Results from Upper Austrian Senior Championships - Adults V.Waltz 16. září 2017
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Upper Austrian Senior Championships
Rakousko - Wels 16. září 2017

Adults V.Waltz 16. září 2017

Finále

1  Thomas Reininger & Kristy Puusepp Rakousko
2  Maximilian Kopt & Daniela Seiringer Rakousko
3  Michael Walter & Alexandra Dostal Rakousko
4  Thomas Weiner & Stefanie Kargl Rakousko
5  Dominik Schauer & Caroline Rammler Rakousko
6  Florian Fierlinger & Sandra Langthaler Rakousko
7  Paul Worm & Viktorija Gopko Rakousko
Inzeráty
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

8  Jörg Kügler & Eva Hundstorfer Rakousko
9  Felix Angleitner & Sara Decker Rakousko
9  Wolfgang Kober & Nataliya Melnychenko Rakousko
9  Tobias Wipplinger & Marlene Schwarz Rakousko
12  Manuel Hauthaler & Katharina Floimayr Rakousko
12  Friedrich Königstorfer & Michaela Heininger Rakousko
12  Christian Mayrhofer & Petra Mayrhofer Rakousko
12  Andreas Seiringer & Eveline Kopt Rakousko

Čtvrtfinále

16  Peter Langthaler & Claudia Langthaler Rakousko
16  Helmut Weber & Felizitas Weber Rakousko
18  Lothar Klebel & Gabriele Klebel Rakousko
18  Wolfgang Kraus & Hildegard Kraus Rakousko
18  Stephan Kroesen & Helga Kroesen Rakousko
18  Franz Pichler & Uli Pichler Rakousko
22  Walter Fierlinger & Helga Fierlinger Rakousko
22  Thomas Schön & Corina Katzmayr Rakousko

3. kolo (top 38)

24  Joachim Leisch & Monika Leisch-Kiesl Rakousko
24  Andreas Pikel & Anita Niedermann-Pikel Rakousko
24  Mario Urban & Isabella Schmid Rakousko
27  Bernard Pratter & Anja Lugmeier Rakousko
27  Franz Preinfalk & Maria Ötzlinger Rakousko
27  Michael Raschka & Brigitte Raschka Rakousko
27  Reinhold Weyrich & Regina Weyrich Rakousko
31  Heinz Bachler & Annemarie Bachler Rakousko
31  Jochen Berger & Monika Kromer Rakousko
31  Gerhard Böswarth & Helga Moll Rakousko
31  Robert Finster & Herta Finster Rakousko
31  Walter Korkisch & Elisabeth Radowisch-Kragl Rakousko
36  Gerald Blaschke & Doris Blaschke Rakousko
36  Peter Czabala & Bianca Mallinger Rakousko
38  Michael Kutsam & Miriam Fürst Rakousko

2. kolo (top 54)

39  Juergen Galler & Carina Follrich Rakousko
39  Peter Pirngruber & Christa Steigerwald Rakousko
39  Uwe Schleypen & Monika Schleypen Rakousko
42  Karl Fleckenstein & Jutta Rechberger Rakousko
43  Frantisek Penz & Olga Penzova Česká republika
43  Michael Weber & Eva Stix Rakousko
45  David Aigner & Karina Pramer Rakousko
45  Thomas Gnedt & Maria Gnedt Rakousko
45  Thomas Houdek & Maria Bieregger Rakousko
45  Johann Schinninger & Eva Maria Schinninger Rakousko
45  Andreas Zeitelhofer & Angela Pirc Rakousko
50  Florian Aichhorn & Laura Alberndorfer Rakousko
50  Gerald Aigner & Judith Aigner Rakousko
50  Hermann Buchegger & Gabriele Bannert Rakousko
50  Johannes Kainz & Veronika Dirnhofer Rakousko
50  Gerhard Söllinger & Gerlinde Söllinger Rakousko

1. kolo (top 57)

55  Friedrich Lehner & Maria Haidinger Rakousko
56  Dieter Birklbauer & Bettina Katzmayr Rakousko
56  Josef Holzleitner & Daniela Holzleitner Rakousko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}