Results from The International Championships - Amateur Latin 19. října 2010
Podívejte se, jak advertise your product s námi

The International Championships
Anglie - Brentwood/London 19. října 2010

Amateur Latin 19. října 2010

Finále

1  Zoran Plohl & Tatsiana Lahvinovich Croatia
2  Neil Jones & Ekaterina Jones (aka Sokolova) Anglie
3  Jurij Batagelj & Jagoda Batagelj (aka Strukelj) Slovinsko
4  Martino Zanibellato & Michelle Abildtrup Dánsko
5  Valentin Chmerkovskiy & Daria Chesnokova USA
6  Ferdinando Iannaccone & Yulia Musikhina Německo
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  [35] Mirco Risi & Maria Ermatchkova Itálie
8  [33] Troels Bager & Ina Ivanova Jeliazkova Dánsko
9  [18] Anton Karpov & Nataliya Rumyantseva Rusko
10  [17] Kirill Belorukov & Elvira Skrylnikova Rusko
11  [16] Alejandro Hernandez & Kerri Ann Donaldson Anglie
12  [14] Arkady Bakenov & Rosa Filippello Austrálie
12  [14] Sarunas Greblikas & Viktoria Horeva Lotyšsko
14  [8] Dmytro Vlokh & Ekaterina Vaganova Ukrajina
15  [7] Alex Zampierollo & Elza Pole Lotyšsko

Čtvrtfinále

16  [23] Salvatore Sinardi & Anastasia Kuzieva Ukrajina
17  [20] Zhivko Ivanov & Milla Lykke Dánsko
18  [19] Vitaly Sevastianov & Anna Sevastianova (aka Stepunina) Irsko
19  [17] Massimo Arcolin & Lyubov Mushtuk Itálie
19  [17] Marek Fiksa & Kinga Jurecka-Fiksa Polsko
21  [16] Vladimir Litvinov & Aleksandra Akimova Rusko
22  [14] Damir Haluzan & Anna Mashchyts Slovinsko
22  [14] Janick Loewe & Pia Lundanes Loewe Norsko
24  [13] Sergiy Chyslov & Darya Chyslova (aka Kadenkova) Ukrajina
25  [12] Andrei Kazlouski & Kate Kapshandy USA
25  [12] Klemen Prasnikar & Alexandra Averkieva Slovinsko
27  [9] Anton Nesterko & Kateryna Krut Ukrajina
28  [6] Krystian Radziejowski & Sylwia Maczek Polsko
29  [5] Tsuneki Masutani & Megumi Saito Japonsko
30  [3] Nikita Bazev & Marta Arndt Německo

4. kolo (top 47)

31  [35] Vjaceslavs Visnakovs & Tereza Kizlo Lotyšsko
32  [34] Daniel Juvet & Zuzana Sykorova Švýcarsko
32  [34] Danny Stowell & Kate Moore Anglie
34  [33] Norbert Mika & Anna Ramiaczek Polsko
34  [33] Stefano Moriondo & Malene Ostergaard Itálie
36  [31] Andrea Silvestri & Martina Váradi Maďarsko
36  [31] Sergey Tanchev & Karolina Paliwoda Kanada
38  [30] Ben Hardwick & Lucy Jones Anglie
38  [30] Jakub Rybicki & Alina Nowak Polsko
40  [29] Igor Kuzmenko & Tetyana Kuzmenko Ukrajina
40  [29] Andrzej Suchocki & Natalia Piecewicz Polsko
42  [28] Sergiy Georgiyev & Olena Khablenko Rakousko
42  [28] Sergey Maksyuta & Jenna Bagge Knudsen Dánsko
44  [27] Oleksiy Bisko & Ekaterina Krysanova Ukrajina
44  [27] Anton Sboev & Patrizia Ranis Rusko
46  [26] Manuel Frighetto & Karin Rooba Estonsko
47  [24] Nicolas Garcia & Masha Turlupova Španělsko

3. kolo (top 86)

