Results from danceComp Wuppertal 2017 - Adult A Latin 22. července 2017
Podívejte se, jak advertise your product s námi

danceComp Wuppertal 2017
Německo - Wuppertal 21. července 2017

Adult A Latin 22. července 2017

Finále

1  Christian Hassenstein & Nicola Grote Německo
2  Christopher Roschlaub & Linda Unser Německo
3  Erwin Schleining & Nadja Spalek Německo
4  Ronald Gurewitsch & Nicole Kazankova Německo
5  Justin Lauer & Alisia Trunov Německo
6  Andre Claus Apsel & Selina Heinkelein Německo
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Boris Kulakow & Evelyn Müller Německo
8  Nicolas Apsel & Nicole Faller Německo
9  Alexander Chaustov & Maike Finke Německo
10  Leon Müller & Adelina Hellmann Německo
11  Dario Ovideo Sannino & Sabrina Bartsch Německo
12  Artem Pusch & Katarina Klunk Německo
13  Leon Alsweh & Monika Zdravkovic Německo

Čtvrtfinále

14  Phillip Kozlowski & Greta Palotas Německo
14  Stefan Spirig & Lisa Kristina Bachmann Švýcarsko
16  Tobias Salamon & Anna Kalmys Německo
17  Marcel Hammrich & Anastasia Aronova Německo
17  Carsten Ziegler & Jana Hoffmann Německo
19  Denis Bauer & Evelyn Kraus Německo
19  Richard Semenov & Melissa Rutz Německo
21  Alexander Gerlitz & Lidija Schirnewitsch Německo
22  Arno Klocker & Juliane Braun Německo
22  Dominic Papadopoulos & Katharina Zeilinger Německo
24  Joel Zupan & Sarah Conrad Německo
25  Florian Fürll & Liz Langheinrich Německo

2. kolo (top 48)

26  Maurizio Chimento & Sarah Dickel Německo
26  Malte Hirnich & Sabrina Tetzlaff Německo
28  Joachim Breitfeld & Melanie Olbertz Německo
28  Fabian Geukens & Julia Mindermann Německo
28  Felix Lever & Franziska Doll Německo
31  Marcel Finette & Michaela Ziegert Německo
31  Moritz Horner & Desireé Bieronski Německo
31  Thilo Nast & Svenja Madeleine Riepen Německo
34  William Lauth & Julia Maria Scherer Německo
34  Ramon Prieto & Swetlana Nikiforova Německo
36  Martin Neukamp & Lena Sabisch Rakousko
36  Philipp Nickels & Lynn Güntherschulze Německo
38  Markus Winter & Irina Babakova Německo
39  Daniel Irmler & Veronika Burghardt Německo
39  Niklas Kohmüller & Janet Friedemann Německo
39  Samuel Marschall & Irina Bach Německo
42  Lukas Gandor & Natalie Pusch Německo
42  Thorben Jürgensen & Jennifer Stoll Německo
42  Thomas Lennefer & Natalia Straube Německo
45  Andreas Arndt & Elena Gubenko Německo
46  David Landwehr & Anna Pavlov Německo
47  Stefan Riehle & Senta Neff Německo
47  Thomas Steinegger & Sophie Schubert Německo

1. kolo (top 63)

49  Arik Pröving & Stephanie Schallhorn Německo
49  Lukas Witte & Mercedes Pfaff Německo
51  Matthias Schmidt & Nadine Karabataki Německo
52  Kevin Peter Berz & Justina Kopton Německo
53  Markus Ehlert & Lisa Lippok Německo
53  Maurice Marschall & Imke Teuchert Německo
53  Mattes Michelsen & Lynn Rasmussen Německo
56  Florian Hofmann & Katja Eisenecker Německo
57  Antonio Kramaric & Lea Kühnreich Německo
58  Markus Ihben & Anna Heuer Německo
58  Dennis Middelkamp & Nikky Ladru Holandsko
60  Marcus Krick & Luana Sommer Německo
61  Tobias Gombar & Stephanie Sambor Německo
62  Matthias Beck & Lena Döpper Německo
63  Eike Wenzel & Paula Eldag Německo
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}