Results from UK Open 2019 - Amateur Ballroom 17. ledna 2019
Inzeráty
Pokud nechcete zobrazovat tyto reklamy Staňte se členem!
Podívejte se, jak advertise your product s námi

UK Open 2019
Anglie - Bournemouth 15. ledna 2019

Amateur Ballroom 17. ledna 2019

Finále

1  Fedor Isaev & Anna Zudilina Rusko
2  Kyle Taylor & Izabela Skierska Anglie
3  Igor Reznik & Mariya Polischuk Ukrajina
4  Si Cheng Li & Liis End Čína
5  Artem Kuklin & Alika Dikaya Ukrajina
6  Michal Le & Sandra Jablonska Polsko
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  [24] Maciej Kadlubowski & Maja Kopacz Polsko
8  [23] Marko Ilich & Yuliya Kovtunova (aka Sadovskaya) Ukrajina
9  [16] Alex Gunnarsson & Ekaterina Bond Island
10  [10] Ilya Golovchenko & Kristina Bogoslavskaya Rusko
11  [7] Angelo Gaetano & Clarissa Morelli USA
12  [4] Alex Plant & Leanne Han (aka Areum Han) Anglie

Do you want to look like our Elite Performers? Order your dancewear, shoes, accessories from our shop or visit us on-line.

Čtvrtfinále

13  [23] Oleksandr Kalenyuk & Olena Ablitsova USA
14  [20] Zhao Yi Heng & Faye Edge Čína
15  [19] Nikita Druzhinin & Virginie Primeau Kanada
15  [19] Jianan Peng & Jia Ci Zhong Čína
17  [18] Krzysztof Myka & Agnieszka Osrodka Polsko
18  [17] Danil Dobrovolskiy & Anastasiya Malovana Ukrajina
19  [14] Pawel Kostrzewa & Martyna Lewandowska Itálie
19  [14] Dan Malov & Stephanie Noon USA
21  [13] Tang Yu Jie & Zhu Yan Zhen Čína
22  [12] Davide Morelli & Caroline Kjeldgaard Dánsko
23  [10] Alexander Borisov & Sofia Shchipskaya Rusko
23  [10] Chen Xiangyu & Jiao Yuehan Čína
23  [10] Andrew Yefremchenkov & Anastasia Siabro Ukrajina

4. kolo (top 48)

26  [27] Michael Foskett & Nika Foskett (aka Vlasenko) Anglie
27  [25] Yuriy Prokhorenko & Mariya Sukach Ukrajina
28  [23] Vadim Negrebetskiy & Bettina Hatfield Anglie
29  [22] James Cutler & Eva Marie Egsmose Anglie
30  [20] Daniele Ruscito & Nicole Cartigiano Itálie
31  [17] Roman Sukhomlyn & India Phillips-Bullock Anglie
32  [16] Ivan Iacobbe & Ylenia Dalla Bona Itálie
33  [15] Dima Dakhnovskyi & Anna Dakhnovska (aka Sukach) Ukrajina
33  [15] Dima Moroz & Kristina Kuzenko Ukrajina
33  [15] Zhang Zheng Yang & Yu Yi Čína
36  [14] Vladislav Korotchenko & Olga Gandembul Rusko
36  [14] Marcus Mitchell & Tetyana Panchenko Anglie
36  [14] Maksim Savitskiy & Polina Ryabovil Ukrajina
36  [14] Xie Cong Xian & Luo Yuting Čína
40  [12] David Cockram & Rosie Ward Anglie
40  [12] Yuan Yiqi & Huan Yanni Čína
40  [12] Andriy Zinchenko & Ekaterina Bajsarova Ukrajina
43  [10] Oliver Hand & Anastasiya Lisitsina Anglie
44  [9] Liu Shoukun & Wei Mengmeng Čína
45  [7] Kyrylo Demidov & Sofia Bila Ukrajina
45  [7] Ayaz Giniyatullin & Aysylu Giniyatullina Rusko
47  [6] Aleksandr Ryabtsev & Mariya Oblakova Rusko
48  [3] Tai Yuan Liu & Ye Zheng Čína

3. kolo (top 70)

