Results from UK Open 2015 - Professional Latin 22. ledna 2015
Podívejte se, jak advertise your product s námi

UK Open 2015
Anglie - Bournemouth 20. ledna 2015

Professional Latin 22. ledna 2015

Finále

1  Michal Malitowski & Joanna Leunis Anglie
2  Riccardo Cocchi & Yulia Zagoruychenko USA
3  Maurizio Vescovo & Andra Vaidilaite Kanada
4  Stefano Di Filippo & Daria Chesnokova USA
5  Andrej Skufca & Melinda Torokgyorgy Slovinsko
6  Jurij Batagelj & Jagoda Batagelj (aka Strukelj) Slovinsko
Inzeráty
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  [23] Emanuele Soldi & Elisa Nasato Itálie
8  [16] Neil Jones & Ekaterina Jones (aka Sokolova) Anglie
9  [7] Justinas Duknauskas & Anna Melnikova-Duknauske Litva
10  [3] Mirco Risi & Maria Ermatchkova Anglie
11  [1] Manuel Favilla & Nataliya Maidiuk USA
11  [1] Marek Fiksa & Kinga Jurecka-Fiksa Polsko
11  [1] Dmytro Vlokh & Ekaterina Krysanova Ukrajina

Do you want to look like our Elite Performers? Order your dancewear, shoes, accessories from our shop or visit us on-line.

Čtvrtfinále

14  [18] Rachid Malki & Anna Suprun Norsko
15  [13] Valentin Voronov & Alina Imrekova Rusko
16  [12] Massimo Arcolin & Laura Zmajkovicova Itálie
16  [12] Gunnar Gunnarsson & Marika Doshoris Anglie
16  [12] Andrei Kazlouski & Asta Sigvaldadottir USA
19  [11] Pavel Zvychaynyy & Angelique Meyer Německo
20  [8] Ruslan Aydaev & Valeriya Kozharinova Rusko
21  [4] Peter Majzelj & Maja Gersak Slovinsko
21  [4] Stefano Moriondo & Daria Glukhova Itálie
21  [4] Yi Long Xu & Lin Yue Shi Čína
24  [2] Anton Sboev & Patrizia Ranis Anglie
25  [1] Alex Wei Wang & Roxie Jin Chen Čína

4. kolo (top 49)

26  [18] Genya Bartashevich & Yana Mazhnikova USA
26  [18] Shinsuke Kanemitsu & Natsuko Yoshida Japonsko
28  [16] Daisuke Masuda & Mami Tsukada Japonsko
28  [16] Valera Musuc & Nina Trautz Německo
30  [13] Rafael Pierce & Betty Attia Kanada
30  [13] Masashi Shibanishi & Maria Kishimoto Japonsko
30  [13] Rangel Spirov & Veronika Chernyavska USA
33  [12] Nikolay Govorov & Evgeniya Tolstaya Rusko
34  [11] Markku Hyvarinen & Disa Kortelainen Finsko
35  [10] Ilya Maletin & Polina Mayer Kanada
35  [10] Masaki Seko & Chiaki Seko Japonsko
35  [10] Kamil Studenny & Anna Pelipenko Kanada
38  [9] Jake Davies & Olena Kalinina USA
38  [9] Roman Italyankin & Aleksandra Bokova USA
38  [9] Anton Skaskiv & Polina Skaskiv (aka Kobzeva) Ukrajina
41  [8] Ilia Russo & Oxana Lebedew Německo
41  [8] Zilong Wang & Celine Li Yang Čína
43  [6] Dmytro Rosenko & Natalia Granko Ukrajina
43  [6] Jakub Rybicki & Nadezhda Martynenko Polsko
45  [5] Andrey Gorbunov & Karla Gerbes Austrálie
45  [5] Sven Ninnemann & Nina Chinju Uszkureit Švýcarsko
45  [5] Stefano Oradei & Veera Kinnunen Švédsko
48  [3] Dmitry Barov & Ekaterina Kalugina Německo
49  [1] Igor Boev & Elena Nesterova Honkong

3. kolo (top 80)