48  [16] Ma Ming & Yi Sha Čína
48  [16] Stefano Oradei & Veera Kinnunen Švédsko
50  [15] Francesco Bertini & Sabrina Bertini (aka Manzi) Itálie
50  [15] Pasha Pashkov & Daniella Karagach (aka Pashkova) USA
50  [15] Joonas Piippola & Laura Wimmer Finsko
50  [15] Ji Wang & Pan Jianhui Čína
54  [14] Kyrylo Dovgalin & Viktoriya Kharchenko Ukrajina
55  [13] Gleb Pylypaka & Karyna Lunyachek Ukrajina
55  [13] Mykyta Serdyuk & Anna Krasnishapka Ukrajina
55  [13] Denis Tagintsev & Svetlana Borisova Rusko
55  [13] Igor Yaremenko & Yana Zhyvkov (aka Yaroslavskaya) Ukrajina
59  [12] Vadim Ivanov & Ekaterina Tsybrova Rusko
59  [12] Alex Wei Wang & Roxie Jin Chen Čína
59  [12] Yi Long Xu & Lin Yue Shi Čína
62  [11] Alex Infusino & Boglarka Czina Maďarsko
62  [11] Przemyslaw Modrzynski & Aleksandra Jurga Polsko
64  [10] Malthe Brinch Rohde & Camilla Melania Christensen Dánsko
64  [10] Michael Hemera & Lauren Mcfarlane-Hemera Anglie
64  [10] Domenik Herrmann & Anna Walz Německo
64  [10] Tomas Marek & Martina Markova Česká republika
64  [10] Mykhaylo Samoshchenko & Yulia Shorokhova Rusko
64  [10] Simone Vertuccio & Anastasiya Kuzmina Itálie
64  [10] Illya Vinnikovskyy & Orsolya Horvath Maďarsko
71  [9] Alon Gilin & Anastasia Trutneva Kanada
71  [9] Jacek Janda & Agnieszka Pomorska Polsko
71  [9] Shi Lei & Zhang Yu Bai Čína
71  [9] Adelmo Mandia & Leila Stewart Anglie
71  [9] Jean Philippe Milot & Laurence Bolduc Kanada
76  [8] Andrew Escolme & Amy Louise Baker Anglie
76  [8] Alexey Karaulov & Sasha Nissengolts USA
76  [8] Valera Musuc & Nina Trautz Německo
79  [7] Craig Monley & Sriani Argaet Austrálie
79  [7] Stanislav Tsyganok & Marina Gridina Ukrajina
79  [7] Zhang Xiaorui & Ren Yi Čína
82  [6] Arthur Adamski & Ariel Oziewicz Kanada
82  [6] Filip Karasek & Sabina Karaskova (aka Piskova) Česká republika
84  [5] Giuseppe Nonnis & Sara Zuddas Itálie
84  [5] Alexander Svanberg & Anastasija Jerjomina Lotyšsko
86  [3] Andreas Ioannou & Martha Birli Řecko

2. kolo (top 147)

