Results from OK Dance Open 2017 - WDSF European Championship Standard pátek 19. května 2017
Podívejte se, jak advertise your product s námi

OK Dance Open 2017
Česká republika - Olomouc pátek 19. května 2017

WDSF European Championship Standard pátek 19. května 2017

Finále

1  Dmitry Zharkov & Olga Kulikova Rusko
2  Evaldas Sodeika & Ieva Sodeikiene (aka Zukauskaite) Litva
3  Vaidotas Lacitis & Veronika Golodneva Litva
4  Evgeni Moshenin & Dana Spitsyna Rusko
5  Björn Bitsch & Ashli Williamson Dánsko
6  Anton Skuratov & Alona Uehlin Německo
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Madis Abel & Aleksandra Galkina Estonsko
8  Vasiliy Kirin & Ekaterina Prozorova Rakousko
9  Edgars Linis & Eliza Ancane Lotyšsko
10  Dariusz Mycka & Madara Freiberga Polsko
11  David Odstrcil & Tara Bohak Česká republika
12  Rares Cojoc & Andreea Matei Rumunsko

Čtvrtfinále

13  Daniil Ulanov & Ekaterina Isakovich Rusko
14  Dmitri Kolobov & Signe Busk Dánsko
15  Matteo Cicchitti & Simona Brecikova Slovensko
16  Aleksandr Samosyuk & Yana Tudvasova Bělorusko
17  Alexey Barkov & Marika Odikadze Israel
18  Simone Carabellese & Lucia Cafagna Itálie
19  Lubomir Mick & Adriana Dindofferova Slovensko
20  Alessandro Bosco & Laura Nolan Irsko
21  Valentin Lusin & Renata Lusin (aka Busheeva) Německo
22  Yaroslav Semenenko & Aleksandra Piszczek Ukrajina
23  Viktor Szabó & Vanja Vujic Croatia
24  Giuseppe Sgroi & Merce Llorca Španělsko

2. kolo (top 48)

25  Marts Punins & Dana Jakobsone Lotyšsko
25  Kostadin Vasilev & Giusi Iarrera Itálie
27  Raul Faliboga & Andra Mihaela Radu Rumunsko
27  Vladislav Kolesnikov & Naja Dolenc Slovinsko
29  Jacek Jeschke & Hanna Zudziewicz Polsko
30  Michal Drha & Klara Drhova (aka Zamecnikova) Česká republika
31  Jonas Pettersen & Helene Spilling Norsko
32  Nicolo Barbizi & Sara Ros Jakobsdottir Island
33  Iliya Dobrev & Ana Mesec Slovinsko
33  Roman Redzyuk & Yelizaveta Basiuk Ukrajina
33  Rinat Sunitulin & Maria Peregudova Rusko
36  Norbert Csanad Fodor & Reka Vaszi Rumunsko
36  Peter Spasov & Raluca Elena Popa Bulharsko
38  Shahar Zismanovich & Sana Sokol Israel
39  Roman Shishkin & Jessica Duret Francie
40  Adrian Esperon Vidal & Patricia Martinez Pereira Španělsko
40  Bogdan Ianosi & Stefanie Pavelic Německo
42  Pierre-Henri Larcher & Oleksandra Ryabukha Francie
42  Václav Málek & Catharina Dvorak Rakousko
42  Alexandru Pogor & Katrina North Anglie
45  Volodymyr Kerekesh & Mariana Menezes Portugalsko
46  Ilya Kornev & Dariya Zhukova Rusko
47  Sigurdur Mar Atlason & Maria Baikova Island
48  Artem Tarasov & Eva Shanidze Rusko

1. kolo (top 60)

49  Matvey Minkevich & Yuliya Matyuta Bělorusko
50  Anton Kurttila & Nina Anderson Finsko
51  Jacopo Casotto & Jenni Heikkilä Finsko
52  Norbert Drobina & Viktória Vasas Srbsko
53  Remo Grande & Maria Karavaki Řecko
54  Bas Willems & Jennifer Mcmillan Anglie
55  Tamás Tejeda & Zsófia Várnai Maďarsko
56  Dawid Kaleta & Frida Steffensen Švédsko
57  Patrizio Pirola & Nienke Wichers Holandsko
58  Nemanja Simikic & Tijana Simikic Srbsko
58  Ali Sertan Yaka & Zeynep Ozge Yenice Turecko
60  Baris Mehmet Zeytinci & Oyku Yilmaz Turecko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}