Results from WDC AL European Championships - SL WDC AL Under 14 Ballroom WTVFQ 20. dubna 2019
Inzeráty
Pokud nechcete zobrazovat tyto reklamy Staňte se členem!
Podívejte se, jak advertise your product s námi

WDC AL European Championships
Anglie - Blackpool 19. dubna 2019

SL WDC AL Under 14 Ballroom WTVFQ 20. dubna 2019

Finále

1  Maxim Morris & Olivia King Anglie
2  Roman Shchechka & Zlata Rozhkova Ukrajina
3  Maxim Berezkin & Margarita Karpechenko Rusko
4  Nikita Kulpin & Sofiya Surnakova Rusko
5  Andrej Sergeev & Polina Golovina Rusko
6  Kirilo Samsonov & Diana Tsyplyakova Ukrajina
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  [22] Bogdan Chajka & Anastasiya Ivaskiv Ukrajina
7  [22] Artur Mikryukov & Aleksandra Kornilova Rusko
9  [18] Nikita Dubenko & Vlada Ziborova Ukrajina
10  [17] Vladimir Makarov & Sofya Dozora Rusko
11  [15] Evgenij Shcherbina & Anastasiya Yunash Ukrajina
12  [13] Sergey Barinov & Viktoriya Mishanina Rusko
13  [11] Maksim Gubin & Diana Perevertajlo Rusko
14  [7] Nikita Shevchenko & Darya Lisna Ukrajina

Čtvrtfinále

15  [25] Maksimilian Bonichi & Yana Dolbich Rusko
16  [24] Danylo Afonin & Ksenìya Shamich Ukrajina
17  [22] Kostyantin Martinovich & Vìktoriya Tarashchenko Ukrajina
18  [20] Oleksij Babko & Darya Korzh Ukrajina
19  [18] Andrij Shudrak & Anna Gospodarenko Ukrajina
20  [17] Aleksej Smirnov & Valeriya Pernerovskaya Ukrajina
21  [14] Anton Kotlinskiy & Polina Girdo Rusko
21  [14] Volodimir Soroka & Sofìya Alba Ukrajina
23  [12] Denis Vasilyuk & Anastasiya Zhomir Ukrajina
24  [8] Vladislav Shumskij & Anastasiya Knizhnikova Ukrajina

2. kolo (top 44)

25  [24] Georgiy Kulev & Milana Stafievskaya Rusko
25  [24] Ivan Zazybov & Anastasiya Kiyanenko Ukrajina
27  [23] Kirill Alekseev & Mariya Prohorova Rusko
28  [22] Dmitro Usatij & Diana Bakal Ukrajina
29  [20] Max Draper & Sienna-Grace Burke Anglie
29  [20] Aldas Zgirskis & Demi Van Den Berg Island
31  [19] Viktor Paholok & Elizaveta Sharkova Ukrajina
32  [16] Artemiy Khoba & Maria Manchinskaya Rusko
32  [16] Danilo Usatij & Polina Balagura Ukrajina
34  [13] Matvej Chentsov & Anastasiya Astahova Rusko
34  [13] Vladislav Condratiev & Sabina Sindilo Moldávie
36  [11] Francis Carty & Olivia Bourne Anglie
36  [11] Stefan Kagadi & Maria Soitonen Finsko
38  [10] Dmitro Gorobets & Ulyana Krisko Ukrajina
38  [10] Makar Zelikovskij & Viktoriya Pyanko Rusko
40  [8] Vìktor Malìchenko & Yana Pobidinska Ukrajina
40  [8] Sverrir-Thor Ragnarsson & Agusta Rut Andradottir Island
40  [8] Pavel Tishchenko & Anna Koltsova Rusko
43  [7] George Thomas & Bridget Tilley Anglie
44  [3] Albert Demin & Elizaveta Demidova Rusko

1. kolo (top 59)

45  [21] Stepan Chistotin & Vasilisa Novikova Rusko
45  [21] Kaapo Tusa & Malin Gustafsson Finsko
47  [20] Daniel Ettridge & Phoebe Draper Anglie
47  [20] Vyacheslav Karpenskij & Sofiya Ivanova Rusko
47  [20] Gabriel Szabo & Ruby Colwell Anglie
50  [19] Fin Statham & Keira Bickley Anglie
51  [17] Martynasa Balberius & Eleanor Alphonso Anglie
51  [17] Marcus Korniotis & Zonia Wilk Anglie
51  [17] Arsenii Vorobyev & Milana Maasik Finsko
54  [15] Atte Lipsonen & Katariina Kauppila Finsko
55  [14] Aidan Shaw & Seren Rees Anglie
56  [12] Hilmar Mar Sigurpalsson & Emilía Ýr Heiðarsdóttir Island
57  [9] Christopher Buttle & Lexie Joinson Anglie
58  [7] Riccardo Marzaro & Giulia Vecchiato Itálie
59  [1] Marat Akautdinov & Elizaveta Tsymbalyuk Rusko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}