Results from UK Open 2019 - Professional Rising Star Latin 15. ledna 2019
Podívejte se, jak advertise your product s námi

UK Open 2019
Anglie - Bournemouth 15. ledna 2019

Professional Rising Star Latin 15. ledna 2019

Finále

1  Aleksandr Altukhov & Cheyenne Murillo USA
2  Artur Tarnavskiy & Anastasiya Danilova USA
3  Vitaliy Didenko & Viktoriya Vershinina Rusko
4  Lu Deyu & Jiao Ran Čína
5  Li Di & Zhao Lei Čína
6  Ivan Kudashev & Kseniya Sokolova USA
7  Aurimas Bartkus & Ashley Nichole Luna Filipíny
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

8  [23] Silvio Antonio Anselmi & Eleonora Riccardi Itálie
9  [21] Jaak Vainomaa & Tiina Tulikallio Finsko
10  [15] Lukas Alisauskas & Simona Grubeviciute Litva
11  [14] Jonas Kazlauskas & Kathleen Ilo USA
11  [14] Do Hyeon Kim & Su Myo Park Korea (Jižní)
11  [14] Roman Malkov & Ewa Malik Anglie

Čtvrtfinále

14  [18] Kim Woong Kyum & Hye Ri Eom Korea (Jižní)
14  [18] Daisuke Masuda & Mami Tsukada Japonsko
16  [17] Yuki Suzuki & Ayaka Harada Japonsko
16  [17] Cao Zheng & Sun Fan Honkong
18  [16] Meng Jia Cui & Jiang Yu Lin Čína
18  [16] Krzysztof Grzelak & Natalia Krzystoszek Anglie
18  [16] Tsuneki Masutani & Megumi Saito Japonsko
21  [15] Giuseppe Esposito & Roberta Lodato Itálie
22  [14] Jake Davies & Olena Kalinina Anglie
23  [13] Jia Jun Ma & He Yu Tian Deng Čína
23  [13] Kelvin Ong & Mariya Kozobrod Malajsie
25  [10] Marcin Wojtkowiak & Dominika Rucinska Polsko
26  [8] Dmytro Vlokh & Violetta Kitaeva Ukrajina
27  [6] Mickael Vaganay & Amandine Mauceri Francie

3. kolo (top 40)

28  [23] Qiang Fu & Jing Wen Li Čína
29  [21] Cheng Lin Li & Junlin Liu Čína
29  [21] Pavel Povalyaev & Sofya Povalyaeva Rusko
29  [21] Evgeny Urazgildeev & Anna Sozina Rusko
32  [19] Aleksander Holod & Magdalena Kogut Polsko
33  [18] Dmytro Bidyuk & Mayya Sova Ukrajina
33  [18] Roman Drobotov & Liya Kazbekova USA
33  [18] David Riegler & Ksenia Makhortova Německo
33  [18] Andrey Stadnichenko & Ekaterina Kurepina Rusko
37  [17] Motomitsu Shimizu & Miyuki Maruichi Japonsko
38  [16] Balazs Nagymihaly & Ágnes Szalai Maďarsko
39  [9] Dmitry Evseev & Daria Evseeva Rusko
40  [6] Koichi Nakajima & Tomomi Okuyama Japonsko

2. kolo (top 81)

41  [20] Naoto Nomura & Karin Yamazaki Japonsko
41  [20] Yaroslav Senchilo & Eleonora Posypayko Ukrajina
43  [19] Roberto Montariello & Shana Monaco Itálie
43  [19] Yuki Murata & Maria Murata Japonsko
43  [19] Woo Hong Sang & Ji Young Byun Korea (Jižní)
46  [18] Peter Erlbeck & Claudia Kreuzer Rakousko
46  [18] Jefferson Pimentel & Kseniya Zheludkova Anglie
46  [18] Matteo Prezioso & Jessica Vilotta Itálie
46  [18] Justin Sharrock & Amy Sharrock Austrálie
50  [17] Valentin Milev & Celia Pino Španělsko
51  [16] Geremia Delfino & Isabella Lamonica Itálie
51  [16] Dong Hun Lee & Jihyun Lee Korea (Jižní)
51  [16] Róbert Markó & Emese Markovics Maďarsko
51  [16] Jinwoo Myung & Yuseon Jung Korea (Jižní)
55  [14] Yuki Hino & Yurika Amano Japonsko
55  [14] Dae Chul Jung & Oh Si Eon Korea (Jižní)
55  [14] Shohei Tsuji & Mariko Tsuji (aka Maeda) Japonsko
58  [13] Evan Kim & Melissa Kim Korea (Jižní)
58  [13] Jae Hyun Lee & Seo Sujin Korea (Jižní)
58  [13] Shota Sesoko & Makoto Horikawa Japonsko
58  [13] Hideyuki Seuchi & Tomoko Saiki Japonsko
62  [12] Oleg Gyliuk & Irina Gyliuk Ukrajina
62  [12] Piotr Musialkowski & Paulina Gawel Polsko
62  [12] Fabio Obino & Elena Melis Itálie
65  [11] Jack Johnson & Joanne De Jager Austrálie
65  [11] Vitor Lemos Fernandes & Marta Szustkiewicz Anglie
67  [10] Mihaly Meszaros & Alexandra Dáné USA
68  [9] Roman Denisenko & Irina Kurbatova Rusko
68  [9] Hikaru Itoh & Sari Nakagawa Japonsko
68  [9] Hayato Suzuki & Nana Somata Japonsko
71  [8] Ginga Morita & Aiko Kowada Japonsko
71  [8] Takashi Takagi & Kiyomi Takashima Japonsko
71  [8] Lukasz Wisniewski & Agnieszka Filipczak Polsko
74  [7] Ivan Filichkin & Anastasiya Nikitskaya Rusko
74  [7] Jin Kanaya & Tomoyo Kawasaki Anglie
74  [7] Shinichiro Sameguchi & Rikako Abe Japonsko
77  [6] Selena Hou & Rex Hsu Tchaj-wan
77  [6] Masahito Nakagawa & Marine Yokoi Japonsko
77  [6] Cai Wen Xiang & Wanrong Wu Čína
80  [4] Laurence Tanti & Consuela Camilleri Malta
81  [3] Tatsuya Sudo & Mayu Shouji Japonsko