50  [24] Pavel Troshychev & Olga Zalivalova Rusko
51  [23] Shohei Tsuji & Mariko Tsuji (aka Maeda) Japonsko
52  [22] Kirill Nikitin & Jenya Kanchukova USA
52  [22] George Osadchy & Elizaveta Shaposhnikova Rusko
52  [22] Shota Sesoko & Mao Taniguchi Japonsko
52  [22] Motomitsu Shimizu & Miyuki Maruichi Japonsko
56  [21] Mitko Dimitrov & Pelagia Kalyva Řecko
56  [21] Yuki Murata & Tomoko Saiki Japonsko
56  [21] Andrey Strinadko & Ching Kao USA
59  [19] Eyal Gleanz & Amanda Fleising Kanada
59  [19] Richard Still & Morgan Hemphill Anglie
61  [18] Yuki Nishii & Azusa Haruna Japonsko
62  [17] Giuseppe Esposito & Roberta Lodato Itálie
62  [17] Giuseppe Nonnis & Sara Zuddas Itálie
62  [17] Vladislav Talybin & Evgeniya Poskrebysheva Německo
65  [16] Yuichi Adachi & Yuko Sakurai Japonsko
65  [16] Serge Ribak & Yana Rusenyuk Ukrajina
65  [16] Valeriy Shokhin & Vera Litvinova Ukrajina
68  [15] Radoslaw Hojsan & Malgorzata Jablonska Polsko
68  [15] Tsuneki Masutani & Megumi Saito Japonsko
70  [14] Kenichi Arai & Yukiko Numao Japonsko
70  [14] Roberto Montariello & Shana Monaco Itálie
72  [13] Alexsey Bogdan & Anastasiya Pugacheva Rusko
72  [13] Yue Qi & Ying Yuan Ge Čína
72  [13] Wei Shiou Tseng & Mio Kusakabe Tchaj-wan
75  [12] Maksym Kapitanchuk & Elena Krifuks USA
75  [12] Alessio Tattoli & Valentina Samarelli Itálie
77  [9] Stanislav Savich & Nicole Prosser USA
77  [9] Luigi Tiberia & Emanuela Di Pasquale Itálie
79  [5] Peter Erlbeck & Claudia Kreuzer Rakousko
79  [5] Jonathan Rodriguez Perez & Jenny Singh-Muller (aka Jähne ) Německo

2. kolo (top 121)

82  [26] Koichi Nakajima & Tomomi Okuyama Japonsko
82  [26] Lukasz Wisniewski & Agnieszka Filipczak Polsko
84  [25] Davide Fumagalli & Debora Macaluso Itálie
84  [25] Simeon Stoynov & Kora Stoynova (aka Uczekaj) USA
86  [24] SeHyoung Jang Don & Adele Jang Don Anglie
86  [24] Martijn Leunissen & Nathalie Leunissen-Bos Holandsko
86  [24] Cedric Meyer & Militina Meyer (aka Kradenova) Francie
89  [23] Arsen Agamalian & Oksana Vasileva Rusko
89  [23] Dmytro Kovalenko & Nina Kovalenko USA
89  [23] Djordje Tanasijevic & Emma Lee Anglie
92  [22] Kazuya Aida & Aya Nagata Japonsko
92  [22] Yuki Hino & Yurika Amano Japonsko
92  [22] Izuru Otsuka & Saori Anzai Japonsko
92  [22] Cyril Passerat & Lucie Jeanne Francie
96  [21] Jonas Kazlauskas & Kathleen Ilo Anglie
96  [21] Junji Ohta & Yu Matsubara Japonsko
96  [21] Daisuke Onishi & Kaori Onishi Japonsko
99  [20] Bruno Iannarelli & Sara Zuccaro Itálie
99  [20] Ruud Moers & Amber List Holandsko
99  [20] Kiyoshi Naka & Masumi Yura Japonsko
99  [20] Hiroyuki Nitta & Sakura Nitta Japonsko
99  [20] Fuminori Sato & Yuko Sato Japonsko
99  [20] Evgeniy Sokhrannyy & Anastasiya Kositsina Israel
105  [19] Jinwoo Myung & Yuseon Jung Korea (Jižní)
105  [19] Anton Silantev & Olga Akopova Rusko
107  [17] Lee Hoo Sun & Lee Ji Eun Korea (Jižní)
107  [17] Sun Bin Kwon & Moon Ham Korea (Jižní)
107  [17] Takafumi Osaka & Yukiko Sasaki Japonsko
107  [17] Fujita Yohei & Kato Hikari Japonsko
111  [15] Taro Hayasaki & Hiroko Hayasaki (aka Kumada) Japonsko
111  [15] Ginga Morita & Aiko Kowada Japonsko
111  [15] Tatsuya Shiono & Aoi Matsuno Japonsko
114  [14] Tsuyoshi Suzuki & Yuka Suzuki Japonsko
115  [13] Takashi Takagi & Kiyomi Takashima Japonsko
115  [13] Kohei Tsuchikawa & Eriko Kawabata Japonsko
117  [11] Takatoshi Mitsui & Tomoko Sugimoto Japonsko
117  [11] Tezuka Shinobu & Ishikawa Shinobu Japonsko
119  [10] Przemyslaw Jarosiewicz & Kristina Pfeffer Anglie
119  [10] Ricardo Marques & Sandra Silva Portugalsko
121  [1] Vitaly Sevastianov & Anna Sevastianova (aka Stepunina) Irsko
122  Ji Wang & Pan Jianhui Čína

