Results from UK Open 2017 - Amateur Latin 18. ledna 2017
Podívejte se, jak advertise your product s námi

UK Open 2017
Anglie - Bournemouth 17. ledna 2017

Amateur Latin 18. ledna 2017

Finále

1  Morten Löwe & Roselina Doneva Dánsko
2  Ferdinando Iannaccone & Yulia Musikhina USA
3  Klemen Prasnikar & Alexandra Averkieva Slovinsko
4  Damir Haluzan & Anna Mashchyts Slovinsko
5  Petar Daskalov & Zia James Anglie
6  Anton Nesterko & Dariya Maryuschenko Ukrajina
Inzeráty
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  [21] Salvatore Sinardi & Viktoriya Kharchenko Itálie
8  [20] Darren Hammond & Milla Lykke Jihoafrická republika
9  [13] Vladimir Litvinov & Lyubina Kuznetsova Rusko
10  [10] Luca Urso & Alessandra Tripoli Itálie
11  [8] Nasko Gendov & Anna Lisova Itálie
12  [6] Oleksandr Kravchuk & Olesya Getsko Ukrajina

Do you want to look like our Elite Performers? Order your dancewear, shoes, accessories from our shop or visit us on-line.

Čtvrtfinále

13  [20] Tang Yi Ming & Huang Xin Yi Čína
14  [18] Austin Joson & Nino Dzneladze USA
14  [18] Anton Lam-Viri & Anastasiya Savinskaya Rusko
16  [17] Ruslan Khisamutdinov & Elena Rabinovich Rusko
17  [16] Alexander Chernositov & Arina Grishanina USA
17  [16] Gleb Chernyavsky & Maryna Steshenko Německo
17  [16] Dmitriy Semeshkin & Karina Zadoyan Rusko
20  [12] Matteo Cossu & Viktoriya Kachalko Itálie
21  [11] Wu Liu Fu & Yu Jun Du Čína
22  [10] Joel Lopez & Kristina Bespechnova Španělsko
23  [9] Aleksandr Porozov & Arina Sokolova Rusko
24  [7] Adam Hathazi & Morgana Lakatos-Hayward Kanada
25  [2] Andrey Patrushev & Ekaterina Bralyuk Rusko

4. kolo (top 50)

26  [21] Ilya Sizov & Sofiya Ternovaya Rusko
27  [20] Denys Samson & Yuliya Nikitenko Anglie
27  [20] Kirill Voronin & Tatyana Kosenko Rusko
29  [19] Sergey Maksyuta & Elisaveta Vnuchkova Rusko
30  [17] Nikita Pavlov & Ekaterina Sharanova Rusko
30  [17] Mikhail Popov & Veronika Tamarova Rusko
30  [17] Kwok Chun Sing & Xiezhuoyi Fen Čína
30  [17] Aleksandr Zevelev & Valeriya Verstova Rusko
34  [16] Svyatoslav Gerasimov & Anastasiya Zakharchuk Rusko
35  [15] Shim Young Eun & Giulia D'Alessandro Korea (Jižní)
35  [15] Michal Galek & Klaudia Galek (aka Kedzierska) Polsko
35  [15] Chengyu Ge & Zicheng Wu Čína
35  [15] Tagyr Mansurov & Alexandra Kondrashova USA
35  [15] Lloyd Perry & Rebecca Scott Anglie
35  [15] Pavel Stepanchuk & Gabriella Sabler USA
41  [14] Kun Xuan Gu & Chen Hong Sun (aka Susan Sun) Čína
41  [14] Vlad Kvartin & Yulia Koshkina USA
43  [13] Oleg Skaskiv & Viktoriya Mayster Ukrajina
44  [10] Adelmo Mandia & Leah Rolfe Anglie
45  [9] Silvio Antonio Anselmi & Eleonora Riccardi Itálie
45  [9] Kyrylo Dovgalin & Charlotte Plant Anglie
47  [7] Yong Kun Long & Jia Ni Cheng Čína
47  [7] Volodymyr Sharapov & Natalia Glebocka Polsko
49  [4] Evgeny Urazgildeev & Anna Sozina Rusko
50  [2] Artem Kruchin & Darya Kravchuk Rusko

3. kolo (top 79)

