Results from UK Open 2011 - Amateur Latin 19. ledna 2011
Podívejte se, jak advertise your product s námi

UK Open 2011
Anglie - Bournemouth 18. ledna 2011

Amateur Latin 19. ledna 2011

Finále

1  Jurij Batagelj & Jagoda Batagelj (aka Strukelj) Slovinsko
2  Neil Jones & Ekaterina Jones (aka Sokolova) Anglie
3  Valentin Chmerkovskiy & Daria Chesnokova USA
4  Martino Zanibellato & Michelle Abildtrup Dánsko
5  Troels Bager & Ina Ivanova Jeliazkova Dánsko
6  Kirill Belorukov & Elvira Skrylnikova Rusko
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  [27] Ferdinando Iannaccone & Yulia Musikhina Německo
8  [23] Mirco Risi & Maria Ermatchkova Itálie
9  [13] Dorin Frecautanu & Victoria Burke Anglie
10  [10] Arkady Bakenov & Rosa Filippello Austrálie
11  [4] Nikita Bazev & Marta Arndt Německo
12  [3] Vjaceslavs Visnakovs & Tereza Kizlo Lotyšsko

Do you want to look like our Elite Performers? Order your dancewear, shoes, accessories from our shop or visit us on-line.

Čtvrtfinále

13  [18] Ruslan Aydaev & Valeriya Kozharinova USA
13  [18] Anton Karpov & Nataliya Rumyantseva Rusko
13  [18] Klemen Prasnikar & Alexandra Averkieva Slovinsko
16  [17] Sarunas Greblikas & Viktoria Horeva Lotyšsko
16  [17] Alex Zampierollo & Elza Pole Lotyšsko
18  [16] Damir Haluzan & Anna Mashchyts Slovinsko
18  [16] Alejandro Hernandez & Kerri Ann Donaldson Anglie
20  [13] Krystian Radziejowski & Sylwia Maczek Polsko
21  [11] Marius-Andrei Balan & Nina Bezzubova Německo
21  [11] Marek Fiksa & Kinga Jurecka-Fiksa Polsko
23  [10] Massimo Arcolin & Lyubov Mushtuk Itálie
24  [2] Manuel Frighetto & Karin Rooba Estonsko
25  Norbert Mika & Anna Ramiaczek Polsko

4. kolo (top 48)

26  [22] Anton Nesterko & Kateryna Krut Ukrajina
26  [22] Stefano Oradei & Veera Kinnunen Švédsko
28  [21] Andrea Silvestri & Martina Váradi Maďarsko
28  [21] Dmytro Vlokh & Ekaterina Vaganova Ukrajina
30  [19] Kyrylo Dovgalin & Viktoriya Kharchenko Ukrajina
31  [18] Anton Sboev & Patrizia Ranis Polsko
32  [17] Andrzej Suchocki & Natalia Piecewicz Polsko
33  [16] Pasha Pashkov & Daniella Karagach (aka Pashkova) USA
33  [16] Joonas Piippola & Laura Wimmer Finsko
33  [16] Liudas Tamulaitis & Mona Vinkleryte Litva
36  [15] Artem Okharimenko & Maryna Steshenko Ukrajina
37  [14] Vitaly Sevastianov & Anna Sevastianova (aka Stepunina) Irsko
37  [14] Yi Long Xu & Lin Yue Shi Čína
39  [10] Janick Loewe & Pia Lundanes Loewe Norsko
40  [9] Andrew Escolme & Amy Louise Baker Anglie
40  [9] Sergey Maksyuta & Jenna Bagge Knudsen Dánsko
40  [9] Jean Philippe Milot & Laurence Bolduc Kanada
40  [9] Jakub Rybicki & Alina Nowak Polsko
40  [9] Danny Stowell & Kate Moore Anglie
40  [9] Alex Wei Wang & Roxie Jin Chen Čína
46  [8] Salvatore Sinardi & Anastasia Kuzieva Ukrajina
46  [8] Pawel Tekiela & Zia James Dánsko
48  [7] Andrei Kazlouski & Kate Kapshandy USA

3. kolo (top 86)

