Results from danceComp Wuppertal 2013 - WDSF Senior II Standard 6. července 2013
Podívejte se, jak advertise your product s námi

danceComp Wuppertal 2013
Německo - Wuppertal 5. července 2013

WDSF Senior II Standard 6. července 2013

Finále

1  Heinz Josef Bickers & Aurelia Bickers Německo
2  Michael Lindner & Beate Lindner Německo
3  Carlo Wilmer Righero & Manuela Traversi Itálie
4  Armando Nespoli & Natalia Gualandris Itálie
5  Evgen Olkov & Marina Belyaeva Rusko
6  Raymond Reimann & Antje Reimann (aka Schulz) Německo
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Bernhard Fuss & Sonja Fuss Německo
8  Jari Redsven & Anne Redsven Finsko
9  Luciano Testi & Valeria Massarotti Itálie
10  Gaetano Ricciardelli & Lea Miranda Itálie
11  Bernd Farwick & Petra Voosholz Německo
12  Vitam Kodelja & Barbara Kodelja Slovinsko

Čtvrtfinále

13  Andrey Kukk & Anna Berezina Rusko
14  Gunther Nagel & Antje Nagel Německo
15  Wolfgang Walter & Ilse von Beyer Německo
16  Juerg Briner & Katharina Egli-Gubelmann Švýcarsko
17  Rolf Pernat & Iris Pernat Německo
18  Franco Ascione & Antonella Colli Itálie
18  Antonio Manfellotti & Maria Vivo Arca Itálie
20  Detlef Krebs & Andrea Peters Německo
20  Michael Sipek & Susanne Sipek Německo
22  Enrico Pratesi & Mariella Landini Itálie
23  Stephan Beth & Helene Barbier Francie
23  Michael Feld & Heide Glaser Německo

3. kolo (top 49)

25  Alexander Hick & Petra Alexandra Lessmann Německo
25  Renato Sibillo & Anna Cartini Itálie
27  Robert Dub & Sylvia Schäfer-nouza Rakousko
28  Clemens Kalmer & Petra Kalmer (aka Dippl) Německo
29  Andrey Ivanov & Anna Ivanova Rusko
30  Massimo Autiero & Concetta Morra Itálie
30  Paolo Tesi & Roberta Corrieri Itálie
32  Marius Torka & Barbara Torka Německo
33  Olaf Paul & Christl Renno-Paul Německo
34  Norbert Jäger & Beate-christine Jäger (aka Eberhardt) Německo
35  Michael Borchardt & Anita Borchardt Německo
35  Volker Conrad & Cornelia Conrad Německo
35  Raymond Wiedemann & Martine Wiedemann Německo
38  Helmut Holler & Silvia Holler Rakousko
39  Lorenzo Bevilacqua & Claudia Felesini Itálie
39  Dirk Keller & Heidemarie Schulz-Brüsewitz Německo
41  Heinz Jürgen Kühl & Jutta Kühl Německo
41  Damian Kukowka & Bettina Weimann Německo
43  Marcel Bulten & Lydia Spijkerboer Holandsko
44  Götz Bierbaum & Maren Bierbaum (aka Muller) Německo
44  Philippe Quinet & Patricia Lauble Francie
46  Jiri Plsek & Jana Plskova Česká republika
46  Heinz Gerd Stratmann & Susanne Stratmann Německo
48  Gerhard Baier & Ingrid Cloos Německo
49  Alberto Ferrari & Mara Bassissi Itálie

2. kolo (top 100)

50  Markus Mengelkamp & Manuela Prater Německo
50  Horst Retzer & Birgit Eva Retzer Německo
52  Siegfried Evertz & Yvonne Heyner Německo
52  Martin Hartmannshenn & Anke Becker Německo
52  Albert Rommel & Andrea Rommel Německo
55  Dietmar Jungmann & Susanne Jungmann Německo
55  Thomas Resch & Susanne Schade Německo
57  Henrik Strom & Gitte Strom Dánsko
58  Francesco Picco & Sabina Albanesi Itálie
59  Sven Moritz & Tamara Brands Německo
59  Andreas Pabst & Christine Pabst Německo
61  Horst Beckmann & Patricia Beckmann Německo
61  Hartmut Neeß & Bettina Neeß Německo
63  Clemens Drude & Nataly Tautz Wießner Německo
63  Bernd Früh & Renate Früh Německo
65  Pascal Pont & Monika Pont Belgie
66  Thomas Busta & Manuela Busta Německo
66  Romualdas Joksas & Ilona Joksa Lotyšsko
68  Jürgen Buttkus & Birgit Buttkus Německo
68  Dirk Pape & Martina Glosemeyer Německo
70  Peter Helmer & Karola Helmer Německo
70  Ulrich Scherb & Petra Walliser Rakousko
72  Wolfgang Bruch & Annette Bruch Německo
72  Giuseppe Gullotta & Maria Gullotta Německo
72  Roland Lein & Karin Anton Německo
72  Joseph Pankert & Alice Pankert Německo
76  Christian Helweg & Heike Helweg Německo
76  Jörg Holzhäuser & Petra Holzhäuser Německo
76  Ingo Nicolaus & Eva Herz Německo
76  Robert Postma & Renate Postma Německo
76  Erich Scharpenberg & Eva Scharpenberg Německo
81  Ralf Rösch & Nursen Rösch Německo
82  Francesco Allegrino & Agata Allegrino Německo
83  Ulf Nagel & Doris Nagel Německo
83  Peter Nydegger & Marlise Reichen Švýcarsko
85  Markus Mäurer & Marion Mäurer Německo
86  Philippe Bezivin & Odile Bezivin Francie
86  Bernd Kaufhold & Anja Kaufhold Německo
86  Bernd Schulze & Heike Schulze Německo
86  Peter Sniehotta & Jutta Sniehotta Německo
90  Gunnar Arlt & Birgit Arlt Německo
91  Brit-gerald Klingenfeld & Christine Blickensdorf Německo
91  Jens Langmann & Ellen Langmann Německo
91  Robert Nicklas & Elisabeth Nicklas Německo
91  Herbert Schnappauf & Petra Schnappauf Německo
91  Tamas Schubert & Bärbl Schubert Německo
96  Günter Enk & Annett Enk Německo
97  Norbert Pohlen & Martina Pohlen Německo
98  Andreas Gropp & Marion Hohl Německo
99  Sven Scheuermann & Bettina Reichel Německo
100  Klaus Rose & Astrid Rose Německo

