Results from UK Open 2019 - Amateur Rising Star Latin 15. ledna 2019
Podívejte se, jak advertise your product s námi

UK Open 2019
Anglie - Bournemouth 15. ledna 2019

Amateur Rising Star Latin 15. ledna 2019

Finále

1  Aimadi Zhang & Jia Hao Yue Čína
2  Mikhail Popov & Anastasiya Dubrovskaya Rusko
3  Maksim Bodnar & Olga Kuzmenko Ukrajina
4  Aleksandr Zevelev & Alina Agarkova Rusko
5  Marko Yong-Kun Long & Victoria Jia-Ni Cheng Čína
6  Andrea Palomba & Lyubina Kuznetsova Itálie
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  [26] Ilya Kashirkin & Yuliia Zhukova Rusko
8  [25] Cosimo Barra & Diana Sharipova Itálie
9  [21] Valeriu Leontiev & Line Martin Smed Dánsko
10  [15] Oskar Dziedzic & Magdalena Tarnowska Polsko
11  [14] Hao Jiang & Guo Yang Čína
11  [14] Jun Wei Zhang & Hu Wen Li Čína

Čtvrtfinále

13  [20] Lorenzo Magnante & Beatrice Fabi Itálie
13  [20] Nikita Pavinskiy & Polina Korotkova Rusko
15  [18] Maksim Bigus & Angelina Rozgon Ukrajina
15  [18] Nikita Gordenkov & Bella Bakarova Rusko
15  [18] Nikolai Tarasov & Sarah Nolan USA
18  [16] Grigoriy Golodnov & Oleksandra Burakova Ukrajina
18  [16] Stas Olarescu & Marketa Vlckova Dánsko
20  [15] Alessandro Romano & Natalia Arci Itálie
20  [15] Kristinn Thor Sigurdsson & Lilja Rún Gísladóttir Island
20  [15] Bai Zhiqian & Qian Wu Čína
23  [13] Johnny Yifan Zhao & Mina Xinru Mao Čína
24  [10] Aaron Flynn & Niamh Curtin Irsko

3. kolo (top 40)

25  [23] Yaroslav Brovarskyy & Vlada Kovalenko Ukrajina
25  [23] Kwok Chun Sing & Xiezhuoyi Fen Čína
27  [22] Argiris Argiropoulos & Ann Jajanidze Řecko
27  [22] Guangyan Yu & Jianqiu Xu Čína
29  [21] Valerio Gerosi & Federica Coronetta Itálie
29  [21] Mengju Li & Xuejiao Yu Čína
29  [21] Artur Solomovych & Elena Boyko Ukrajina
32  [20] Oleksandr Martsynyuk & Nicole Duque Ukrajina
32  [20] Samuel Santarelli & Elisa Brunetti Itálie
34  [19] Nazariy Blagyy & Nikolina Melin Polsko
34  [19] Brian Dibnah & Georgiana Anamaria Muja Nový Zéland
34  [19] Ron Garber & Klaudia Petriti USA
37  [16] Kavin Rathna & Haijiao Long Čína
38  [15] Cheng Yu & Huang Huihui Čína
39  [14] Wang Da Yu & Chen Jia Čína
40  [12] Denis Fesenko & Kristina Mendela Ukrajina

2. kolo (top 82)

41  [21] Sergiy Agvanyan & Darya Mazhova Ukrajina
41  [21] Luca Franceschinis & Mari Randazzo Itálie
41  [21] Zhihong Qiu & Xu Chen Čína
41  [21] Pavel Vinichenko & Ganna Skurativska Ukrajina
41  [21] Vladislav Zhigarev & Diana Epeykina Rusko
46  [20] Yu Bowen & Xia Fan Čína
46  [20] Weitian Shao & You Yi Cai Čína
48  [18] Federico Marianasonte & Federica Salute Itálie
48  [18] Darren Morrissey & Klaudia Zaniewska Anglie
50  [17] Sergiy Chernykov & Mariya Kuryanova Ukrajina
50  [17] Ernest Jelen & Agata Faber Polsko
52  [16] Marco Bonavolta & Benedetta Vari Itálie
52  [16] Luciano Iera & Rosaria Segreto Itálie
52  [16] Kamil Kuroczko & Sara Janicka Polsko
52  [16] Vladyslav Ponomarenko & Aleksandra Slypenchuk Ukrajina
52  [16] Rami Schehimi & Susan Fichte Německo
57  [15] Kevin Baccanale & Darya Palishchuk Itálie
57  [15] Jason Cicard & Regina Kleinfelder Francie
57  [15] Vasiliy Paratuy & Natalya Stadnichenko Rusko
57  [15] Mattia Di Renzo & Francesca Polce Itálie
61  [14] Steven Greenwood & Jessica Bull Austrálie
61  [14] Woo Hyeon Kang & Su-Hyun Lee Korea (Jižní)
61  [14] Mirko Marsella & Alessia Antonucci Itálie
61  [14] Robert Virenius & Veera Hedman Finsko
65  [13] Jorgen Buse & Minjung Jun Dánsko
65  [13] Vadim Shvidanenko & Diana Nonik Ukrajina
65  [13] Li Yaxi & Yanian Deng Čína
68  [12] Elliot Hyrycz & Katerina Samonas Anglie
68  [12] Christian Skibsrud & Olivia Oates Anglie
68  [12] Declan Taylor & Victoria Akhurst Austrálie
71  [11] Simone Iannuzzi & Tove Villfor Švédsko
72  [8] Vladislav Krupskiy & Valerie Dubinsky USA
72  [8] Leo Pusa & Inka Hakomaki Finsko
72  [8] Roberto Santoro & Mariarita Guarino Itálie
72  [8] Bogdan Alexandru Voicu & Ana Maria Dima Holandsko
72  [8] Maciej Walczak & Anna Piaseczna Polsko
77  [7] Kirill Dovzhik & Lydia Hall Anglie
78  [6] Daniil Egorenko & Juliana Menzinskaja Rusko
79  [5] Domenico Nesta & Elena Rovere Itálie
79  [5] Ryan Raffloer & Bethany Howard USA
79  [5] Mateusz Sobala & Hanna Kopiec Polsko
82  [4] Lorenzo Magnanini & Giorgia Magnanini Itálie

