Results from UK Open 2010 - Professional Rising Star Latin 19. ledna 2010
Podívejte se, jak advertise your product s námi

UK Open 2010
Anglie - Bournemouth 19. ledna 2010

Professional Rising Star Latin 19. ledna 2010

Finále

1  Joshua Keefe & Sara Magnanelli Itálie
2  Andrei Prosvirnin & Yulia Rogozina Rusko
3  Denis Podolski & Yuliya Kushnirenko USA
4  Daniele Gozzi & Cecilia Giovacchini USA
5  Yegor Novikov & Ekaterina Zakharoff USA
6  Masaki Seko & Chiaki Seko Japonsko
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  [21] Tomasz Lewandowski & Isabella Olszewska (aka Lewandowski) USA
8  [20] Jesper Birkehoj & Anna Anastasiya Kravchenko Německo
8  [20] Alessandro Camerotto & Nancy Berti Itálie
10  [17] Igor Boev & Karina Schembri Austrálie
11  [16] Vladislav Silde & Margarita Novitskaia Rusko
12  [15] Gunnar Gunnarsson & Amy Bennett Anglie

Čtvrtfinále

13  [21] Takahiro Nakamura & Takako Yamazaki Japonsko
14  [20] Roman Italyankin & Olga Kordevich USA
14  [20] Sergey Korshunov & Michelle Hafle USA
14  [20] Katsuya Tateishi & Hiromi Tateishi Japonsko
17  [18] Taichi Koga & Yuma Kikuchi Japonsko
18  [16] Fabio Modica & Tinna Hoffmann Itálie
19  [14] Bruno Tomas & Joanna Santos Portugalsko
20  [11] David Byrnes & Karla Gerbes Austrálie
20  [11] Alexey Zakharin & Anastazija Novojilova Rusko
22  [10] Stefano Terrazzino & Paulina Biernat Polsko
23  [8] Vasili Marchenkov & Marina Skripnichenko Rusko
24  [5] Christophe Licata & Coralie Anfray Francie

3. kolo (top 48)

25  [21] Keiji Oda & Satoko Watanabe Japonsko
25  [21] Sergei Salov & Tatiana Perederei Rusko
27  [19] Lars Alexander Wiulsrud & Elena Bokoreva Norsko
28  [18] Dong Kim Dae & Sook Ryu Hye Korea (Jižní)
28  [18] Kosuke Matsumoto & Nozomi Katou Japonsko
28  [18] Nathan Meyers & Meagen Alderton Austrálie
31  [17] Yoshimasa Hino & Kaori Iwanaga Japonsko
31  [17] Xiao Liu & Wei Wei Čína
31  [17] Stefano Santarelli & Guendalina Pagnanelli Itálie
34  [16] German Mazhirine & Elizaveta Svetlova Rusko
35  [15] Alexander Ivakhnov & Anastasija Kraitor Litva
36  [13] Marcus Johnson & Yukiko Haraguchi USA
36  [13] Hiroshi Nagashima & Yumi Nakao Japonsko
36  [13] Aleksandr Skarlato & Yulia Lesokhina Rusko
39  [12] Motomitsu Shimizu & Miyuki Maruichi Japonsko
39  [12] Jakub Zeglen & Joanna Siekierska USA
41  [11] Takashi Takagi & Kiyomi Takashima Japonsko
42  [10] Kouzou Aragaki & Takako Yokota Japonsko
42  [10] Roland Kouwenberg & Janneke Vermeulen Holandsko
44  [8] Mitko Dimitrov & Pelagia Kalyva Řecko
44  [8] Izuru Otsuka & Saori Anzai Japonsko
46  [7] Cristiano Callegari & Ekaterina Kuznetsova USA
47  [6] Takayuki Yoshimoto & Kyoko Yoshimoto Japonsko
48  [3] Vyacheslav Legkovenko & Lyudmyla Gashytska Ukrajina

2. kolo (top 98)