49  [25] Ryan Mcshane & Ksenia Zsikhotska Anglie
50  [24] Ben Hardwick & Lucy Jones Anglie
50  [24] Evgen Kornievskyy & Yelyzaveta Savchenko Ukrajina
50  [24] Simon Völbel & Regina Murtasina Německo
53  [23] Mikhail Schepkin & Natalya Polyakova Rusko
54  [22] Evgen Golichenko & Darya Byelikova Ukrajina
54  [22] Shi Lei & Zhang Yu Bai Čína
54  [22] Denis Tagintsev & Svetlana Borisova Rusko
57  [21] Denys Drozdyuk & Antonina Skobina USA
57  [21] Daniel Juvet & Zuzana Sykorova Švýcarsko
57  [21] Alexey Karaulov & Sasha Nissengolts USA
57  [21] Mykhaylo Samoshchenko & Yulia Shorokhova Rusko
57  [21] Richard Still & Morgan Hemphill Anglie
62  [20] Vadim Ivanov & Ekaterina Tsybrova Anglie
62  [20] Oleksandr Kravchuk & Olesya Getsko Ukrajina
62  [20] Nikolaj Lund & Marta Kocik Dánsko
62  [20] Tsuneki Masutani & Megumi Saito Japonsko
66  [19] Zhivko Ivanov & Milla Lykke Dánsko
67  [18] Arthur Adamski & Ariel Oziewicz Kanada
67  [18] Fedor Artemyev & Ekaterina Artemyeva (aka Shilova) Rusko
67  [18] Francesco Bertini & Sabrina Bertini (aka Manzi) Itálie
67  [18] Alexander Chernositov & Regina Maziarz USA
67  [18] Sergiy Chyslov & Darya Chyslova (aka Kadenkova) Ukrajina
67  [18] Alfred Palmgren-Barrestig & Jeanette Carlsson Švédsko
73  [17] Daniel Falkenberg & Anna Kapliy Dánsko
73  [17] Krzysztof Psciuk & Monika Heinze Polsko
75  [16] Igor Yaremenko & Yana Zhyvkov (aka Yaroslavskaya) Ukrajina
76  [15] Domenik Herrmann & Anna Walz Německo
76  [15] Igor Kuzmenko & Tetyana Kuzmenko Ukrajina
78  [14] Kiki Nyemchek & Magda Fialek USA
78  [14] Andriy Voloshko & Margaryta Khrystyuk Ukrajina
80  [13] Dominik Rudnicki-Sipajlo & Adrianna Lojszczyk Polsko
81  [12] Andreas Ioannou & Martha Birli Řecko
81  [12] Pavel Troshychev & Olga Zalivalova Rusko
83  [11] Jiri Hein & Lucia Krncanova Slovensko
84  [10] Earle Williamson & Sandra Sorensen Dánsko
85  [6] Gleb Pylypaka & Karyna Lunyachek Ukrajina
86  [3] Marius Toperczer Muresan & Katrine Nissen Dánsko

2. kolo (top 119)

87  [28] Konstantin Chigirev & Daria Mikhalskaya Rusko
87  [28] Shim Young Eun & Song Ha Kim Korea (Jižní)
87  [28] Ruud Moers & Natalia Krzystoszek Holandsko
87  [28] Illya Vinnikovskyy & Orsolya Horvath Maďarsko
91  [27] Malthe Brinch Rohde & Camilla Melania Christensen Dánsko
91  [27] Jonas Kazlauskas & Jasmine Chan Litva
91  [27] Andrey Mikhailovsky & Irina Muratova Rusko
91  [27] Craig Monley & Sriani Argaet Austrálie
91  [27] Tom Parkes & Amy Dowden Anglie
96  [26] Tomas Marek & Martina Markova Česká republika
96  [26] Julian Tocker & Annalisa Zoanetti Irsko
98  [24] Tomas Antalek & Natalia Glosikova Slovensko
98  [24] Nikolay Govorov & Evgeniya Tolstaya Rusko
98  [24] Rodion Khromov & Stasa Berkopec Slovinsko
101  [23] Aleksandr Andreichev & Kristina Nikiforova Rusko
101  [23] Kyryl Shkuryeyev & Anna Palamarchuk Ukrajina
101  [23] Jurijs Trosenko & Kia Lehmuskoski Finsko
104  [22] Michael Hemera & Lauren Mcfarlane-Hemera Anglie
104  [22] Adelmo Mandia & Leila Stewart Anglie
106  [21] Simone Colella & Courtney Payne Anglie
106  [21] Alex Infusino & Boglarka Czina Maďarsko
106  [21] Ginga Morita & Aiko Kowada Japonsko
106  [21] Sebastian Saarinen & Laura Lackman Finsko
110  [20] Valerijus Osadchenko & Olga Osadchenko Litva
111  [19] Remi Jansen & Debbie Krewinkel Holandsko
111  [19] Riccardo Papi & Mette Elkjaer Dánsko
113  [18] Ilie Bardahan & Anastasia Bodnar Německo
113  [18] Stephan Larose & Marie Josee Benoit Kanada
113  [18] Alex Pritchard & Chloe Hewitt Anglie
116  [16] Claudio Fratini & Fabiana Tilaro Itálie
116  [16] Piotr Tyrka & Malgorzata Janczewska Polsko
118  [9] Martijn Leunissen & Nathalie Leunissen-Bos Holandsko
119  [8] Djordje Tanasijevic & Emma Lee Anglie