51  [25] Aaron Flynn & Niamh Curtin Irsko
51  [25] Benjamin Jones & Amy Dowden Anglie
51  [25] Nikita Polyakov & Darya Dubchak Rusko
51  [25] Gong Chao Qun & Zhuo Lian Wei Čína
55  [23] Giacomo Ballarin & Lucrezia Lando Itálie
55  [23] Ewoud Fidom & Melanie Weiler Holandsko
55  [23] Ernest Jelen & Anna Kapliy Polsko
55  [23] Alessandro Palmisano & Sofie Svenninggaard Itálie
59  [22] Lu Deyu & Jiao Ran Čína
59  [22] Francesco Garofalo & Magda Strzesnicka Itálie
59  [22] Kiki Nyemchek & Magda Fialek USA
62  [21] Evgeniy Raev & Polina Shvab Rusko
62  [21] Wojciech Sar & Monika Pasek Polsko
64  [20] Maksim Bodnar & Anna Pismennaya Ukrajina
64  [20] Alessio Manni & Giulia Antonelli Itálie
64  [20] Mickael Vaganay & Amandine Mauceri Francie
64  [20] Pavel Vinichenko & Aleksandra Povzun Ukrajina
68  [19] Sergey Rozhkov & Anna Anufrieva Rusko
68  [19] Li Wei & Jingyi Ma Čína
70  [18] Lukas Alisauskas & Simona Grubeviciute Litva
70  [18] Luke Miller & Ellie Beacock Anglie
72  [17] Maciej Walczak & Anna Piaseczna Polsko
73  [16] Jakub Drmota & Magdalena Baranowska Polsko
73  [16] Mengju Li & Xuejiao Yu Čína
75  [14] Nazariy Blagyy & Marketa Vlckova USA
75  [14] Wei Xiong Chen & Meng Han Cui Čína
75  [14] Rami Schehimi & Susan Fichte Německo
78  [10] Jason Cicard & Regina Kleinfelder Francie
79  [4] Bogdan Alexandru Voicu & Ana Maria Dima Holandsko

2. kolo (top 120)

80  [29] Ignat Calasnic & Tara James Anglie
80  [29] Andrey Kitsun & Yuliya Krepchuk Bělorusko
80  [29] Xuancheng Wei & Xingying Song Čína
83  [28] Adam Fedko & Joanna Fedko (aka Dąbrowska) Polsko
83  [28] Evgeni Kuzin & Anastasiya Fedoseeva Rusko
83  [28] Dmitro Pozvniy & Valentina Lozina Ukrajina
83  [28] Vladislav Zapolskyi & Anastasiya Chernenkaya Ukrajina
87  [27] Aleksandr Andreichev & Kristina Nikiforova Rusko
87  [27] Michal Bartkiewicz & Wiktoria Omyla Polsko
87  [27] Tobias Fladby & Hanna Cresswell-Melstrom Anglie
87  [27] Grigoriy Golodnov & Oleksandra Burakova Ukrajina
91  [26] Vitantonio Ottomano & Alessia Altieri Itálie
92  [25] Kevin Baccanale & Darya Palishchuk Itálie
92  [25] Daniel Hustiuc & Martina Zuccarello Itálie
92  [25] Kirill Kartavtsev & Evgenia Golikova Rusko
95  [23] Andriy Besyedin & Amanda Herrschaft USA
95  [23] Andreas Ioannou & Martha Birli Řecko
95  [23] Marcus Sun & Mavis Yip Anglie
95  [23] Valentyn Torkot & Anastasiya Kvurt Ukrajina
99  [22] Nikita Gordenkov & Darya Matrosova Rusko
99  [22] Robert Virenius & Veera Hedman Finsko
101  [21] Angelo Serena & Cristiana Serena Itálie
102  [20] Dario Pizzo & Karen D'albundo Francie
102  [20] Marcin Zaprawa & Marta Kulag Polsko
104  [19] Evgeniy Barskiy & Valeriya Oleksyuk Rusko
104  [19] Roberto Imparato & Beatrice Tiberia Itálie
104  [19] Vadim Potapov & Elena Pilipenko Portugalsko
104  [19] Alfie Sadowski & Avital Svetlitsky Anglie
108  [18] Alon Davidovsky & Anastasia Shvets Kanada
108  [18] Miroslav Randjelovic & Michaela Kemnitzer Německo
110  [17] Jiri Gatnar & Aleksandra Mycek Polsko
111  [16] Valerio Gerosi & Federica Coronetta Itálie
111  [16] Declan Taylor & Victoria Akhurst Austrálie
113  [15] Dong Hun Lee & Lee Ji Yun Korea (Jižní)
114  [14] Anson Au & Sadie Callaway Anglie
114  [14] Igor Ifliand & Camille Webb Austrálie
116  [13] Walter Calce & Ramona Chilelli Itálie
117  [12] Sergiy Chernykov & Darina Kulish Ukrajina
117  [12] Kirill Dovzhik & Alicia Philips Bullock Anglie
119  [11] Michal Kulesza & Adrianna Lojszczyk Polsko
120  [10] Marco Brosseau & Alice Muraru Kanada