1. kolo (top 135)

82  [23] Zhang Chong & Dan Jian Zhu Čína
82  [23] Kiwon Jung & Sumi Yun Korea (Jižní)
82  [23] Martijn Leunissen & Nathalie Leunissen-Bos Holandsko
85  [22] Kouno Hiroki & Kato Nana Japonsko
85  [22] Shinsuke Miyauchi & Saori Ozaki Japonsko
87  [21] Keisuke Okamoto & Ami Tsukakoshi Japonsko
88  [20] Yuichi Adachi & Yuko Sakurai Japonsko
88  [20] Garfield Cheng & Ivetta Stolarska Tchaj-wan
88  [20] Kazuhiko Natsumi & Maiko Hidaka Japonsko
88  [20] Yoshiyuki Ohta & Maria Miyazaki Japonsko
88  [20] Ivan Rotondi & Francesca Calicchia Itálie
88  [20] Dong Chan Um & Jiyeon Kim Korea (Jižní)
94  [19] Kazuya Aida & Aya Nagata Japonsko
94  [19] Spiridon Pavlides & Ourania Koliou Řecko
94  [19] Satoshi Shoji & Yasuko Ito Japonsko
97  [18] Jason Chao Dai & Alina Litvak USA
97  [18] Andreas Grivas & Polymia Proistaki Řecko
97  [18] Hiroshi Oyama & Mio Sakaki Japonsko
97  [18] Kiichi Tagawa & Nisha Ando Japonsko
101  [17] Naoki Arima & Aki Wakabayashi Japonsko
101  [17] Lukas Doubrav & Daniela Doubravova Česká republika
101  [17] Anatoly Kupchik & Julia Koliagina Rusko
101  [17] Koki Nakamura & Kasumi Oosio Japonsko
105  [16] Xuankun Fang & Jiaying Xu Čína
105  [16] Yutaka Kubota & May Hibino Japonsko
105  [16] Naoki Tanaka & Mariko Ishikawa Japonsko
108  [15] Simon Froklage & Jodie Bailey Anglie
108  [15] Daisuke Kan & Keito Okumura Japonsko
110  [14] Simone D'onorio & Cristina D'onorio Itálie
110  [14] Kazuya Shiraishi & Aiko Shiraishi Anglie
110  [14] Yuuki Takahashi & Emi Matoba Japonsko
113  [13] Toshio Kachihama & Nozomi Matuura Japonsko
113  [13] Ryo Kawarada & Sonomi Sugishita Japonsko
113  [13] Kiyoshi Naka & Masumi Yura Japonsko
113  [13] Jae Hyun Nam & Ha Na Jo Korea (Jižní)
117  [12] Jin Hayase & Makiko Saso Japonsko
118  [11] Suyin Wei & Wenting Cheng Francie
119  [10] Eiichiro Hashiba & Kana Imaizumi Japonsko
119  [10] Hiroki Okamoto & Masae Ishizuka Japonsko
121  [9] Richard Peters & Olga Peters (aka Mayes) Nový Zéland
122  [8] Yuki Kazumi & Saori Bannai Japonsko
123  [7] Takayuki Seuchi & Harumi Inagaki Japonsko
124  [6] Vladislav Gnusov & Anna Ermolenko Rusko
124  [6] Ken Ichikawa & Mana Kitaoka Anglie
124  [6] Daiki Maruyama & Mai Nakayama Japonsko
124  [6] Makoto Morikawa & Yukiho Yamazaki Japonsko
124  [6] Takafumi Osaka & Yukiko Sasaki Japonsko
124  [6] Yuya Sawai & Shiori Maruno Japonsko
130  [5] Kento Tateishi & Juri Inaba Japonsko
130  [5] Chihiro Tujimoto & Yuko Kuroki Japonsko
132  [3] Petr Sobota & Yvona Bujnova Česká republika
133  [2] Motoki Hayakawa & Chihiro Hayakawa Japonsko
133  [2] Shinya Tate & Ayano Sasaki Japonsko
135  [1] Shoji Fujimi & Yoshiko Fujimi Japonsko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}