alexander Hick & Petra Alexandra Lessmann Německo
10  Antonio Lagunas Marin & Matilde Sauceda Parejo Španělsko
11  Lorenzo Melucci & Carla Meconi Itálie
12  Jens Wolff & Maike Wolff Německo

Čtvrtfinále

13  Aldo Lurani & Cinzia Pagliaricci Itálie
14  Peter Gleiszner & Sabine Zwick Rakousko
15  Paolo Tesi & Roberta Corrieri Itálie
15  Wolfgang Walter & Ilse von Beyer Německo
17  Sergio Gritti & Francesca Filippini Itálie
17  Tero Sisto & Kati Järvelä Finsko
19  Alessandro Barbone & Patrizia Flamini Itálie
20  Rolf Pernat & Iris Pernat Německo
21  Juerg Briner & Katharina Egli-Gubelmann Švýcarsko
21  Knut Moller & Iris Moller Německo
21  Christof Andreas Schulz & Ellen Wüpper Německo
24  Robert Dub & Sylvia Schäfer-nouza Rakousko

3. kolo (top 49)

25  Gerhard Baier & Ingrid Cloos Německo
26  Olaf Paul & Christl Renno-Paul Německo
27  Alexander Beaumont & Anne Beaumont Německo
28  Marius Torka & Barbara Torka Německo
29  Ad Cuijpers & Truus Cuijpers Holandsko
29  Albert Rommel & Andrea Rommel Německo
31  Harukazu Nishio & Seiko Nishio Japonsko
31  Tamas Schubert & Bärbl Schubert Německo
33  Józef Izykowski & Magdalena Bujnicka Polsko
34  Dieter Kuchenbecker & Annette Kuchenbecker Německo
34  Paul Vandenrul & Nini Kuypers Belgie
36  Peter Gerlach & Catrin Gerlach Německo
37  Franz-josef Kirchhoff & Lioba Kirchhoff Německo
37  Horst Stepuhn & Kerstin Stepuhn Německo
39  Götz Bierbaum & Maren Bierbaum (aka Muller) Německo
39  David Bort & Pepita Mondragon Španělsko
39  Jose Moron & Ascension Garre Španělsko
42  Günter Enk & Annett Enk Německo
42  Leopold Morato & Carme Torrent Španělsko
42  Thomas Welter & Cornelia Welter Německo
45  Katsuhiko Suzuki & Yoko Suzuki Japonsko
46  Thomas Kreuels & Annette Kreuels Německo
47  Marc Van Breda & Anita Bosmans Belgie
47  Jorg Stoffels & Karin Stoffels Německo
49  Dieter Müller & Elke Müller Německo

2. kolo (top 81)

50  Thomas Horn & Rosita Boose Německo
50  Alfredo Rivas Jurado & Teresa De Paco Španělsko
50  Izumi Tanaka & Elisa Dietrich (aka Knels) Německo
53  Hans-Jurgen Gallo & Astrid Gallo (aka Winter) Německo
53  Hans-Joachim Stern & Nicola Stern Německo
55  Peter Helmer & Karola Helmer Německo
55  Norbert Schade & Arne Marina Schade Německo
57  Martin Hoffmann & Liane Hoffmann (aka Hellwig) Německo
58  Thomas Weyland & Ines Weyland Německo
59  Vesa Karhunen & Ritva Karhunen Finsko
59  Jan Nathan & Christine Gall Holandsko
61  Maik Reyer & Sabine Reyer Německo
61  Andreas Wieck & Karin Wieck Německo
63  Heinz-Peter Backes & Sibille Backes Německo
64  Jens Langmann & Ellen Langmann Německo
64  Anton Novak & Susanna Novak Rakousko
64  Michael Saumweber & Sabine Schaffert Německo
67  Jürgen Klein & Gabriele Klein Německo
67  Helmut Schwab & Bärbel Schwab Německo
69  Uwe Pietschmann & Rita Pietschmann Německo
70  Lutz Benedix & Sylvia Benedix Německo
70  Wolfgang Höft & Birgit Höft Německo
70  Hartmut Kloth & Susanne Kloth Německo
73  Rainer Wagner & Ulrike Wagner Německo
74  Henri Leboutte & Francine Leboutte-Adam Německo
74  Herbert Lenssen & Monika Keller Německo
76  Otmar Dür & Helga Dür (aka Noll) Rakousko
76  Silvano Rodia & Julia Kunsek Německo
78  Jürgen Kuberczyk & Birte Kuberczyk Německo
79  Stefan Hagebeucker & Margarete Rothe Německo
79  Rolf Hallstein & Heike Hallstein Německo
81  Gerhard Endres & Ute Endres Německo

1. kolo (top 116)

82  Jürgen Lüders & Karin Lüders Německo
82  Jens Pursche & Rosi Pursche Německo
84  Theodor Arlt & Margarete Arlt Německo
84  Antonio Cardoso & Maria Julia Santos Portugalsko
86  Detlef Göllner & Daniela Göllner Německo
86  Kristian Grunwald & Silvia Grunwald Německo
86  Giancarlo Tinca & Vilmara Cannoni Itálie
89  Peter Holzner & Ulrike Holzner Německo
89  Bernd Kölbel & Sabine Wengel Německo
91  Peter Bruckner & Susanne Stuber-Bruckner Německo
91  Eduardo Gimeno Monfort & Encarna Gonell Španělsko
93  Werner Evers & Coby Evers Holandsko
93  Heinz-otto Saar & Beate Saar Německo
95  Stefan Linden & Ania Jocham Německo
96  Wolfgang Riedl & Petra Riedl Německo
97  Henk Kortman & Elly Kortman-Rorink Holandsko
97  Hinrich Vollertsen & Birte Vollertsen Německo
99  Eli Kohen & Gerda Kohen Německo
100  Armin Winter & Angela Winter Německo
101  Bernd Dirschauer & Annette Dirschauer Německo
102  Michael Buck & Monika Buck Německo
102  Hans Dingenouts & Carina Dingenouts Holandsko
102  Manfred Dort & Traudel Dort Německo
105  Frank Fleschner & Marina Fleschner Německo
105  Ulrich Möser & Hannelore Scholz Německo
107  Jürgen Halpaus & Anke Jordan Německo
108  Thomas Lange & Dagmar Krüger Německo
109  Bernd Lörchner & Gabriele Lörchner Německo
109  Alexander Schürmann & Gisela Schürmann Německo
111  Bernd Pförtner & Gerlinde Pförtner Německo
112  Manfred Kehl & Monika Kehl Německo
113  Detlef Stacker & Christine Stacker Německo
114  Armin Leschke & Marion Leschke Německo
115  Leo Van Dorsten & Hellen Van Dorsten Holandsko
115  Jan Vanvlimmeren & Wilma Vanvlimmeren Holandsko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}