1. kolo (top 166)

101  Gerald Blaschke & Doris Blaschke Rakousko
101  Peter Gleiszner & Sabine Zwick Rakousko
103  Werner Couturier & Claudia Schickenberg Německo
103  Alfredo Rivas Jurado & Teresa De Paco Španělsko
105  Alexander A Ivanov & Guzel Sibgatullina Rusko
106  Udo John & Ursula Lauer Německo
107  Richard Garnier & Michele Brossier Francie
107  Jürgen Lüders & Karin Lüders Německo
107  Hannes Weber & Elisabeth Weber Rakousko
110  Ulrich Brünken & Birgit Hops Německo
110  Frank Große & Eveline Große Německo
112  Thorsten Petersmann & Rita Petersmann Německo
112  Carsten Schlalos & Ilona Schlalos Německo
112  Tobias Schütze & Ilka Schütze Německo
112  Hinrich Vollertsen & Birte Vollertsen Německo
112  Andreas Wieck & Karin Wieck Německo
117  Peter Gerlach & Catrin Gerlach Německo
117  Günther Lutz & Monika Lutz Německo
119  Martin Le Claire & Marion Le Claire Německo
119  Lutz Frahm & Merve Frahm Německo
121  Mikhail Syryski & Sviatlana Hryhartsevich Rusko
122  Andreas Brockop & Silke Ohlendorf Německo
122  Rolf Minter & Christiane Minter Německo
122  Rudi Stern & Heidi Stern Německo
125  Gerard Boyer & Claudia Casoli Francie
125  Wolfgang Kesseler & Noemi Mark Německo
125  Steffen Kniestedt & Antje Kniestedt Německo
125  Andreas Siemer & Silke Sandomir-dittrich Německo
129  Peter Kornhass & Petra Fürstner Německo
129  Jan Pincsek & Edith Carder (aka Pincsek) Rakousko
129  Roelof Speelman & Frederieck Speelman Holandsko
129  Günter Statt & Andrea Statt (aka Kersting) Německo
133  Christian Pohlit & Kerstin Henning Německo
134  Jonathan Huggett & Carolyn Huggett Anglie
135  Kristian Grunwald & Silvia Grunwald Německo
136  Bernhard Brockmann & Susan Brockmann Německo
136  Thorsten Deffner & Katrin Deffner Německo
136  Arno Holzwarth & Jutta Holzwarth Německo
136  Hans Heinrich Lühmann & Marie Luise Lühmann Německo
136  Guy Wiesen & Barbara Susanne Wiesen (aka Pankratz) Lucembursko
141  Helmut Bresch & Angelika Nothdurft Německo
141  Sergey Danilenko & Lyudmila Khalikova Rusko
141  Claus Reenberg & Gitte Raarup Madsen Dánsko
141  Markus Rückschloß & Silke Binninger Německo
141  Norbert Wiedemann & Petra Wiedemann Německo
146  Lothar Brandstötter & Andrea Steindl Rakousko
146  Marc Van Breda & Anita Bosmans Belgie
146  Alexander Schürmann & Gisela Schürmann Německo
149  Antonio Cardoso & Maria Julia Santos Portugalsko
149  Klaus Peter Kratz & Kirsten Schlüter Německo
149  Bernd Stephan & Ina Stephan Německo
149  Florin Talpes & Mariuca Roxana Talpes Rumunsko
153  Thomas Kienzle & Jasmin Kienzle Německo
153  Gunnar Schulz & Angela Birgit Maass Německo
155  Achim Fanter & Petra Ehrhardt Německo
155  Frank Pfersich & Andrea Pfersich Německo
157  Jens Baethke & Andrea Baethke Německo
157  Ruthard Drähne & Birgit Drähne Německo
157  Reinhold Michel & Ursula Michel Německo
160  Graham Candler & Christine Candler (aka Doucette) Anglie
160  Bernd Dirschauer & Annette Dirschauer Německo
160  Michael Saumweber & Sabine Schaffert Německo
163  Matthias Funke & Ruth Funke Německo
163  Klaus Schmid & Andrea Schmid Německo
163  Torsten Wierczoch & Anja Knesebeck-wierczoch Německo
166  Detlef Göllner & Daniela Göllner Německo
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}