Results from UK Open 2010 - Amateur Rising Star Latin 19. ledna 2010
Podívejte se, jak advertise your product s námi

UK Open 2010
Anglie - Bournemouth 19. ledna 2010

Amateur Rising Star Latin 19. ledna 2010

Finále

1  Alex Zampierollo & Elza Pole Lotyšsko
2  Sarunas Greblikas & Viktoria Horeva Lotyšsko
3  Igor Yaremenko & Yana Zhyvkov (aka Yaroslavskaya) Ukrajina
4  Klemen Prasnikar & Alexandra Averkieva Slovinsko
5  Stefano Moriondo & Malene Ostergaard Itálie
6  Carlos Custodio & Elena Custodio (aka Plescenco) Portugalsko
7  Dmytro Vlokh & Ekaterina Vaganova Ukrajina
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

8  [26] Mykhaylo Bilopukhov & Anastasiya Shchipilina Ukrajina
8  [26] Denis Tagintsev & Svetlana Borisova Rusko
8  [26] Vjaceslavs Visnakovs & Tereza Kizlo Lotyšsko
11  [22] Sergiy Chyslov & Darya Chyslova (aka Kadenkova) Ukrajina
12  [9] Igor Kuzmenko & Tetyana Kuzmenko Ukrajina

Čtvrtfinále

13  [22] Danny Stowell & Kate Moore Anglie
14  [20] Francesco Bertini & Sabrina Bertini (aka Manzi) Itálie
14  [20] Vitaly Sevastianov & Anna Sevastianova (aka Stepunina) Irsko
16  [19] Massimo Arcolin & Lyubov Mushtuk Moldávie
16  [19] Nikolay Fanagin & Valerija Semenova (aka Fetissova) Estonsko
16  [19] Alex Wei Wang & Roxie Jin Chen Čína
19  [18] Andrei Kazlouski & Kate Kapshandy USA
20  [16] Alexey Karaulov & Sasha Nissengolts USA
20  [16] Mykhaylo Samoshchenko & Yulia Shorokhova Rusko
22  [15] Aleksandr Altukhov & Oksana Dmytrenko USA
22  [15] Dario Scuderi & Marina Mangione Německo
24  [5] Tomas Marek & Martina Markova Česká republika

3. kolo (top 48)

25  [20] Ryan Mcshane & Ksenia Zsikhotska Anglie
25  [20] Craig Monley & Sriani Argaet Austrálie
27  [19] Daniel Falkenberg & Kateryna Krut Dánsko
27  [19] Vadim Ivanov & Ekaterina Tsybrova Rusko
27  [19] Julian Tocker & Annalisa Zoanetti Irsko
30  [18] Daniel Juvet & Zuzana Sykorova Anglie
31  [17] Przemyslaw Modrzynski & Aleksandra Jurga Polsko
31  [17] Valera Musuc & Nina Trautz Německo
33  [16] Oleksandr Gaidash & Anastasiya Homenko (aka Malyshkina) Ukrajina
33  [16] Igor Lounev & Ekaterina Prokhorova Rusko
33  [16] Jean Philippe Milot & Laurence Bolduc Kanada
33  [16] Mykyta Serdyuk & Anastasia Biatova Ukrajina
37  [15] Sergey Maksyuta & Jenna Bagge Knudsen Dánsko
38  [14] Ilie Bardahan & Ekaterina Kalugina Německo
39  [12] Anton Avramenko & Anna Kapliy Ukrajina
39  [12] Simone Franco & Laura Hair Anglie
39  [12] Ma Ming & Yi Sha Čína
39  [12] Marco Moreira & Tara James Portugalsko
43  [11] Markus Hirvonen & Mariia Hirvonen Finsko
44  [10] Andrew Escolme & Amy Louise Baker Anglie
44  [10] Remi Jansen & Debbie Krewinkel Holandsko
44  [10] Evgen Kornievskyy & Yelyzaveta Savchenko Ukrajina
44  [10] Jakub Rybicki & Alina Nowak Polsko
48  [8] Aric Yegudkin & Maria Belash Austrálie

2. kolo (top 100)

