Results from Slovak Open Championships 2017 - WDSF Junior II World Championship Standard 9. září 2017
Inzeráty
Pokud nechcete zobrazovat tyto reklamy Staňte se členem!
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Slovak Open Championships 2017
Slovensko - Bratislava 8. září 2017

WDSF Junior II World Championship Standard 9. září 2017

Finále

1  German Pugachev & Ariadna Tishova Rusko
2  Ivan Reshetnikov & Elizaveta Kharinova Rusko
3  Dragosh Chimbir & Beatricia Rotaru Moldávie
4  Patrik Buda & Silvia Budova Slovensko
5  Sebastiano Grande & Desiree Basile Itálie
6  Vladislav Tsikhanovskiy & Anastasiya Kucher Ukrajina
Inzeráty
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Stefan Cazacu & Tatiana Balan Moldávie
8  Dominik Sipos & Bianka Goldianova Česká republika
9  Ciprian Petre Marita & Oana Bumba Rumunsko
10  Andrei Petcu & Bianca Buzuleac Rumunsko
11  Kousei Soutome & Eika Soutome Japonsko
12  Egor Ionel & Rita Schumichin Německo
13  Ian Vargas Romero & Sheyla Jimenez Mateo Španělsko

Čtvrtfinále

14  Roberts Andersons & Jekaterina Rasimjonoka Lotyšsko
15  Ivan Filipchuk & Evelina Ganskaya Ukrajina
16  Aliaksandr Shvaibovih & Palina Tsikhamirava Bělorusko
17  Edoardo Mangoni & Benedetta Iaconi Itálie
17  Jonas Tomanek & Lucie Ruzickova Česká republika
19  Ron Brener & Michal Itelman Israel
19  Andrejs Grinevics & Ksenija Razina Lotyšsko
21  Leho Holm & Marleen Lutter Estonsko
22  Tim Fleischer & Cynthia Gardellini Německo
23  Robert Kwasniak & Natalia Dziedziczak Polsko
23  Laurynas Makarovas & Emilija Cepauskaite Litva
23  Stanimir Statev & Elizaveta Kravets Bulharsko
26  Veniamin Alekseev & Nabilya Abisheva Kazachstán
26  Kasparas Arys & Rugile Kiciatovaite Litva

2. kolo (top 48)

28  Jakov Bjelac & Magdalena Vidas Croatia
29  Istvan Urban & Lilla Urban Maďarsko
30  Maksim Shevchenko & Angelina Logacheva Kazachstán
30  Mihail Vinokurov & Majya Spirina Rusko
32  Marc Pons Duran & Lucia Contreras Španělsko
33  Mateusz Krupa & Nicole Billings Polsko
33  Nikita Lukashov & Sandrina Kruysberg Bělorusko
35  Yigit Alemdaroglu & Nehir Polat Turecko
35  Idan Atias & Shiraz Ately Israel
35  Sjoerd van Rijn & Jordan Koene Holandsko
35  Andre Viana & Daniela Marreiros Portugalsko
39  Jan Burant & Eliška Plachá Česká republika
40  Patrik Kohon & Luca Kiss Maďarsko
41  Alari Ameljushenko & Sandra Kallas Estonsko
41  Dzmitry Kazlouski & Zlata Kolomoets Rusko
43  Ivan Ivanov & Siyana Hadzhieva Bulharsko
43  Axel Kvaran & Hildur Bjork Johannsdottir Island
43  Dino Veic & Korina Jurilj Croatia
46  Ayumunama Ota & Nagomi Ota Japonsko
47  Eren Ozyigit & Serenay Buyukkapucu Turecko
48  Tilo Wiese & Jale Zinser Švýcarsko

1. kolo (top 66)

49  Roy Kricheli & Mariya Ryabushkina Rakousko
50  Andrei Pop & Melissa Adysa Lupse Rumunsko
50  Adrian Romanowski & Sigrun-Rakel Olafsdottir Island
52  Martin Radulovic & Masa Radulovic Srbsko
53  Lassi Kokkonen & Saaga Bruun Finsko
54  Nino Djordjevic & Ana Gedl Slovinsko
54  Filipe Gomes & Lara Batista Portugalsko
54  Andrej Ivanina & Alizée Bois Francie
57  Brin Hlade & Laura Walter Slovinsko
58  Mikkel Eihilt Grinnet & Mathilde Eihilt Grinnet Dánsko
59  Danil Laurukhin & Katie O Connor Irsko
60  Jakub Iwicki & Synne Westin Kristiansen Norsko
60  Nikos Karoglou & Polivia Mosxou Řecko
62  Leon Shvaitser & Alissa Guissine Kanada
63  Philip Foslund & Anna Buus Dánsko
64  Miko Luttinen & Hanna Porsti Finsko
65  Aleksandar Vidovic & Anastasija Pejovic Srbsko
66  Mats Vadla & Mari Walde Norsko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}