Results from UK Open 2019 - Amateur Rising Star Ballroom 15. ledna 2019
Podívejte se, jak advertise your product s námi

UK Open 2019
Anglie - Bournemouth 15. ledna 2019

Amateur Rising Star Ballroom 15. ledna 2019

Finále

1  Andrew Yefremchenkov & Anastasia Siabro Ukrajina
2  Tang Yu Jie & Zhu Yan Zhen Čína
3  Dima Moroz & Kristina Kuzenko Ukrajina
4  Aleksandr Bezkrovnyy & Mariya Savchuk Ukrajina
5  Andriy Zinchenko & Ekaterina Bajsarova Ukrajina
6  Alvin Yao Yi Wen & Annie Zhao Ai Ni Čína
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  [28] Maksim Savitskiy & Polina Ryabovil Ukrajina
8  [26] Xie Cong Xian & Luo Yuting Čína
9  [24] Roman Sukhomlyn & India Phillips-Bullock Anglie
10  [22] Daniele Ruscito & Nicole Cartigiano Itálie
11  [16] Klim Shypilin & Anastasiya Malahova Ukrajina
12  [6] Yuan Yiqi & Huan Yanni Čína

Čtvrtfinále

13  [21] Aleksandr Ryabtsev & Mariya Oblakova Rusko
14  [19] Dmitro Lishchuk & Diana Madiy Ukrajina
15  [18] Liu Shoukun & Wei Mengmeng Čína
16  [16] Oliver Hand & Anastasiya Lisitsina Anglie
17  [15] Bogdan Alekseev & Olesya Karas Ukrajina
17  [15] Dmitriy Stepantsov & Kseniya Sablina Rusko
17  [15] Salvatore Vitacca & Meng Fei Zhai Itálie
20  [14] Vladislav Zhigarev & Diana Epeykina Rusko
21  [13] Samuel Hacke & Katarina Hermanova USA
22  [11] Wang Kun & Xu Wan Čína
23  [10] Tai Yuan Liu & Ye Zheng Čína
24  [7] Yu Hang Feng & Yuan Ling Xia Čína

3. kolo (top 40)

25  [24] Xu Xin & Qi Wen Yun Čína
26  [23] David Cockram & Rosie Ward Anglie
27  [22] Vladislav Korotchenko & Olga Gandembul Rusko
28  [21] Nikita Tereshin & Polina Pustovalova Rusko
29  [20] Andrei George Toader & Mia Linnik-Holden Anglie
30  [19] Leandro De Rossi & Chloe Barrett-Blake Anglie
31  [18] Marco Barbera & Federica D'Orazi Itálie
31  [18] Sihan Chen & Cao Lu Ying Čína
31  [18] Anton Ermakov & Anastasiya Znobina Rusko
34  [17] Yuriy Lioli & Oksana Berestova Rusko
35  [15] Patryk Kurasinski & Klaudia Raba Polsko
35  [15] Daniel Radu & Elena Babaeva Německo
37  [14] Milosz Drzewiecki & Oliwia Telesz Polsko
37  [14] Ruslan Kalyuzhnyy & Sonya Tsekanovsky USA
39  [12] Jerzy Borowski & Lorraine Voorn Holandsko
39  [12] Ivan Smetkin & Theda Delbruck Německo

2. kolo (top 71)

41  [24] Aleksandr Lavrov & Vilhelmina Lavrov (aka Bohlin) Švédsko
42  [23] Miles Chapman & Stefania Vitacca Anglie
43  [22] Pavel Bichurov & Polina Teplitskaya Rusko
43  [22] Maciej Nagorski & Magdalena Fron Polsko
45  [21] Bogdan Dovgalov & Alisa Margulis Ukrajina
45  [21] Artur Nabok & Michelle Yiu USA
45  [21] Wang Tao & Yi Nie Zi Čína
48  [20] Kyrylo Demidov & Sofia Bila Ukrajina
48  [20] Daniel Sverrir Gudbjornsson & Soley Osk Hilmarsdottir Island
48  [20] Alan Tentser & Emily Zhang Austrálie
48  [20] Scott Wilson & Emily Brown Anglie
52  [19] Gylfi Mar Hrafnsson & Maria-Tinna Hauksdottir Island
52  [19] Oleksandr Skornyakov & Anastasyya Slyusar Ukrajina
54  [18] Jun Zheng & Wan Ming Yang Čína
55  [17] Jonathan Kontrobarsky & Talysa Trevallion Austrálie
55  [17] Kewin Stempka & Maja Pawlak Polsko
57  [16] Michal Pernak & Julia Wojcicka Polsko
58  [13] Valeriy Pavlov & Natalya Pavlova (aka Kuznetsova) Itálie
59  [12] Denis Molkov & Aleksandra Shvedova Rusko
60  [11] Stefan Badea & Madalina Varlam Kanada
60  [11] Ivan Chernyavskiy & Olesya Homyachenko Ukrajina
60  [11] Jakub Furman & Magdalena Guzik Polsko
63  [10] Alec Zhiwei Zhang & Zhuoshi Xie USA
64  [9] Michal Kolano & Agnieszka Maciolka Polsko
65  [8] Daniel Smuts-Steyn & Danielle Rowe Anglie
66  [7] Hangfan Zhang & Tang Wei Čína
67  [6] Oliver Curting & Aida Agolli Rakousko
68  [5] Krystian Baryczka & Ewelina Kaczmarek Polsko
68  [5] Tomasz Smutnicki & Anna Niedbal-van der Bliek Holandsko
70  [3] Michael Bruni & Chiara Cassai Itálie
70  [3] Filip Orzechowski & Gabriela Wolowiec Polsko

1. kolo (top 94)

72  [28] Maxwell Harrison & Katie Harrison Anglie
72  [28] Lee Jaehwan & Cho Kyungbin Korea (Jižní)
72  [28] Yi Chuan Liu & Yu Ju Liu Tchaj-wan
72  [28] Christopher Savage & Charlotte Carruthers Anglie
76  [27] Lukasz Garwacki & Karolina Skrobanska Polsko
77  [25] Mirco Cinquini & Anita Pratelli Itálie
78  [24] Lewis Hateley & Rebekka Ros Anglie
79  [22] Ethan Brock & Jasmine Saunders Anglie
80  [21] Roman Kalynii & Nataliya Kalinchuk Ukrajina
80  [21] Nikita Lobchenko & Anna Stovba Anglie
82  [19] Takanobu Oguni & Nanami Wada Japonsko
83  [18] Joe Johnson & Eva Johnson Anglie
84  [16] Maximilian Kopt & Daniela Seiringer Rakousko
84  [16] Eemeli Tusa & Scarlett Houston Anglie
86  [15] Kirill Gunbin & Veronika Rubtsova Rusko
86  [15] Cameron May & Emma O'reilly Austrálie
88  [13] Sander Daamen & Mélissa Manders Holandsko
88  [13] Steven Dean & Krystal Leggett Anglie
90  [6] William Lindgren Stauch & Julia Hallberg Švédsko
91  [5] Cameron Robinson & Viktoriya Breus Anglie
92  [2] Benjamin Nicholson & Aimee Nicholson (aka Whitfield) Nový Zéland
93  [1] Maxwell Saban & Carrie Anne Gill Anglie
93  [1] Oleg Terekhov & Anastasia Fokina Anglie
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}