1. kolo (top 137)

83  [24] Mateusz Ostrowski & Marzena Dudek Polsko
83  [24] Artem Semenov & Darya Markina Rusko
83  [24] Hyun Hyuk Shin & Min Jung Kim Korea (Jižní)
86  [23] Alexandru Gheorghe Catalin & Caitlin Verner Anglie
86  [23] Sergey Efremov & Viktoriia Antoniuk Ukrajina
86  [23] Albert Kosinski & Anna Ponomar Polsko
86  [23] Bartosz Lewandowski & Anna Walachowska Polsko
90  [22] Anson Au & Evgeniia Erofeeva Anglie
90  [22] Fabio Oliva & Jenifer Luisa Metallo Anglie
90  [22] Mateusz Wiercioch & Magdalena Bandelewicz Polsko
93  [21] Filippos Rouvinas & Maritina Spiratou Řecko
93  [21] Mykyta Vasylenko & Valeriya Tishkovets Ukrajina
95  [20] Jacob Persson & Linn Hegdahl Švédsko
95  [20] Aleksandr Pochtarenko & Anastasia Boguslavskaya Ukrajina
95  [20] Ryder Yang & Kathy Yang Tchaj-wan
98  [19] Jamie Smuts-Steyn & Helena Alabaf Anglie
99  [17] Kento Ebihara & Luna Takagi Japonsko
99  [17] Cameron Leitis & Darcy Cromwell Wales
99  [17] Xin Yuan Liu & Zhu Shuang Shiqi Čína
99  [17] Antonio Valerio & Valentina Avagliano Itálie
99  [17] Ivan Vasilevskiy & Nika Kolomeytseva Ukrajina
99  [17] Tseng Yu-Chen & Ema Nohalova Tchaj-wan
105  [16] Tilemachos Fatsis & Elisavet Mantani Řecko
105  [16] Jin Seok Park & Chae Young Kim Korea (Jižní)
107  [14] Anton Ivanyshyn & Ganna Litvinovich Ukrajina
107  [14] Hyun Seung Joo & Heejin Oh Korea (Jižní)
109  [13] Alistair Camilleri & Rachelle Muscat Malta
109  [13] Razmik Papyan & Olga Romanenko Ukrajina
111  [12] Shin Su Jong & Yea Jin Park Korea (Jižní)
111  [12] Aydé Ladogana & Marco Martello Itálie
111  [12] Mathieu Marechal & Lauren Claydon Anglie
111  [12] Ivan Raditsa & Yuliya Tarabrina Rusko
111  [12] Eemeli Tusa & Scarlett Houston Anglie
116  [11] Lloyd Grifiths & Bethany Miah Wales
116  [11] Anton Jasinskiy & Oleksandra Yasinskaya (aka Tiahun) Ukrajina
118  [10] Daniele Canepone & Sofia Canepone Itálie
118  [10] Giannis Margaritis & Georgia Zoi Řecko
120  [9] Romaine Isaacs & Lenka Stixova USA
120  [9] Satoshi Mikami & Jasmiya Buhary Japonsko
120  [9] Stanislav Sutormin & Polina Tishkova Rusko
123  [8] Sander Daamen & Mélissa Manders Holandsko
123  [8] Oskar Gaigl & Viktoria Abilov Německo
125  [7] Feng Yuxiang & Li Xin Čína
126  [6] Ethan Brock & Jasmine Saunders Anglie
127  [5] Paolo Aresti & Alessia Sanna Itálie
127  [5] Steven Dean & Krystal Leggett Anglie
127  [5] Artur Nawrat & Monika Wieclav Česká republika
130  [4] Jozef Herak & Michaela Komorova Slovensko
130  [4] Konstantin Piskovatsky & Kseniya Turintseva Rusko
130  [4] Constantin Catalin Saramet & Giulia Albasini Itálie
133  [3] Per Almberg & Emese Bengtsberg (aka Farsang) Švédsko
134  [2] Peng Mingcheng & Tang Wuxiang Čína
134  [2] Vladimir Rozhkov & Darya Budzyuk Rusko
136  [1] Athanasios Tsampoukos & Anna-Dimitra Apostolopoulou Řecko
137  Oleg Terekhov & Anastasia Fokina Anglie
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}