1. kolo (top 172)

123  [29] Michael Yichao Chen & Lillian Lin Guo Čína
123  [29] Keisuke Okamoto & Ami Tsukakoshi Japonsko
123  [29] Nikola Radak & Katarina Todorovic Srbsko
126  [28] Toshio Kachihama & Nozomi Matuura Japonsko
126  [28] Yuuki Takahashi & Emi Matoba Japonsko
128  [27] Naoki Arima & Chiaki Kanaoka Japonsko
128  [27] Yusuke Kawai & Ayumi Yusuke (aka Yamamoto) Japonsko
128  [27] Hiroshi Kitamura & Mai Suzuki Japonsko
128  [27] Jonathan Luckcuck & Jannine Davies Anglie
128  [27] Shinya Motoda & Sanae Motoda Japonsko
128  [27] Marvin Nigg & Claudia Obmascher Rakousko
128  [27] Koumei Ono & Emiri Ono Japonsko
128  [27] Crisanto Parado & Ashley Nichole Luna Filipíny
128  [27] Marcin Raczynski & Viktoriya Wilton Anglie
128  [27] Masayuki Watanabe & Tomoko Watanabe Japonsko
138  [26] Hee-chul Heo & Soon-jin Kim Korea (Jižní)
138  [26] Takashi Kajiya & Mai Shimizu Japonsko
138  [26] Alexander Khoroshikh & Panagiota Malamou Řecko
138  [26] Masaya Kuno & Yuka Wada Japonsko
138  [26] Aleksander Kvam & Izabela Szydelko Anglie
138  [26] Romwill Licas Malabanan & Tomomi Kiyota Japonsko
138  [26] Lee Sang-min & Lee Dan Bi Korea (Jižní)
145  [25] Yuuichi Andou & Sandy Kawachi Japonsko
146  [24] Yutaka Kubota & May Hibino Japonsko
146  [24] Kazuhiko Natsumi & Maiko Hidaka Japonsko
146  [24] Joey Yeh & Doris Sun Tchaj-wan
149  [23] Masato Ochi & Rumi Yanase Japonsko
149  [23] Hidekazu Shinya & Eri Takigawa Japonsko
151  [22] Lu Deng & Guo Xiu Hua Čína
151  [22] Hirotaka Kojima & Anri Kajiya Japonsko
151  [22] Vadim Mossanovski & Natalia Kalinina Rusko
151  [22] Seigi Uotani & Haruna Uotani Japonsko
155  [20] Jun Honda & Akiko Honda Japonsko
155  [20] Satoshi Nishikawa & Yukiko Soga Japonsko
157  [19] Masakatsu Okumura & Chisa Aoki Japonsko
158  [18] Yuki Shibata & Asami Matsubara Japonsko
158  [18] Kazuya Shiraishi & Aiko Shiraishi Anglie
160  [16] David Barnes & Danyelle Clarke Anglie
161  [15] Yuhki Iguchi & Chizuko Tanaka Japonsko
161  [15] Yuji Saruta & Miyuki Kubota Japonsko
161  [15] Han Jun Zhang & Mee Ching Lo Honkong
164  [14] Masafumi Kitamaki & Naoko Tamura Japonsko
165  [13] Yuki Murakami & Saori Ozaki Japonsko
165  [13] Omar Soddu & Ilenia Soddu Itálie
167  [11] Tom Parkes & Bryony Fielding Anglie
168  [10] Hoshimi Ito & Mayumi Ito Japonsko
169  [8] Phillip Evans & Gaynor Evans (aka Connell) Wales
170  [6] Danny Bell & Hannah Davis Anglie
170  [6] Ken Ohki & Yuka Hamada Japonsko
172  [5] Roland Mader & Franziska Triebe-Mader Rakousko
173  Luca Rocco & Rosalba Calcopietro Itálie
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}