Results from Pentecost Tournament - Senior II S Standard 18. května 2013
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Pentecost Tournament
Německo - Baden Baden 18. května 2013

Senior II S Standard 18. května 2013

Finále

1  Michael Lindner & Beate Lindner Německo
2  Heinz Josef Bickers & Aurelia Bickers Německo
3  Bernhard Fuss & Sonja Fuss Německo
4  Raymond Reimann & Antje Reimann (aka Schulz) Německo
5  Hans Sieling & Petra Sieling Německo
6  Alexander Hick & Petra Alexandra Lessmann Německo
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Jens Wolff & Maike Wolff Německo
8  Wolfgang Koschier & Birgit Koschier (aka Fehrmann) Německo
9  Detlef Krebs & Andrea Peters Německo
10  Michael Feld & Heide Glaser Německo
10  Gunther Nagel & Antje Nagel Německo
10  Michael Sipek & Susanne Sipek Německo

Čtvrtfinále

13  Peter Birndorfer & Christina Pothfelder Německo
14  Rolf Pernat & Iris Pernat Německo
15  Norbert Jäger & Beate-christine Jäger (aka Eberhardt) Německo
15  Clemens Kalmer & Petra Kalmer (aka Dippl) Německo
17  Heinz Jürgen Kühl & Jutta Kühl Německo
17  Oliver Leonhardt & Andrea Leonhardt (aka Pietschke) Německo
19  Dieter Keppeler & Manuela Schraut Keppeler Německo
19  Damian Kukowka & Bettina Weimann Německo
21  Markus Mengelkamp & Manuela Prater Německo
22  Michael Borchardt & Anita Borchardt Německo
22  Raymond Wiedemann & Martine Wiedemann Německo
24  Götz Bierbaum & Maren Bierbaum (aka Muller) Německo

2. kolo (top 47)

25  Stefan Isenecker & Diane Mongellaz Německo
26  Jürgen Buttkus & Birgit Buttkus Německo
26  Manfred Haerer & Birgit Haerer Německo
26  Marius Torka & Barbara Torka Německo
29  Horst Retzer & Birgit Eva Retzer Německo
30  Thomas Busta & Manuela Busta Německo
30  Roland Lein & Karin Anton Německo
32  Olaf Paul & Christl Renno-Paul Německo
33  Dieter Kuchenbecker & Annette Kuchenbecker Německo
34  Jörg Holzhäuser & Petra Holzhäuser Německo
35  Ralf Rösch & Nursen Rösch Německo
36  Andre Waibel & Birgit Waibel Německo
37  Horst Beckmann & Patricia Beckmann Německo
37  Gerd Breinig & Sabine Rupp Německo
39  Jürgen Kosch & Katrin Kosch Německo
39  Harald Lerch & Vera Lerch Německo
39  Hartmut Neeß & Bettina Neeß Německo
39  Joseph Pankert & Alice Pankert Německo
43  Gerhard Kemper & Tynke Spoelstra Německo
43  Michael Schwarz & Elisabeth Schröder Německo
45  Andreas Gropp & Marion Hohl Německo
45  Siegfried Klein & Maria Klein Německo
45  Klaus Meng & Gabriele Kunau Německo

1. kolo (top 74)

48  Dietmar Jungmann & Susanne Jungmann Německo
48  Jan Malte Muntau & Birgit Muntau Německo
48  Albert Rommel & Andrea Rommel Německo
51  Manfred Lerch & Andrea Lerch Německo
51  Thomas Welter & Cornelia Welter Německo
53  Robert Postma & Renate Postma Německo
54  Jürgen Gebhart & Marion Uhlenbrock Německo
54  Uwe Sproll & Constanze Sproll Německo
54  Andreas Wicht & Heike Wicht Německo
57  Markus Mäurer & Marion Mäurer Německo
57  Heinz-otto Saar & Beate Saar Německo
59  Dirk Andrä & Annette Andrä Německo
59  Günter Enk & Annett Enk Německo
61  Steffen Kniestedt & Antje Kniestedt Německo
62  Bernd Schulze & Heike Schulze Německo
63  Richard Sonnenwald & Regine Becker Německo
63  Bernhard Starz & Barbara Starz Německo
65  Hartmut Eichmuller & Betina Eichmüller (aka Braun) Německo
66  Thorsten Petersmann & Rita Petersmann Německo
66  Dieter Tisiotti & Andrea Tisiotti Německo
66  Andreas Walcher & Jutta Walcher Německo
66  Norbert Wiedemann & Petra Wiedemann Německo
70  Christof Stewen & Carolin Stewen Německo
71  Thomas Rudolph & Silvia Rudolph Německo
72  Michael Deisenroth & Karen Kristina Köhn Německo
72  Matthias Funke & Ruth Funke Německo
72  Brit-gerald Klingenfeld & Christine Blickensdorf Německo
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}