Results from MFTS Ranking Tournament - Junior I D Combi 7. dubna 2019
Inzeráty
Pokud nechcete zobrazovat tyto reklamy Staňte se členem!
Podívejte se, jak advertise your product s námi

MFTS Ranking Tournament
Rusko - Moscow 7. dubna 2019

Junior I D Combi 7. dubna 2019

Finále

1  Mihail Belikov & Mariya Kandalina Rusko
2  Kirill Venediktov & Stella Zaharochkina Rusko
3  Timofej Medvedev & Anastasiya Sokolova Rusko
4  Èduard Biryukov & Èvelina Cherkashina Rusko
5  Aleksandr Bolshakov & Veronika Ershova Rusko
6  Mihail Surovegin & Mariya Chujkova Rusko
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Grigorij Tsygankov & Kira Kovalenko Rusko
8  Kirill Berezka & Darya Karpova Rusko
9  Andrei Belyaev & Sofiya Rihter Rusko
10  Ivan Nikulin & Anna Sinavchian Rusko
11  Georgij Kolodkin & Milorada Inozemtseva Rusko
12  Timur Nikitinskij & Ekaterina Pavlyuk Rusko
12  Konstantin Shahov & Alina Rybina Rusko

Čtvrtfinále

14  Taras Makarov & Anna Topovskaya Rusko
15  Mihail Zhdanov & Veronika Pshenina Rusko
16  Nikita Malofeev & Maryana Malofeeva Rusko
16  Ivan Melnikov & Viktoriya Gruntova Rusko
18  Fedor Berezko & Kseniya Yudina Rusko
18  Vasilij Gureev & Olesya Vergeles Rusko
18  Dmitrij Kalashnikov & Veronika Yudkina Rusko
21  Andrej Solomin & Taisiya Esikova Rusko
22  Nikita Sverdlikov & Sofya Zhujkova Rusko
23  Igor Konovalov & Polina Kuznetsova Rusko
24  Matvej Hramov & Sofiya Martirosyan Rusko
25  Daniil Nefedov & Elizaveta Rodenkova Rusko
26  Aleksandr Adrov & Veronika Topolnitskaya Rusko

2. kolo (top 33)

27  Artem Momot & Darya Tihonova Rusko
28  Vladislav Abramov & Valeriya Piskova Rusko
28  Konstantin Smirnov & Kira Sokolova Rusko
30  Emelyan Estafev & Zlata Sekletsova Rusko
30  Viktor Senotrusov & Milana Chudina Rusko
32  Timofej Roslyakov & Anna Shubina Rusko
33  Kirill Nenahov & Arina Klepikova Rusko

1. kolo (top 55)

34  Dmitrij Hramtsov & Arina Zatsepilina Rusko
34  Konstantin Litvinenko & Darya Evsikova Rusko
34  Artem Matveev & Kseniya Sorneva Rusko
34  Aleksej Shehovtsov & Anna Tkachenko Rusko
34  Aleksandr Zaharov & Anastasiya Rogava Rusko
39  Matvej Artyuhov & Ulyana Kondrashova Rusko
39  Maksim Makartsev & Yuliya Artemeva Rusko
39  Yakov Panarin & Nina Kolesnikova Rusko
39  Aleksandr Suchkov & Viktoriya Sudarikova Rusko
39  German Tipsin & Viktoriya Titova Rusko
44  Ilya Kalyanov & Karina Kalyanova Rusko
44  Aleksandr Mihajlov & Alisa Dudorova Rusko
46  Daniil Losev & Mariya Shaposhnik Rusko
47  German Berezin & Elizaveta-Mariya Pozharova Rusko
47  Daniel Gladkov & Elena Lugacheva Rusko
47  Maksim Kurylev & Alina Novikova Rusko
47  Danila Lozovoj & Yana Vasileva Rusko
51  Aleksandr Dolmatov & Darya Molchanova Rusko
52  Mihail Skopinov & Valeriya Sheveleva Rusko
53  Daniil Goncharov & Arina Nikitina Rusko
54  Ivan Astaforov & Ariana Ryzhakova Rusko
54  Egor Markelov & Kseniya Truhina Rusko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}