87  [16] Jeremy Alimi & Joanna Kupczak Francie
87  [16] Yang Yu Hang & Zhang Man Shao Čína
87  [16] Ryan Mcshane & Ksenia Zsikhotska Anglie
87  [16] Kiki Nyemchek & Magda Fialek USA
87  [16] Denys Samson & Naira Markina Ukrajina
92  [15] Aleksandr Latushkin & Diana Klos Polsko
92  [15] Martijn Leunissen & Nathalie Leunissen-Bos Holandsko
92  [15] Janusz Ptaszek & Magda Geldner Polsko
92  [15] Mikhail Schepkin & Natalya Polyakova Rusko
92  [15] Julian Tocker & Annalisa Zoanetti Irsko
92  [15] Jurijs Trosenko & Kia Lehmuskoski Finsko
92  [15] Jing Yang & Li Yang Čína
99  [14] Valentin Kolesnikov & Anastasia Mironenko Kanada
99  [14] Li Yu Kun & Xi Yu Luo Čína
99  [14] Jone Lam & Kristina Kulikova Kanada
99  [14] Luca Sulis & Sara Milia Itálie
103  [13] Jon Eythor Gottskalksson & Denise Margret Yaghi Island
103  [13] Marcin Klasz & Karolina Grzybek Polsko
103  [13] Pavel Troshychev & Olga Zalivalova Rusko
103  [13] Aleksandr Zhimalov & Darya Kartyshova Rusko
107  [12] Gleb Chernyavsky & Kateryna Kamnieva (aka Perevoznyk) Ukrajina
107  [12] Konstantin Chigirev & Daria Mikhalskaya Rusko
107  [12] Shim Young Eun & Song Ha Kim Korea (Jižní)
107  [12] Tal Livshitz & Vlada Karaulov (aka Semenova) USA
107  [12] Boris Rudenko & Aleksandra Bokova USA
112  [11] Claudio Fratini & Fabiana Tilaro Itálie
112  [11] James Moorcroft & Francesca Constable Anglie
112  [11] Sebastian Saarinen & Laura Lackman Finsko
112  [11] Sam Shamseili & Tara James Dánsko
112  [11] Denis Yaremenko & Iryna Lysenko Ukrajina
117  [10] Tomas Antalek & Natalia Glosikova Slovensko
117  [10] Daniele Fulvi & Danielle Toal Anglie
117  [10] Vander Hinlon Lely & Zhao Shan Shan Honkong
120  [9] Remi Jansen & Debbie Krewinkel Holandsko
120  [9] Oleg Mardachev & Kariana Kletsun Rusko
122  [8] Maurizio Ibba & Federica De Simone Itálie
122  [8] Andrey Isaev & Veronika Svyrydova Ukrajina
122  [8] Jonas Kazlauskas & Jasmine Chan Litva
122  [8] Riccardo Papi & Mette Elkjaer Dánsko
122  [8] Tom Parkes & Amy Dowden Anglie
122  [8] Dominik Rudnicki-Sipajlo & Adrianna Lojszczyk Polsko
128  [7] Claudio Carneiro & Elisa Bertelloni Portugalsko
128  [7] Mark-bruce Sasnovski & Lizl Jooste Jihoafrická republika
128  [7] Kirilo Vasyuk & Anastasiya Cherepkova Ukrajina
128  [7] Björn Ymisson & Hrefna Halldorsdottir Island
132  [6] Maksym Garazhun & Bryony Fielding Anglie
132  [6] Andrea Loi & Vita-Viktoria Lyubimtseva Itálie
132  [6] Frederik Nonnemann & Camilla Fatum Stoltenberg Dánsko
132  [6] Cristiano Valente & Filipa Lamolinaire Cruz Portugalsko
136  [5] Krzysztof Grzelak & Leah Rolfe Anglie
136  [5] Benjamin Jones & Kerry Dennehy Anglie
136  [5] Sergey Kostetsky & Olena Kalinina Ukrajina
136  [5] Liang Liu & Ya Nan Pan Čína
136  [5] Djordje Tanasijevic & Emma Lee Srbsko
141  [4] Asger Bjornker & Camilla Christensen Dánsko
141  [4] Matteo Cossu & Laura Padroni Itálie
141  [4] Craig Jones & Lauren Haymes Anglie
141  [4] Daniel Power & Amy d'Angelo (aka Ward) Anglie
145  [2] Alessio Galocchio & Marta Botta Itálie
146  [1] Oleg Gyliuk & Irina Gyliuk Ukrajina
147  Joseph Hopwood & Alexandra Hawley (aka Golovchenko) Anglie

1. kolo (top 176)

148  [25] James Cutler & Courtney Taylor Anglie
148  [25] Kasper Korup & Line Schmidt Dánsko
148  [25] Marcin Szymutko & Ksenia Szymutko Irsko
148  [25] Andriy Voloshko & Margaryta Khrystyuk Ukrajina
152  [24] Lars Olav Eltervaag & Melanie Kegel Norsko
152  [24] Jaak Vainomaa & Taina Savikurki Finsko
154  [23] Shaun Christie & Emma Donaldson (aka Munbodhowa) Anglie
154  [23] Michael Johnson & Sally Rose Beardall Anglie
154  [23] Damiano Paradisi & Arianna Martini Itálie
157  [22] Carlos F Almeida & Soraia Pereira Portugalsko
157  [22] Sam Hunter & Charlotte Plant Anglie
157  [22] Simon Thagaard Jensen & Line Martin Smed Dánsko
160  [21] Joshua Davies & Nicole Papaioannou Anglie
161  [20] Adam Edwards & Zoe Shand Wales
161  [20] Wang Ge Duo & Tian Xin Čína
163  [19] Simone Colella & Courtney Payne Anglie
163  [19] Teemu Hirvimäki & Jonna Taskinen Finsko
165  [17] Mikkel Klinksgaard Hjortshoj & Janne Roed Poulsen Dánsko
166  [16] Alex Alksne & Natalia Zaretchneva Kanada
166  [16] Maksim Zaytsev & Ekaterina Sabanskaya Ukrajina
168  [15] Péter Kecskemethy & Reka Balogh Maďarsko
168  [15] Oleksandr Kravchuk & Olesya Getsko Ukrajina
170  [12] Armann Hagalin Jonsson & Erne Dogg Palsdottir Island
170  [12] Richie Putt & Nikita Rose Anglie
170  [12] Kenny Yong & Olesya Nikiforova Anglie
173  [11] George Agathocleous & Eugenia Fotopoulou Řecko
174  [10] Joshua Sheppard & Lorna Wiggins Anglie
175  [3] Tagbo Ilozue & Anna Schaupp Anglie
175  [3] Logi Sigurdsson & Björg Gudlaugsdottir Island
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}