Results from danceComp Wuppertal 2016 - Adult B Latin 2. července 2016
Podívejte se, jak advertise your product s námi

danceComp Wuppertal 2016
Německo - Wuppertal 1. července 2016

Adult B Latin 2. července 2016

Finále

1  Andre Claus Apsel & Selina Heinkelein Německo
2  Felix Meurer & Julia Franken Německo
3  Arno Klocker & Juliane Braun Německo
4  Thorben Jürgensen & Jennifer Stoll Německo
5  Markus Ihben & Anna Heuer Německo
6  Falk Jensen & Veronika Stritzke Německo
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Antonio Ungefug & Jessika Keberlein Německo
8  Andreas Arndt & Elena Gubenko Německo
8  Alexander Gerlitz & Lidija Schirnewitsch Německo
10  Mathias Dorn & Elisabeth Metzger Německo
11  Hendrik Mundt & Nathalie Jakob Německo
12  Alexander Schröder & Laura Salama Německo

Round 5 (top 18)

14  Christoph Kluge & Julie Liu Německo
14  David Pysik & Kristina Kovaleva Německo
14  Marc Schwarz & Nadja Kruse Německo
17  Korbinian Schmitt & Carolin Steinegger Německo
18  Joey Ackermann & Birte Oldenbüttel Německo
18  Anton Gulenko & Nicola Grote Německo

4. kolo (top 20)

21  Ralf Bläsing & Sarina Bernhardt Německo
21  Gaspare Gacioppo & Saskia Fath Německo

3. kolo (top 21)

24  Marco Pulver & Valerie Fricke Německo

2. kolo (top 33)

25  Marcel Hark & Mareike Kypke Německo
26  Niklas Bannasch & Sophie-Charlotte Netzel Německo
26  Niklas Kohmüller & Janet Friedemann Německo
28  Michal Bartak & Jana Chladkova Česká republika
29  Adrian Kopp & Katharina Vogtmeier Německo
30  Marvig Juskan & Majlis Juskan Německo
31  Manuel Hauck & Julia Radzioch Německo
32  Pascal Kemmann & Vanessa Beumer Německo
33  Julian Grewe & Angelique Perz Německo
34  Jean-Luc Caspers & Charline Nosbusch Lucembursko
34  Daniel Erben & Sina Benz Německo
34  Stefan Fingerling & Cindy Perk Německo

1. kolo (top 59)

37  Markus Haftstein & Mareike Flögel Německo
37  Matthias Schaaf & Annika Schlatt Německo
39  Alexander Enes & Evelyn Axt Německo
39  Nik Jason Leyendecker & Sascha Luthans Německo
41  Aleksander Barynskyy & Elina Gurewitsch Německo
41  Nils Schindler & Helena Kästle Německo
43  Maximilian Peter Goertz & Franziska Leopold Německo
43  Timo Horst & Kristina Brandt Německo
43  Theodoros Panis & Belma Hota Německo
46  Thorben Heks & Kathleen Pralle Německo
47  Ondrej Hanus & Marie Peltanova Česká republika
47  Marcus Krick & Luana Sommer Německo
47  Carsten Wirth & Maria Kretschmann Německo
50  Julius Milde & Julia Johanna Matheis Německo
51  Hans Klose & Nadine Hannig Německo
52  Florian Kleeschulte & Sonja Kaglin Německo
52  Nico Viedt & Maren Günzel Německo
54  Markus Landgraf & Julia Haberichter Německo
54  Jens Sumpf & Lisa Marie Baasch Německo
56  Fabian Nick & Anna Müller Německo
56  Florian Schweitzer & Christine Schuster Německo
58  Christian Haase & Gina-Julia Lindemann Slovinsko
58  Thorben Malte Klüver & Janine Butenberg Německo
60  Niels Gensler & Monique Gensler Německo
61  Volker Blumensaat & Eva Piske Německo
62  Felix Hoffmann & Anna Vogele Německo
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}