49  [20] Daisuke Masuda & Mami Tsukada Japonsko
50  [19] Xiao Lui & Yuan Fei Qu (aka Daisy Qu) Čína
50  [19] Pierre Vallee & Marion Duguest Francie
52  [18] Edgar Branco & Milene Matias Portugalsko
52  [18] Shinya Motoda & Sanae Motoda Japonsko
52  [18] Yuki Nishii & Azusa Haruna Japonsko
52  [18] Shinichiro Sameguchi & Rikako Abe Japonsko
52  [18] Barry Winters & Holly Woolcott Anglie
57  [17] Kenichi Arai & Yukiko Numao Japonsko
57  [17] Masashi Shibanishi & Maria Kishimoto Japonsko
59  [16] Oleg Kurianov & Natalia Popova Rusko
60  [15] Samuel Ferreira & Tania Pereira Portugalsko
60  [15] Shigeru Nakaizumi & Meri Matsuoka Japonsko
62  [14] Kiyoshi Naka & Masumi Yura Japonsko
63  [13] Ryouichi Sasaki & Kaori Shinoda Japonsko
63  [13] Péter Timer & Veronika Kvitova Maďarsko
65  [12] Katsuya Ayabe & Miho Ayabe (aka Kurihara) Japonsko
65  [12] Jaime Dieguez & Anna Dieguez Anglie
65  [12] Bae Ji Ho & Bae So Young Korea (Jižní)
65  [12] Min Kim & Vivien Lee Japonsko
65  [12] Masashi Konishi & Yoko Akiyama Japonsko
70  [11] Hisashi Ichikawa & Yuka Ouchi Japonsko
70  [11] Teppei Imai & Rie Sasaki Japonsko
70  [11] Hiroshi Kitamura & Mai Suzuki Japonsko
70  [11] Tetsuya Yokota & Yukari Matsunaga Japonsko
70  [11] Mitsuhiro Yoshimura & Nozomi Yoshimura Japonsko
75  [10] Keiichi Arai & Naoko Harada Japonsko
75  [10] Daisuke Fukagawa & Sachie Ihara Japonsko
75  [10] Rex Chun-jen Hsu & Selena Wan-ling Hou Tchaj-wan
75  [10] Kazuhiko Natsumi & Mayu Nishikawa Japonsko
79  [9] Takuya Aoki & Ryoko Terakado Japonsko
79  [9] Yoshio Hirooka & Tomoko Osanai Japonsko
79  [9] Moritaka Iwakura & Maki Sato Japonsko
79  [9] Wook Jae Kwon & Lee In Jung Korea (Jižní)
79  [9] Tatsuaki Matsumoto & Mikiko Matsumoto Japonsko
84  [8] Hisaya Endo & Sumi Tanaka Japonsko
84  [8] Mitsuhiro Ohashi & Hiroe Negishi Japonsko
84  [8] Wei Shiou Tseng & Mio Kusakabe Tchaj-wan
87  [7] Masatoshi Ishihara & Harumi Yokoyama Japonsko
87  [7] Vadim Mossanovski & Natalia Kalinina Rusko
87  [7] Masayuki Watanabe & Tomoko Watanabe Japonsko
87  [7] Atsushi Yanada & Saori Yanada Japonsko
91  [6] Lee Hoo Sun & Lee Ji Eun Korea (Jižní)
91  [6] Hiroyuki Nittuta & Sakura Sakaguchi Japonsko
93  [5] Yohei Goto & Tomomi Gamo Japonsko
94  [4] Hisanori Ono & Sachi Nagumo Japonsko
95  [3] Tatsunaga Imanishi & Yukiko Kamiwaki Japonsko
95  [3] Kazuhiro Koyama & Eri Hiraiwa Japonsko
95  [3] Masaki Yoshioka & Kyoko Ohashi Japonsko
98  [2] Yasunori Matsuda & Hitomi Matsuda Japonsko

1. kolo (top 139)

99  [26] Takashi Aota & Karin Akiyama Japonsko
99  [26] Kyung Won Kim & Su Myo Park Korea (Jižní)
99  [26] Fuminori Sato & Yuko Matsuo Japonsko
99  [26] Seung Won Song & Miok Choi Korea (Jižní)
103  [25] Sven Binek & Valentina Ershova Německo
103  [25] Yoji Moriizumi & Maiko Hidaka Japonsko
105  [24] Daisuke Onishi & Kaori Onishi Japonsko
105  [24] Ryotaro Suzuki & Satoko Suzuki Japonsko
105  [24] In Sung Yuk & Ji Sun Yun Korea (Jižní)
108  [23] Taro Hayasaki & Hiroko Hayasaki (aka Kumada) Japonsko
108  [23] Genice Marquez & Victoria Mae Huyatid Filipíny
108  [23] Tezuka Shinobu & Ishikawa Shinobu Japonsko
111  [22] Ryo Kawarada & Sonomi Sugishita Japonsko
111  [22] Jinwoo Myung & Yuseon Jung Korea (Jižní)
113  [21] Takuma Kenta & Tsugumi Ishida Japonsko
113  [21] Seiichiro Ohki & Yoshino Saitoh Japonsko
113  [21] Taichi Suzuki & Yumiko Suzuki Japonsko
116  [20] Hideto Ito & Maki Taguchi Japonsko
116  [20] Young Jin Kwon & Eun Kyung Lee Korea (Jižní)
116  [20] Peter Nash & Gemma Cowling Anglie
116  [20] Tommy Park & Charlotte Ham Korea (Jižní)
116  [20] Lukasz Wisniewski & Agnieszka Filipczak Polsko
121  [19] Kimihiko Nagata & Ari Shirai Japonsko
121  [19] Omar Soddu & Ilenia Soddu Itálie
123  [18] Takao Miyajima & Saori Yoshida Japonsko
123  [18] Masato Ochi & Atsuko Saito Japonsko
125  [17] Hoshimi Ito & Masumi Akoaka Japonsko
125  [17] David Outevski & Beatrix Royda Austrálie
127  [16] Hoshiji Mitsukawa & Sachiko Nishimura Japonsko
127  [16] Koichi Ueno & Yuko Ueno Japonsko
129  [15] Darren Chen & Angel Chu Tchaj-wan
129  [15] Wei Qiu & Yan Wang Čína
131  [14] Kiyonori Shirai & Kana Arima Japonsko
131  [14] Hiroki Terada & Karrin Kawata Japonsko
133  [13] Kuniomi Abe & Hiromi Abe Japonsko
133  [13] Kelvin Woo & Julia Lee Tchaj-wan
135  [12] Yu-Ki Haga & Nami Fuzita Japonsko
135  [12] Meishi Matsuoka & Yuka Murata Japonsko
137  [7] Roland Mader & Franziska Triebe-Mader Rakousko
138  [6] Masaru Kawanago & Tomomi Ogawa Japonsko
139  [5] Daisuke Nishimura & Kazue Wakasugi Japonsko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}