Results from WDC AL European Championships - SL WDC AL Junior Latin CSRPJ 21. dubna 2019
Podívejte se, jak advertise your product s námi

WDC AL European Championships
Anglie - Blackpool 19. dubna 2019

SL WDC AL Junior Latin CSRPJ 21. dubna 2019

Finále

1  Andrey Sokolov & Polina Kulakova Rusko
2  Leonid Troyanov & Valeriya Sergeyeva Rusko
3  Roman Shirokiy & Elizaveta Shapka Ukrajina
4  Kirill Kurbatov & Alexandra Revel-Muroz Rusko
5  Igor Stifutin & Mariya Artamonova Rusko
6  Anton Rubashanov & Valeria Yakovleva Rusko
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  [24] Artem Kovalev & Sofia Polskih Kazachstán
8  [20] Dmitriy Rodin & Elizaveta Perepelitsa Ukrajina
9  [19] Vladimir Dovganich & Alina Yurova Ukrajina
10  [17] Nikita Klimov & Valeria Grafova Rusko
11  [16] Ivan Speranskij & Daniela Koretska Ukrajina
12  [15] Svyatoslav Dikanev & Marina Morris Anglie
13  [13] Aron Logi Hranannarsson & Rosa Kriston Hafsteindottir Island
14  [9] Mark Chilcote & Ilinca Badic Anglie

Čtvrtfinále

15  [21] Sergej Perevertkin & Anastasiya Kudryashova Rusko
16  [19] Francesco Cesario & Chiara Morgese Itálie
17  [18] Vladimir Shashilin & Nastasia Kniazeva Rusko
18  [17] Vladislav Avramenko & Anastasiya Tkachuk Ukrajina
18  [17] Joe Hughes & Anna Tomashchuk Anglie
20  [15] Alexander Kovalev & Alisa Volper Rusko
21  [14] Nikolaj Pavlichenko & Elizaveta Burunova Rusko
22  [12] Yahor Khamko & Anastasiya Novikova Rusko
22  [12] Andrej Shapkin & Alana Salter Anglie
24  [11] Denis Fedyuk & Yana-Sofìya Moroz Ukrajina
24  [11] Yaroslav Kobylchenko & Darya Bondarenko Ukrajina
26  [10] Maxim Leytland & Sofya Koloskova Rusko
27  [9] Oleg Kulìj & Yana Pavlyuk Ukrajina
27  [9] Filipp Torskij & Taisiya Agaeva Rusko

3. kolo (top 48)

29  [17] Arsenij Moroz & Anastasiya Zaharova Ukrajina
29  [17] Andrij Pigovich & Elizaveta Atamanyuk Ukrajina
29  [17] Maxim Yashylin & Alina Karateeva Rusko
32  [16] Wojciech Kuzma & Daria Nowak Polsko
32  [16] Gethin Poacher & Ruby Savage Anglie
34  [15] Korey Andrews & Madison Ingoldsby Anglie
35  [13] Volodimir Lapin & Taisiya Shchur Ukrajina
36  [12] Mihajlo Kogutenko & Elizaveta Chebotarova Ukrajina
36  [12] Semen Radionov & Dìana Shepel Ukrajina
38  [11] Mihail Shchukin & Alena Kot Bělorusko
39  [10] Arseniy Afonin & Stanislava Shlyahtina Rusko
39  [10] Guilherme Roboredo & Matilde Paixao Portugalsko
41  [9] Aleksandr Balakshin & Ekaterina Fabrina Rusko
41  [9] Vladislav Condratiev & Sabina Sindilo Moldávie
41  [9] Stanislav Kriklivyj & Anastasiya Kiryusha Ukrajina
41  [9] Daniil Tolmachev & Zlata Goncharuk Ukrajina
45  [8] Maksim Apaev & Margarita Evstigneeva Rusko
45  [8] Petr Tischenko & Maria Dvoryanchikova Rusko
47  [7] Szymon Renclawowicz & Julia Wiewiorka Polsko
48  [1] Nikita Shchukin & Anastasiya Korableva Rusko

