Results from WDC AL Disney 2016 - World Under 21 Youth Ballroom 2. prosince 2016
Podívejte se, jak advertise your product s námi

WDC AL Disney 2016
Francie - Paris 2. prosince 2016

World Under 21 Youth Ballroom 2. prosince 2016

Finále

1  Artem Kuklin & Alika Dikaya Ukrajina
2  Patryk Ploszaj & Diana Miroshnichenko USA
3  Nikita Druzhinin & Anastasyya Slyusar Ukrajina
4  Dan Malov & Anna Kaczmarski USA
5  Ilya Golovchenko & Kristina Bogoslavskaya Rusko
6  David Cockram & Kaari Kink Anglie
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Maksim Savitskiy & Polina Ryabovil Ukrajina
8  Ilya Gasanov & Lyudmila Raevskaya Rusko
8  Kamil Kucharczyk & Polina Semenova Polsko
10  Samuel Hacke & Katarina Hermanova USA
11  Michal Pernak & Oliwia Matuszewska Polsko
12  Bogdan Alekseev & Olesya Karas Ukrajina

Do you want to look like our Elite Performers? Order your dancewear, shoes, accessories from our shop or visit us on-line.

Čtvrtfinále

13  Denis Savitskiy & Anna Alekseeva Ukrajina
14  Oliver Hand & Marthe Ekrem Norsko
15  Krystian Baryczka & Anna Korzycka Polsko
16  Marco Barbera & Federica D'Orazi Itálie
17  Andrey Artemenko & Anastasiya Lisitsina Ukrajina
18  Leandro De Rossi & Alessia D'orazi Itálie
18  Andrey Yaroshevskiy & Yana Yaroshevskaya Ukrajina
20  Mathew Duffin & Kayleigh Andrews Anglie
20  Sander Friis Laukas & Philippa Blichfeldt Thoresen Norsko
22  W Danylo Kravchuk & Anastasyya Marchenko Ukrajina
23  Maksim Maksimov & Kseniya Tarakanova Rusko
24  Nikita Pavinskiy & Polina Teplitskaya Rusko

1. kolo (top 45)

25  Justas Zagurskas & Abi Cutts Anglie
26  Daniel Sverrir Gudbjornsson & Soley Osk Hilmarsdottir Island
27  Denis Ilin & Darya Samokisha Ukrajina
28  Ilya Gordeev & Darya Komarova Bělorusko
29  Daniel Melnik & Maria Volski USA
31  Thor Bjorgvinsson & Nataliya Shabatura Island
32  Maxwell Harrison & Katie Harrison Anglie
32  Charlie Townsend & Ineta Vaicikasukkiate Anglie
34  William Turcotte-Miao & Stephanie Bourov Kanada
35  Alex Maslanka & Christine Budniak Kanada
35  Victor Solecki & Anastasia Shea (aka Sheptitskaya) Anglie
37  Matthew Townend & Elizaveta Basenko Anglie
38  Steven Dean & Krystal Leggett Anglie
39  Joel Joelsson & Rebekka Rogwow Francie
39  Ollie Woolaway & Ekaterina Morozova Anglie
41  Gregory Rybakov & Eva Tulchinsky USA
42  Lewis Istrezi & Lily Pendle Anglie
44  Valentin Silvin & Alice Silvin Francie
45  Riccardo Nicolosi & Giulia Nicolosi Itálie
46  Stefan Daamen & Jamie De Kok Holandsko
47  Oliver Beardmore & Lydia Hall Anglie
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}