Results from Transylvanian Grand Prix 2018 - WDSF World Championship Junior II Standard sobota 3. listopadu 2018
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Transylvanian Grand Prix 2018
Rumunsko - Sibiu sobota 3. listopadu 2018

WDSF World Championship Junior II Standard sobota 3. listopadu 2018

Finále

1  Yaroslav Kiselev & Sofiya Filipchuk Rusko
2  Egor Perepelitsyn & Mariya Barykina Rusko
3  Razvan George Batranu & Ana Maria Dica Rumunsko
4  Philipp Vovk & Angelina Gensrich Německo
5  Mihail Vinokurov & Majya Spirina Rusko
6  Riccardo Perretta & Eleonora Petronilli Itálie
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Denis Boyko & Oleksandra Nonko Ukrajina
7  Justas Gedgaudas & Aine Rutkauskaite Litva
9  David Jenner & Elisabeth Tuigunov Německo
10  Maksim Zhilenkov & Arina Molochnikova Kazachstán
11  Kristóf Kis Tamás & Mária Nagyová Slovensko
11  Hristian Vaglyarov & Viktoria Petrova Bulharsko

Čtvrtfinále

13  Andreas Lepiste & Sofia Dzevulskaja Estonsko
13  Dumitru Sardari & Felicia Lungu Moldávie
13  Alexandru Andrei Vatamaniuc & Ioana Daiana Stanciu Rumunsko
13  Sevastyan Zolotov & Irina Komar Bělorusko
17  Istvan Urban & Lilla Urban Maďarsko
18  Rostislav Glovatskij & Yuliya Chefanova Ukrajina
19  Tomasz Ruszkowski & Julia Mozdyniewicz Polsko
20  Nikita Nikitin & Natali Moraru Rusko
21  Arturs Biele & Marija Elizabete Kravcuka Lotyšsko
21  Ratmir Vasilev & Amina Dauletkalieva Kazachstán
23  Mihkel Jantson & Alexandra Skvortsova Estonsko
23  Jaroslav Jesensky & Simona Pavlovicova Slovensko
25  Kacper Raputa & Wiktoria Tylek Polsko

2. kolo (top 48)

26  Oliver Los Chovanec & Tina Sachova Česká republika
26  Ziyuan Shu & Xinyue Liang Čína
28  Jakov Bjelac & Magdalena Vidas Croatia
28  Aurimas Meska & Gabija Lapseviciute Litva
30  Idan Atias & Moran Moshe Israel
31  Gustavs Bergmanis & Helma Viksna Lotyšsko
31  Roy Kricheli & Mariya Ryabushkina Rakousko
33  Ivan Prakhau & Katsiaryna Satskevich Bělorusko
34  Kam Ho Sin & Jerry Lee Honkong
35  Daniel Boruvka & Barbora Boruvkova Česká republika
36  Alessandro Laineri & Ginevra Nanni Itálie
37  Dennis Gluskin & Anna Perzan Kanada
37  Karoly Peter Kovacs-Kalic & Liliana Farkas Maďarsko
39  Guilherme Rodrigues & Marta Coelho Portugalsko
40  Yigit Alemdaroglu & Nehir Polat Turecko
41  Robert Mihal Cambei & Tatiana Gonzalez Contreras Španělsko
42  Franco Marinovic & Hana Grahovac Croatia
42  Adrian Romanowski & Rebekka Yr Arnadottir Island
44  Ariel Zaidman & Eden Zaltsman Lotyšsko
45  Masaki Kinoshita & Marino Kataoka Japonsko
46  Lassi Kokkonen & Saaga Bruun Finsko
46  Žan Stajan & Ana Stajan Slovinsko
46  Tilo Wiese & Jale Zinser Švýcarsko

1. kolo (top 66)

49  Tobias Skandov Hansen & Astrid Mayer Dánsko
49  Mitchell Hayutt & Sophia Levit USA
49  Rhys Oakley & Lilly Taylor Austrálie
52  Thomas Zinger & Sarah Stolarsky Kanada
53  Daniel Lavrukhin & Amy Boyle Irsko
53  Soma Yamamoto & Marina Miki Japonsko
56  Luke Walsh & Hayleigh Millar Irsko
57  Kenny Rey & Doreen Amami Francie
58  Nikos Karoglou & Polivia Mosxou Řecko
59  Venelin Venkov & Borislava Nankova Bulharsko
60  Christian Mayrhofer & Petra Mayrhofer Rakousko
61  Samet Canturk & Mine Irmak Selek Turecko
61  Nikola Popovic & Andrea Savanovic Srbsko
63  Thomas Valkner & Pia Lauritzen Norsko
64  Vladimir Gubica & Natasa Kosanovic Srbsko
64  Dimitar Trajkovski & Zorica Simjanovska Rumunsko
66  Eduardo Caetano & Beatriz Constantino Portugalsko
66  Max Glabe & Oline Blavik Lindaas Norsko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}