Results from MFTS Championships - Junior I Combi 8d 26. května 2019
Podívejte se, jak advertise your product s námi

MFTS Championships
Rusko - Moscow 26. května 2019

Junior I Combi 8d 26. května 2019

Finále

1  Mihail Belikov & Mariya Kandalina Rusko
2  Andrei Belyaev & Sofiya Rihter Rusko
3  Dmitriy Starodubov & Varvara Vertihina Rusko
4  Konstantin Shahov & Alina Rybina Rusko
5  Petr Kublanov & Vera Babikova Rusko
6  Kirill Berezka & Darya Karpova Rusko
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Daniil Losev & Mariya Shaposhnik Rusko
8  Ivan Nikulin & Anna Sinavchian Rusko
9  Elisej Leshin & Elizaveta Bochkareva Rusko
10  Andrej Solomin & Taisiya Esikova Rusko
11  Ilya Elchaninov & Darya Titova Rusko
11  Arsenij Mitkov & Elizaveta Nemtseva Rusko
13  Igor Konovalov & Polina Kuznetsova Rusko

Čtvrtfinále

14  Georgij Kolodkin & Milorada Inozemtseva Rusko
15  Daniil Kalabin & Anna Chernysheva Rusko
16  Nikita Malofeev & Maryana Malofeeva Rusko
17  Artem Matveev & Kseniya Sorneva Rusko
18  Maksim Mazaev & Rinel Nahshunova Rusko
19  Grigorij Tsygankov & Kira Kovalenko Rusko
20  Nikita Nedelskij & Anastasiya Tyurina Rusko
21  Aleksej Kosach & Polina Kuzmina Rusko
21  Danila Lozovoj & Yana Vasileva Rusko
23  Georgij Evseev & Nadezhda Krylova Rusko
24  Ilya Druzhin & Anna Druzhina Rusko
25  Ivan Astaforov & Ariana Ryzhakova Rusko

1. kolo (top 50)

26  Matvej Artyuhov & Ulyana Kondrashova Rusko
26  Gleb Erchenko & Valentina Fedorova Rusko
26  Timofej Roslyakov & Anna Shubina Rusko
29  Fedor Berezko & Kseniya Yudina Rusko
30  Artem Kuzmin & Polina Fedorova Rusko
30  Maksim Makartsev & Yuliya Artemeva Rusko
30  Timur Nikitinskij & Ekaterina Pavlyuk Rusko
30  Yan Todorochka & Varvara Svirskaya Rusko
34  Ivan Melnikov & Viktoriya Gruntova Rusko
35  Vladislav Abramov & Valeriya Piskova Rusko
35  Daniil Nefedov & Elizaveta Rodenkova Rusko
35  Mihail Svistunov & Kamilla Lozovaya Rusko
38  Taras Makarov & Anna Topovskaya Rusko
39  Konstantin Smirnov & Kira Sokolova Rusko
39  Mihail Surovegin & Mariya Chujkova Rusko
41  Mihail Samohin & Ekaterina Lazareva Rusko
41  Mihail Zhdanov & Veronika Pshenina Rusko
43  Mark Kokorev & Ekaterina Lesnyh Rusko
44  Ilya Kalyanov & Karina Kalyanova Rusko
45  Roman Lisovik & Viktoriya Stepancheva Rusko
46  Nazar Hushnazarov & Sofya Voskresenskaya Rusko
47  Marat Husyainov & Anastasiya Filatenkova Rusko
48  Timofej Demichev & Tamara Kajshauri Rusko
49  Arsenij Koryakov & Eva-Mariya Tsitsulina Rusko
50  Andrej Kurinov & Veronika Shevale Rusko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}