1. kolo (top 172)

121  [32] Anders Koch & Victoria Ore Petersen Dánsko
121  [32] Janusz Ptaszek & Magdalena Zybura Polsko
123  [31] Bozhidar Elkin & Elena Dumanova
123  [31] Michal Gumkowski & Sylwia Madenska Polsko
123  [31] Artur Neverovskij & Darya Shapovalova Ukrajina
126  [30] Simone Iannuzzi & Tove Villfor Švédsko
126  [30] Vladislav Inostrantsev & Marina Nikolajeva Estonsko
126  [30] Simone Picca & Antonella Putignani Itálie
126  [30] William Yap & Isabelle Liew Malajsie
130  [29] Ionut Ciubotariu & Lisa Ruf Německo
130  [29] Tomasz Jaszewski & Alicja Kotarba Polsko
130  [29] Valentin Milev & Viktoriya Scherbatova Anglie
130  [29] Dong Chan Um & Jiyeon Kim Korea (Jižní)
134  [28] Konrad Gadko & Angelika Jaszewska Polsko
134  [28] Joao Jesus & Maria Dias Portugalsko
134  [28] Marcello Mecocci & Francesca Campobassi Itálie
134  [28] Kwon Bo Son & Su Yeon Park Korea (Jižní)
134  [28] Maxim Stadnik & Athina Palaiologou Řecko
134  [28] Kamil Szymczak & Dominika Mliczek Polsko
140  [27] Tiago Lourenço & Regina Rosado Portugalsko
140  [27] Sergiy Ryashentsev & Maryna Selionova Ukrajina
142  [26] Evgenij Bojko & Irina Goncharenko Ukrajina
142  [26] Dmitry Muchnik & Sarit Konikov Israel
144  [25] Kamil Andrzejewski & Dominika Rucinska Polsko
144  [25] You Sung Hwang & Jung Eun Ji Korea (Jižní)
144  [25] Jack Johnson & Joanne De Jager Austrálie
144  [25] Mateusz Sobala & Paulina Gawel Polsko
144  [25] Rafal Wosiak & Marzena Karwatowska Polsko
149  [23] Antonio Anzalone & Sabrina Di Lieto Německo
149  [23] Li Shih Chien & Shih Mu Hsuan Tchaj-wan
149  [23] Jacob Persson & Linn Hegdahl Švédsko
152  [22] Bartosz Bojanczyk & Georgiana Anamaria Muja Anglie
152  [22] Manuel Vampo & Federica Mosetti Itálie
154  [20] Changhung Lin & Lee Wen Hsuan Tchaj-wan
155  [19] Maurizio Conte & Floriana Conte Itálie
155  [19] Jin-Ryu Lee & Mi-Yeon Kim Korea (Jižní)
157  [17] Marcel Daamen & Lisa Damen Belgie
157  [17] Konstantinos Kontogiannis & Elina Gkavagia Anglie
159  [16] Christos Kalaitzidis & Sofia Grafa Řecko
160  [15] Sander Daamen & Mélissa Manders Holandsko
160  [15] Evan Sadler & Alisa Zosin USA
162  [14] Yigit Dündar & Eylul Ezgi Geveli Turecko
162  [14] Jun Yong Sing & Myoung Shia Korea (Jižní)
164  [13] Vadim Gabchak & Marta Kutsinda Ukrajina
165  [12] Anton Jasinskiy & Oleksandra Yasinskaya (aka Tiahun) Ukrajina
166  [11] Oskar Gedin & Julia Hallberg Švédsko
166  [11] Takaya Sato & Miyuko Yusa Japonsko
168  [10] Tino Sacaneno & Lina Carolin Nilsson Anglie
169  [9] Bogdan Kobzarenko & Olena Vakulenko Ukrajina
170  [8] Nicolas Sommer & Alexise Pineaud Francie
171  [7] Aleksander Kwiatkowski & Wiktoria Lach Polsko
172  [6] Mario Linge & Carrie Anne Gill Anglie
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}