49  [28] Pavel Bichurov & Polina Teplitskaya Rusko
49  [28] Wang Kun & Xu Wan Čína
49  [28] Alvin Yao Yi Wen & Annie Zhao Ai Ni Čína
52  [27] Bogdan Alekseev & Olesya Karas Ukrajina
52  [27] Xu Xin & Qi Wen Yun Čína
54  [25] Yuriy Lioli & Oksana Berestova Rusko
54  [25] Nikita Tereshin & Polina Pustovalova Rusko
54  [25] Salvatore Vitacca & Meng Fei Zhai Itálie
57  [24] Sihan Chen & Cao Lu Ying Čína
57  [24] Bogdan Dovgalov & Alisa Margulis Ukrajina
57  [24] Linghao Kang & Anran Xing Čína
57  [24] Dmitriy Stepantsov & Kseniya Sablina Rusko
61  [23] Anton Ermakov & Anastasiya Znobina Rusko
61  [23] Gylfi Mar Hrafnsson & Maria-Tinna Hauksdottir Island
63  [22] Jerzy Borowski & Lorraine Voorn Holandsko
64  [21] Samuel Hacke & Katarina Hermanova USA
64  [21] Markus Hirvonen & Liisa Setala Finsko
64  [21] Oleksandr Skornyakov & Anastasyya Slyusar Ukrajina
67  [20] Artur Nabok & Michelle Yiu USA
68  [19] Ivan Smetkin & Theda Delbruck Německo
69  [17] Marco Barbera & Federica D'Orazi Itálie
69  [17] Jakub Furman & Magdalena Guzik Polsko

2. kolo (top 99)

71  [29] Patryk Kurasinski & Klaudia Raba Polsko
71  [29] Maciej Nagorski & Magdalena Fron Polsko
71  [29] Elliott Whittaker & Ksenia Gammova Anglie
74  [28] Miles Chapman & Stefania Vitacca Anglie
74  [28] Milosz Drzewiecki & Oliwia Telesz Polsko
74  [28] Denis Molkov & Aleksandra Shvedova Rusko
74  [28] Valeriy Pavlov & Natalya Pavlova (aka Kuznetsova) Itálie
74  [28] Leandro De Rossi & Chloe Barrett-Blake Anglie
74  [28] Vladislav Zhigarev & Diana Epeykina Rusko
80  [27] Alan Tentser & Emily Zhang Austrálie
80  [27] Jun Zheng & Wan Ming Yang Čína
82  [26] Nicolai Bouet & Anna Shagalina Dánsko
82  [26] Aleksandr Lavrov & Vilhelmina Lavrov (aka Bohlin) Švédsko
84  [25] Ruslan Kalyuzhnyy & Sonya Tsekanovsky USA
84  [25] Michal Kolano & Agnieszka Maciolka Polsko
86  [23] Yu Hang Feng & Yuan Ling Xia Čína
87  [21] Jonathan Kontrobarsky & Talysa Trevallion Austrálie
87  [21] Kewin Stempka & Maja Pawlak Polsko
87  [21] Wang Tao & Yi Nie Zi Čína
90  [20] Krystian Baryczka & Ewelina Kaczmarek Polsko
90  [20] Daniel Sverrir Gudbjornsson & Soley Osk Hilmarsdottir Island
90  [20] Marcin Wiatrowicz & Sylwia Kusnierz Polsko
93  [19] Michael Bruni & Chiara Cassai Itálie
93  [19] Hangfan Zhang & Tang Wei Čína
95  [18] Oliver Curting & Aida Agolli Rakousko
96  [14] Filip Orzechowski & Gabriela Wolowiec Polsko
97  [13] Stefan Badea & Madalina Varlam Kanada
98  [12] Yi Chuan Liu & Yu Ju Liu Tchaj-wan
99  [7] Daniel Smuts-Steyn & Danielle Rowe Anglie

1. kolo (top 121)

100  [37] Maxwell Harrison & Katie Faye Harrison Anglie
100  [37] Lewis Hateley & Rebekka Ros Anglie
100  [37] Daniel Radu & Elena Babaeva Německo
103  [35] Cameron May & Emma O'reilly Austrálie
104  [34] Tomasz Smutnicki & Anna Niedbal-van der Bliek Holandsko
105  [33] Alec Zhiwei Zhang & Zhuoshi Xie USA
106  [31] Ivan Chernyavskiy & Olesya Homyachenko Ukrajina
106  [31] Lee Jaehwan & Cho Kyungbin Korea (Jižní)
108  [30] Gianluigi Di Fazio & Elisa dalla Vecchia Itálie
108  [30] Roman Kalynii & Nataliya Kalinchuk Ukrajina
110  [28] Christopher Savage & Charlotte Carruthers Anglie
111  [21] Vincent Veenbrink & Joanne Banham Anglie
112  [20] Maximilian Kopt & Daniela Seiringer Rakousko
113  [18] Takanobu Oguni & Nanami Wada Japonsko
114  [17] Joe Johnson & Eva Johnson Anglie
114  [17] Cameron Robinson & Viktoriya Breus Anglie
116  [16] Kirill Gunbin & Veronika Rubtsova Rusko
117  [10] Benjamin Nicholson & Aimee Nicholson (aka Whitfield) Nový Zéland
118  [9] William Lindgren Stauch & Julia Hallberg Švédsko
119  [8] Gianluca Bonavolta & Rita Desiderio Itálie
120  [6] Vadim Pidgoretskij & Marianna Tudoran Ukrajina
121  [2] Sander Daamen & Mélissa Manders Holandsko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}