1. kolo (top 169)

120  [32] Adam Brunyee & Emma Smith Anglie
120  [32] Fabrizio Cavada & Veronica Diana Itálie
120  [32] Martin Drakenberg & Maria Zimmerman Švédsko
120  [32] Anton Perevodchyk & Dariya Perevodchyk (aka Dovgalova) Ukrajina
124  [31] Alexsey Bogdan & Anastasiya Pugacheva Rusko
125  [30] Sam Hunter & Charlotte Plant Anglie
125  [30] Simon Riding & Cecilie Funch-nielsen Dánsko
127  [29] Krzysztof Grzelak & Leah Rolfe Anglie
127  [29] Marcin Kisztelinski & Kamila Dabrowska Polsko
127  [29] Nuno Moreira & Rachel Makow Portugalsko
127  [29] Wojciech Potaszkin & Karen Byrne Anglie
131  [28] Claudio Carneiro & Elisa Bertelloni Portugalsko
131  [28] James Cutler & Courtney Taylor Anglie
131  [28] Daniele Fulvi & Danielle Toal Anglie
131  [28] Maksym Kapitanchuk & Elena Krifuks USA
131  [28] Tomoya Kawashima & Matsuri Kojima Japonsko
131  [28] Ivan Kostov & Anna Chodyna Bulharsko
131  [28] Donovan Sung & Dianna Lee USA
138  [27] Alexandr Chudin & Maria Hirnich Německo
138  [27] Andrey Isaev & Veronika Svyrydova Ukrajina
138  [27] Michal Slugocki & Anna Sosinska Polsko
141  [24] Li Di & Zhao Lei Čína
141  [24] Benjamin Jones & Kerry Dennehy Anglie
141  [24] Mathias Kirkegaard & Line Riding Dánsko
144  [23] Jang Won Lee & You Ri Nam Korea (Jižní)
145  [21] Vladislav Talybin & Marija Antipova Německo
146  [20] Craig Jones & Lauren Haymes Anglie
147  [19] Baniel Lior Shinder & Maria Ashchepkova Německo
148  [18] Diogo Soares & Liliana Rosa Portugalsko
149  [16] Nerijus Jasaitis & Agne Malinauskaite Litva
150  [14] Cyril Passerat & Lucie Jeanne Francie
150  [14] Vincenzo Vitale & Claudia Vitale Itálie
152  [13] Arman Sahovic & Maria Naumchenko Anglie
153  [12] George Agathocleous & Eugenia Fotopoulou Řecko
154  [10] Naoya Igarashi & Asuka Uemura Japonsko
154  [10] Simon Richardson & Mimi Richardson (aka Kevan) Anglie
156  [9] Tiago Ferreira & Ariana Maia Portugalsko
156  [9] Theodoros Panagakos & Anna Polizou Řecko
158  [8] Konstantinos Kalyvas & Fotini Varthaliti Řecko
159  [7] Péter Kecskemethy & Reka Balogh Maďarsko
160  [6] Nuno Paulo & Rute Gomes Portugalsko
160  [6] Marcio Pereira & Filipa Gaio Portugalsko
162  [5] Stefano Di Brino & Eliza Dan Švýcarsko
162  [5] Phillip Evans & Gaynor Evans (aka Connell) Wales
164  [4] Jose Inacio & Tania Pereira Portugalsko
164  [4] Nikolaos Nikolakis & Theodora Kiriakaki Řecko
164  [4] Vincent Villat & Camelia Motataianu Francie
167  [3] Adam Edwards & Zoe Shand Wales
167  [3] Berk Kaya & Yasemen Karaduman Turecko
169  [2] Bruno Aniceto Castro & Marisa Carvalho Portugalsko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}