Results from WDCAL European Championships 2018 - SL WDCAL Juvenile Latin CSRJ 31. března 2018
Podívejte se, jak advertise your product s námi

WDCAL European Championships 2018
Anglie - Blackpool 30. března 2018

SL WDCAL Juvenile Latin CSRJ 31. března 2018

Finále

1  Kostyantin Martinovich & Vìktoriya Tarashchenko Ukrajina
2  Arsenij Moroz & Aleksandra Martynyuk Ukrajina
3  Aleksej Smirnov & Valeriya Pernerovskaya Ukrajina
4  Maksim Tereshin & Ulyana Zelikovskaya Rusko
5  Cristian Cepoi & Malgosia Pavlak Irsko
6  Joshua Bonici & Elizaveta Chelnakova Rusko
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  [19] Anton Popivnich & Viktoriya Sivenko Ukrajina
8  [18] Stefan Kagadi & Maria Soitonen Finsko
9  [17] Sverrir-Thor Ragnarsson & Agusta Rut Andradottir Island
10  [13] Nikita Shevchenko & Polina Lebed Ukrajina
11  [11] Mihail Koval & Kamilla Lastochkina Ukrajina
12  [9] Danylo Afonin & Albìna Vlaznêva Ukrajina
12  [9] Keane Scerri De Carlo & Martina Cancilleri Malta
14  [8] Marat Akautdinov & Elizaveta Tsymbalyuk Rusko

Čtvrtfinále

15  [20] Max Draper & Molly Mae Sherry Anglie
16  [19] Francis Carty & Kerry Sui Anglie
17  [18] Nikita Parhomenko & Aleksandra Yarmolyuk Ukrajina
18  [15] Alexander Kovalev & Alisa Volper Rusko
19  [14] Bogdan Bilous & Yuliya Olyanishina Ukrajina
19  [14] Mikita Pìshij & Elizaveta Antonova Ukrajina
21  [12] Ivan Kuzmichev & Anfisa Kuznetsova Rusko
22  [11] Kirill Levin & Mariya Subbotko Rusko
23  [10] Andrij Shudrak & Anna Gospodarenko Ukrajina
24  [6] Adam Breki Tryggvason & Eva Karen Olafsdottir Island

2. kolo (top 48)

25  [18] Georgiy Kolobaev & Polina Skrylnikova Rusko
25  [18] Platon Logvinenko & Vìktorìya Hukalenko Ukrajina
25  [18] Egor Palyura & Sofiya Dzyuba Ukrajina
28  [17] Gleb Dzhioev & Darya Lugovaya Ukrajina
28  [17] Pavel Tishchenko & Anna Koltsova Rusko
30  [15] Evan Holmes & Lili Crane Anglie
30  [15] Makar Maslov & Taisiya Agaeva Rusko
32  [13] Viktor Yeroshenko & Anna Chuprun Ukrajina
33  [12] Marcus Egstrand & Kaya Vinther Dánsko
33  [12] Maksim Onofrijchuk & Anna Mikolenko Ukrajina
33  [12] Alexander Uskov & Kseniya Selyukova Rusko
36  [11] Nikolay Putilin & Anastasiya Zhaglina Ukrajina
36  [11] George Thomas & Olivia Rampton Anglie
36  [11] Nazar Vigovskij & Polina Besedina Ukrajina
39  [10] Vladislav Chikalov & Viktoriya Petrova Rusko
40  [9] Martim Caturra & Luna Pires Aldeias Portugalsko
40  [9] Gleb Lukichev & Valeriya Matveeva Rusko
40  [9] Ivan Pecherskij & Elizaveta Zaharova Ukrajina
43  [8] Ethan Jamaes-Cartwright & Eleanor Alphonso Anglie
44  [7] Maksimilian Sannikov & Evangelina Lejkina Rusko
45  [6] Anil Mishra & Marìya Mihajlenko Ukrajina
45  [6] Nathan Starey & Olivia Smorge Anglie
48  [3] Christopher Buttle & Lexie Joinson Anglie
49  [2] Bartosz Szymczyk & Aurelia Wierciszewska Polsko

1. kolo (top 59)

50  [23] Svyatoslav Fisun & Katerina Prima Ukrajina
51  [22] Daniil Bortnikov & Tatiana Prusakova Rusko
51  [22] Birgir Hrafn Kjartansson & Hulda Margret Ragnarsdottir Island
53  [21] Nicholas Rashkov & Vytaute Mazionyte Anglie
53  [21] Gabriel Szabo & Ruby Colwell Anglie
56  [17] Gudjon Erik Oskarsson & Sunneva Ros Thorgeirsdottir Island
56  [17] Dmitriy Uskov & Mariya Tanaeva Rusko
60  [16] Mason Mitchell Palmer & Deya Cankova Anglie
61  [12] Alexander Thorhallsson & Katrin Rut Atladottir Island
62  [10] Dominic Bailey & Connie Bell Anglie
63  [5] Eeli Ilvonen & Jenniina Virtanen Finsko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}