49  [61] Alexey Zolotarevskiy & Tatyana Zolotarevskaya (aka Stepina) Rusko
50  [21] Wen-bo Fan & Chen Shiyao Čína
50  [21] Zhivko Ivanov & Milla Lykke Dánsko
50  [21] Aleksandr Latushkin & Diana Klos Polsko
50  [21] Wen Li & Huan Huang Čína
54  [20] Aleksander Leivikov & Alexandra Lyulikova Israel
54  [20] Janusz Ptaszek & Magda Geldner Polsko
56  [19] Oleg Dachkevitch & Tatiana Suslova (aka Gorokhova) Rusko
56  [19] Dario Pizzo & Karen D'albundo Francie
56  [19] Pavel Troshychev & Olga Zalivalova Rusko
59  [18] Pasha Pashkov & Daniella Karagach (aka Pashkova) USA
59  [18] Pavel Stepanchuk & Nadezda Vlasova USA
61  [17] Adelmo Mandia & Leila Stewart Anglie
61  [17] Earle Williamson & Sandra Sorensen Dánsko
63  [16] Davide Fumagalli & Michaela Komorova Slovensko
63  [16] Oleksii Ivasenko & Olena Blotkevych Ukrajina
63  [16] Ruud Moers & Amber List Holandsko
63  [16] Nuno Moreira & Mette Elkjaer Portugalsko
63  [16] Dmytro Shylov & Sofiya Porokhova Ukrajina
68  [15] Julien Brugel & Coralie Romanzin Francie
68  [15] Jaak Vainomaa & Taina Savikurki Finsko
70  [14] Michael Hemera & Lauren Mcfarlane-Hemera Anglie
70  [14] Domenik Herrmann & Anna Walz Německo
70  [14] Benjamin Jones & Kerry Dennehy Anglie
70  [14] Sebastian Saarinen & Laura Lackman Finsko
70  [14] Kevin Santana & Joana Diniz Portugalsko
70  [14] Marius Toperczer Muresan & Katrine Nissen Dánsko
76  [13] Mark-bruce Sasnovski & Lizl Jooste Jihoafrická republika
76  [13] Jokubas Venckus & Jomante Dapkeviciute Litva
78  [12] Jonathan Rodriguez Perez & Nina Chinju Uszkureit Německo
79  [11] Kirill Ganopolskyy & Kim Pätzug Německo
79  [11] Jakub Lipowski & Pola Anforowicz Polsko
79  [11] Juan Jose Perez & Marina Bordoy Španělsko
82  [10] Lars Olav Eltervaag & Melanie Kegel Norsko
82  [10] John Giannini & Katherine Giannini Anglie
82  [10] Alex Infusino & Boglarka Czina Maďarsko
82  [10] Valerijus Osadchenko & Olga Osadchenko Litva
82  [10] Simon Riding & Cecilie Funch-nielsen Dánsko
82  [10] Illya Vinnikovskyy & Orsolya Horvath Maďarsko
88  [9] Denys Drozdyuk & Antonina Skobina USA
88  [9] Alex Gunnarsson & Jona Kristin Benediktsdottir Island
88  [9] Djordje Tanasijevic & Emma Lee Srbsko
91  [8] Evgeniy Sokhrannyy & Anastasiya Kositsina Rusko
91  [8] Vladislav Talybin & Maria Ashchepkova Německo
93  [7] Andreas Ioannou & Martha Birli Řecko
93  [7] Andrey Isaev & Veronika Svyrydova Ukrajina
95  [6] Vadim Garbuzov & Kathrin Menzinger Rakousko
96  [5] Daniel Garry & Emma Smith Anglie
96  [5] Daniele Scalise & Alla Andryushchenko Itálie
98  [4] Steven Greenwood & Jessica Dorman Austrálie
99  [3] Jonas Kazlauskas & Jasmine Chan Anglie
100  [1] Csaba Megyeri & Ida Kovács Maďarsko

1. kolo (top 137)

101  [28] Krzysztof Grzelak & Leah Rolfe Anglie
101  [28] Krzysztof Psciuk & Monika Heinze Polsko
101  [28] Yuki Suzuki & Kana Suzuki Japonsko
101  [28] Pedro Vieira & Loren James Anglie
105  [27] Martijn Leunissen & Nathalie Leunissen-Bos Holandsko
106  [26] Kangsan Kim & Han Na Lee Korea (Jižní)
106  [26] Ginga Morita & Aiko Kowada Japonsko
108  [24] Vincenzo Mileto & Thekla Vangi Itálie
109  [23] George Agathocleous & Eugenia Fotopoulou Řecko
109  [23] Michael Johnson & Sally Rose Beardall Anglie
109  [23] Ramon Renting & Charlotte Stella Holandsko
112  [22] Simeon Stoynov & Kora Stoynova (aka Uczekaj) USA
113  [21] Tsuneki Masutani & Megumi Saito Japonsko
113  [21] Cyril Passerat & Lucie Jeanne Francie
113  [21] Vincenzo Vitale & Claudia Vitale Itálie
116  [20] David Barnes & Bryony Fielding Anglie
117  [19] Julien Couderc & Elodie Masson Francie
117  [19] Joseph Hopwood & Alexandra Hawley (aka Golovchenko) Anglie
117  [19] Shingo Nagoshi & Mariko Ishikawa Japonsko
117  [19] Matti Puro & Laura Wimmer Finsko
121  [18] Jose Inacio & Ana Paula Lino Portugalsko
121  [18] Bruno Teixeira & Raquel Freitas Portugalsko
123  [17] Péter Kecskemethy & Reka Balogh Maďarsko
123  [17] Tom Parkes & Amy Dowden Anglie
125  [16] Carlos Nunes & Joana Fraga Ferreira Portugalsko
126  [14] Simone Colella & Courtney Payne Anglie
126  [14] Naomichi Tsuji & Emiko Sakai Japonsko
128  [13] Renato Bras & Ana Carolina Faustino Portugalsko
129  [12] Jonathan Luckcuck & Jannine Davies Anglie
129  [12] Filipe Andre Santos & Mariana Suspiro Portugalsko
131  [11] Min-Soo Oh & Mi-Na Lee Korea (Jižní)
132  [10] Naoya Igarashi & Asuka Uemura Japonsko
132  [10] Masaki Sannobu & Miho Saeda Japonsko
134  [8] Marco Mendonça & Adriana Bras Portugalsko
135  [7] Vincent Villat & Camelia Motataianu Francie
136  [3] Adam Edwards & Zoe Shand Anglie
136  [3] Koya Otani & Mariko Otani Japonsko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}