Results from WDC AL European Championships - SL WDC AL Junior Ballroom WTVFQ 20. dubna 2019
Podívejte se, jak advertise your product s námi

WDC AL European Championships
Anglie - Blackpool 19. dubna 2019

SL WDC AL Junior Ballroom WTVFQ 20. dubna 2019

Finále

1  Dmitriy Rodin & Elizaveta Perepelitsa Ukrajina
2  Andrey Sokolov & Polina Kulakova Rusko
3  Vitalij Demyanenko & Evgeniya Nazarenko Ukrajina
4  Mihail Yaroshenko & Mìla Kovalova Ukrajina
5  Mykyta Postnikov & Viktoriya Koval Ukrajina
6  Mihail Bokij & Darina Kachan Ukrajina
7  Mark Chilcote & Ilinca Badic Anglie
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

8  [23] Kirill Kurbatov & Alexandra Revel-Muroz Rusko
9  [17] Ivan Pravatorov & Alina Osipova Rusko
10  [15] Semen Radionov & Dìana Shepel Ukrajina
11  [14] Egor Volkov & Anna Panova Rusko
11  [14] Bogdan Yaremenko & Valeriya Derkach Ukrajina
13  [13] Aleksandr Balakshin & Ekaterina Fabrina Rusko
14  [8] Georgij Minin & Varvara Pundelik Rusko

Čtvrtfinále

15  [24] Korey Andrews & Madison Ingoldsby Anglie
15  [24] Oleg Chernyshev & Veronika Gireyko Rusko
17  [19] Maksim Apaev & Margarita Evstigneeva Rusko
18  [18] Wojciech Kuzma & Daria Nowak Polsko
19  [16] Joe Hughes & Anna Tomashchuk Anglie
20  [13] Stanislav Kriklivyj & Anastasiya Kiryusha Ukrajina
21  [12] Sergey Barinov & Viktoriya Mishanina Rusko
22  [6] Gethin Poacher & Ruby Savage Anglie
23  Lauritz Thoresen & Katrin Jana Gudbjornsdottir Island
24  [2] Nikita Koscicas & Katie Green Anglie

3. kolo (top 49)

25  [16] Matvej Chentsov & Anastasiya Astahova Rusko
26  [15] Aleksey Zakharchenko & Margarita Nelip Ukrajina
27  [14] Andrij Lyadetskij & Alla Toshchakova Ukrajina
27  [14] Sergej Perevertkin & Anastasiya Kudryashova Rusko
29  [13] Maksim Gubin & Diana Perevertajlo Rusko
29  [13] Mihajlo Kogutenko & Elizaveta Chebotarova Ukrajina
29  [13] Fannar Kvaran & Fanny Helga Thorarinsdottir Island
32  [12] Maxim Nikolsky & Anastasia Kibis Rusko
32  [12] Anton Rubashanov & Valeria Yakovleva Rusko
32  [12] Lewis Tutty & Sophie Heyworth Anglie
35  [11] Mikola Gudz & Mariya Savina Ukrajina
35  [11] Aleksandr Mysyk & Antoniya Verbitskaya Ukrajina
37  [10] Finnur Hugi Finnsson & Asta Maria Armesto Nuevo Island
37  [10] Egor Lipatov & Varvara Ayrapetyants Rusko
37  [10] Mikke Luttinen & Erika Lahdenperä Aida Finsko
37  [10] Szymon Renclawowicz & Julia Wiewiorka Polsko
41  [9] Mason Bevan & Natasha Irons Anglie
42  [8] Einar Ernir Magnusson & Kristjana Aðalsteinsdóttir Island
42  [8] Mihail Shchukin & Alena Kot Bělorusko
42  [8] Aldas Zgirskis & Demi Van Den Berg Island
45  [6] Dmitro Usatij & Diana Bakal Ukrajina
46  [5] Oliver Johnson & Alessia Andriani Anglie
47  [4] Vladislav Avramenko & Anastasiya Tkachuk Ukrajina
48  [2] Viktor Terziiason & Lilia Fleming Anglie
49  [1] Artemiy Khoba & Maria Manchinskaya Rusko

2. kolo (top 75)

50  [20] Vladislav Shumskij & Anastasiya Knizhnikova Ukrajina
51  [19] Aleksandr Malyants & Darya Valova Rusko
51  [19] Vladimir Shashilin & Nastasia Kniazeva Rusko
51  [19] Nikita Shchukin & Anastasiya Korableva Rusko
54  [18] Bogdan Kornilov & Lina Golub Rusko
55  [16] Stepan Chistotin & Vasilisa Novikova Rusko
55  [16] Petr Tischenko & Maria Dvoryanchikova Rusko
57  [15] Francis Carty & Olivia Bourne Anglie
57  [15] Albert Demin & Elizaveta Demidova Rusko
57  [15] Makar Zelikovskij & Viktoriya Pyanko Rusko
60  [14] Gabriel Szabo & Ruby Colwell Anglie
61  [13] Max Draper & Sienna-Grace Burke Anglie
61  [13] Helgi Mar Herbertsson & Stefania Stella Baldursdöttir Island
61  [13] Seamus McIntosh & Libby Cutts Anglie
61  [13] Jamie Meah & Issy Dulam Anglie
61  [13] Timofey Metelkin & Aleksandra Kozlova Rusko
61  [13] Fionn Nolan & Megan Thomas Anglie
67  [12] Gleb Andreyev & Alisa Akinshina Rusko
67  [12] Marcus Korniotis & Zonia Wilk Anglie
69  [11] Arseniy Afonin & Stanislava Shlyahtina Rusko
69  [11] Gabriel Leo Ivarsson & Sandra Dilja Kristinsdóttir Island
69  [11] Andrej Kolvinkovskij & Diana Trebushevskaya Rusko
72  [9] Oleksandr Grizun & Anna Veres Ukrajina
73  [8] Jan Borysiak & Ada Sutton Anglie
73  [8] Sverrir-Thor Ragnarsson & Agusta Rut Andradottir Island
75  [6] Sergey Ershov & Anastasiya Kozlova Rusko

1. kolo (top 90)

76  [23] Joshua Blewitt & Skye Markey Anglie
77  [22] Frederik Lindberg & Laura Engell Dánsko
77  [22] Fin Statham & Keira Bickley Anglie
79  [21] Felix Einarsson & Asdis Maria Davidsdottir Island
79  [21] Oscar Frederik Ellegaard Povlsen & Anne-Sophie Ellegaard Povlsen Dánsko
81  [17] Thomas Loveless & Emily Leeves Anglie
81  [17] Thorri Stefansson & Krista Hrönn Davíðsdóttir Island
84  [14] Daniel Chpak & Katrin Chpak USA
85  [13] Christopher Buttle & Lexie Joinson Anglie
86  [12] Ivan Speranskij & Daniela Koretska Ukrajina
87  [11] Asgeir Valur Kjartansson & Andrea Kristín Andrésdóttir Island
87  [11] Artem Leleka & Darya Stepanyuk Ukrajina
89  [9] Kolbeinn Sturla Baldursson & Ásdís Berglind Javiersdóttir Island
89  [9] Hilmar Mar Sigurpalsson & Emilía Ýr Heiðarsdóttir Island
91  [7] Aidan Shaw & Seren Rees Anglie
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}