Results from WDC AL European Championships - SL WDC AL Under 14 Latin CSRPJ 21. dubna 2019
Podívejte se, jak advertise your product s námi

WDC AL European Championships
Anglie - Blackpool 19. dubna 2019

SL WDC AL Under 14 Latin CSRPJ 21. dubna 2019

Finále

1  Kirill Zhurenko & Sofiya Vojtovich Ukrajina
2  Artur Mikryukov & Aleksandra Kornilova Rusko
3  Bogdan Chiborak & Aleksandra Martynyuk Ukrajina
4  Alexander Leytland & Elena Tsareva Rusko
5  Maksim Mendeleev & Valeriya Chuvashova Rusko
6  Andrej Sergeev & Polina Golovina Rusko
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  [20] Francesco Cesario & Chiara Morgese Itálie
8  [18] Dmitro Usatij & Diana Bakal Ukrajina
9  [16] Anton Kotlinskiy & Polina Girdo Rusko
9  [16] Robert Polinkevich & Lejla Bevzyuk Rusko
11  [14] Ivan Zazybov & Anastasiya Kiyanenko Ukrajina
12  [13] Georgiy Kulev & Milana Stafievskaya Rusko
13  [12] Cristian Cepoi & Malgosia Pavlak Irsko
14  [11] Alexander Kovalev & Alisa Volper Rusko

Čtvrtfinále

15  [21] Maxim Morris & Olivia King Anglie
16  [20] Maksimilian Bonichi & Yana Dolbich Rusko
16  [20] Arsenij Moroz & Anastasiya Zaharova Ukrajina
16  [20] Evgenij Shcherbina & Anastasiya Yunash Ukrajina
16  [20] Aleksej Smirnov & Valeriya Pernerovskaya Ukrajina
20  [19] Leonid Sorokin & Aleksandra Sorokina Ukrajina
21  [16] Kirill Alekseev & Mariya Prohorova Rusko
22  [15] Oleksij Babko & Darya Korzh Ukrajina
23  [12] Aldas Zgirskis & Demi Van Den Berg Island
24  [11] Danylo Afonin & Ksenìya Shamich Ukrajina

2. kolo (top 50)

25  [23] Volodimir Soroka & Sofìya Alba Ukrajina
26  [21] Andrij Shudrak & Anna Gospodarenko Ukrajina
27  [20] Albert Demin & Elizaveta Demidova Rusko
27  [20] Vladimir Makarov & Sofya Dozora Rusko
29  [19] Maksim Gubin & Diana Perevertajlo Rusko
29  [19] Vladislav Tsepun & Zlata Dengina Ukrajina
31  [17] Stepan Chistotin & Vasilisa Novikova Rusko
31  [17] Yahor Khamko & Anastasiya Novikova Rusko
31  [17] Kaapo Tusa & Malin Gustafsson Finsko
34  [16] Matvej Chentsov & Anastasiya Astahova Rusko
35  [15] Sergey Barinov & Viktoriya Mishanina Rusko
36  [14] Vladislav Condratiev & Sabina Sindilo Moldávie
37  [13] Petr Shitov & Kseniya Kovalenko Rusko
38  [11] Francis Carty & Olivia Bourne Anglie
38  [11] Kostyantin Martinovich & Vìktoriya Tarashchenko Ukrajina
40  [10] Vyacheslav Karpenskij & Sofiya Ivanova Rusko
40  [10] Marcus Korniotis & Zonia Wilk Anglie
40  [10] Egor Palyura & Sofiya Dzyuba Ukrajina
43  [9] Daniel Ettridge & Phoebe Draper Anglie
43  [9] Vladislav Shumskij & Anastasiya Knizhnikova Ukrajina
45  [8] Arsenii Vorobyev & Milana Maasik Finsko
46  [7] Martim Caturra & Luna Pires Aldeias Portugalsko
46  [7] Sverrir-Thor Ragnarsson & Agusta Rut Andradottir Island
48  [5] Gabriele Summo Domenico & Iris Di Domenico Itálie
48  [5] Gabriel Szabo & Ruby Colwell Anglie
50  [3] George Thomas & Bridget Tilley Anglie

1. kolo (top 65)

51  [23] Danilo Usatij & Polina Balagura Ukrajina
52  [21] Romain Delbreil & Christilla Alliot Francie
53  [20] Max Draper & Sienna-Grace Burke Anglie
54  [19] Stefan Kagadi & Maria Soitonen Finsko
55  [18] Viktor Paholok & Elizaveta Sharkova Ukrajina
55  [18] Pavel Tishchenko & Anna Koltsova Rusko
57  [17] Dmitro Gorobets & Ulyana Krisko Ukrajina
57  [17] Fin Statham & Keira Bickley Anglie
59  [15] Martynasa Balberius & Eleanor Alphonso Anglie
59  [15] Nikita Kulpin & Sofiya Surnakova Rusko
61  [11] Makar Zelikovskij & Viktoriya Pyanko Rusko
62  [9] Aidan Shaw & Seren Rees Anglie
63  [5] Christopher Buttle & Lexie Joinson Anglie
64  [4] Atte Lipsonen & Katariina Kauppila Finsko
65  [3] Hilmar Mar Sigurpalsson & Emilía Ýr Heiðarsdóttir Island
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}