2. kolo (top 73)

49  [20] Daniil Eliseev & Anna Perehodko Ukrajina
49  [20] Georgij Minin & Varvara Pundelik Rusko
49  [20] Bogdan Yaremenko & Valeriya Derkach Ukrajina
52  [19] Cristian Cepoi & Malgosia Pavlak Irsko
52  [19] Robert Polinkevich & Lejla Bevzyuk Rusko
52  [19] Dmitro Usatij & Diana Bakal Ukrajina
55  [18] Matvej Chentsov & Anastasiya Astahova Rusko
56  [17] Gleb Andreyev & Alisa Akinshina Rusko
56  [17] Albert Demin & Elizaveta Demidova Rusko
56  [17] Fannar Kvaran & Fanny Helga Thorarinsdottir Island
56  [17] Aleksandr Malyants & Darya Valova Rusko
56  [17] Sverrir-Thor Ragnarsson & Agusta Rut Andradottir Island
56  [17] Vladislav Shumskij & Anastasiya Knizhnikova Ukrajina
62  [16] Francis Carty & Olivia Bourne Anglie
62  [16] Seamus McIntosh & Libby Cutts Anglie
62  [16] Danilo Usatij & Polina Balagura Ukrajina
65  [15] Mason Bevan & Natasha Irons Anglie
66  [14] Aleksandr Belik & Lyubov Svyatokum Ukrajina
66  [14] Maxim Nikolsky & Anastasia Kibis Rusko
66  [14] Viktor Terziiason & Lilia Fleming Anglie
66  [14] Aldas Zgirskis & Demi Van Den Berg Island
70  [13] Bogdan Kornilov & Lina Golub Rusko
71  [10] Gabriele Summo Domenico & Iris Di Domenico Itálie
71  [10] Mikola Gudz & Mariya Savina Ukrajina
73  [9] Marcus Korniotis & Zonia Wilk Anglie

1. kolo (top 96)

74  [20] Stepan Chistotin & Vasilisa Novikova Rusko
74  [20] Gabriel Leo Ivarsson & Sandra Dilja Kristinsdóttir Island
74  [20] Artem Leleka & Darya Stepanyuk Ukrajina
77  [19] Martim Caturra & Luna Pires Aldeias Portugalsko
77  [19] Felix Einarsson & Asdis Maria Davidsdottir Island
77  [19] Sergey Ershov & Anastasiya Kozlova Rusko
80  [18] Max Draper & Sienna-Grace Burke Anglie
80  [18] Oleksandr Grizun & Anna Veres Ukrajina
80  [18] Andrej Kolvinkovskij & Diana Trebushevskaya Rusko
83  [17] Finnur Hugi Finnsson & Asta Maria Armesto Nuevo Island
84  [15] Joshua Blewitt & Skye Markey Anglie
85  [13] Jan Borysiak & Ada Sutton Anglie
86  [11] Oliver Johnson & Alessia Andriani Anglie
87  [7] Christopher Buttle & Lexie Joinson Anglie
88  [6] Romain Alliot & Typhaine Da Costa Francie
89  [5] Daniel Chpak & Katrin Chpak USA
89  [5] Helgi Mar Herbertsson & Stefania Stella Baldursdöttir Island
91  [4] Frederik Lindberg & Laura Engell Dánsko
92  [2] Danylo Afonin & Ksenìya Shamich Ukrajina
92  [2] Asgeir Valur Kjartansson & Andrea Kristín Andrésdóttir Island
94  [1] Daniil Lozovskiy & Alika Gugnina Ukrajina
95  Kolbeinn Sturla Baldursson & Ásdís Berglind Javiersdóttir Island
95  Atte Lipsonen & Katariina Kauppila Finsko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}