Results from King's Cup - WDSF World Open Latin 3. září 2017
Inzeráty
Pokud nechcete zobrazovat tyto reklamy Staňte se členem!
Podívejte se, jak advertise your product s námi

King's Cup
Thajsko - Bangkok 2. září 2017

WDSF World Open Latin 3. září 2017

Finále

1  Marius-Andrei Balan & Khrystyna Moshenska Německo
2  Timur Imametdinov & Nina Bezzubova Německo
3  Guillem Pascual & Rosa Carné Španělsko
4  Maxim Stepanov & Ksenya Rybina Německo
5  Artur Balandin & Anna Salita Německo
6  Malthe Brinch Rohde & Sandra Sorensen Dánsko
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Winson Tam & Anastasia Novikova Kanada
8  Jokubas Venckus & Migle Klupsaite Litva
9  Zsolt Sandor Cseke & Malika Dzumaeva Německo
10  Dmitry Marchenko & Anastasiya Rybalko Rusko
11  Mario Cecinati & Rosaria Messina Denaro Itálie
12  Razvan Florin Dumitrescu & Jaqueline Joos Německo

Čtvrtfinále

13  Vladislav Artyushkov & Sofya Vershinina Rusko
14  Brodie Barden & Lana Skrgic De-fonseka Austrálie
15  Fabian Taeschner & Darja Titowa Německo
16  Nicolo Barbizi & Sara Ros Jakobsdottir Island
17  Nam Giyong & Na Ra Shin Korea (Jižní)
18  Vyatseslav Molkin & Dayana Khedzhadzi Estonsko
19  Andriy Kamyshnyy & Karina Shpakovskaya Rakousko
20  Zhu Yingzhou & Fan Hongming Čína
21  Jettapon Inthakun & Apichaya Kuptawanith Thajsko
22  Shinawat Lerson & Jinyada Nikhong Thajsko
23  Zhu Zhi & Liu Qingmei Čína
24  Liu Jiuming & Qian Jing Čína
25  Puttisit Promna & Nattanicha Ittisophonpisarn Thajsko

2. kolo (top 48)

26  Glenn Feddema & Maïte Verheyden Holandsko
26  Sadawit Settachai & Nichkamol Ketpong Thajsko
28  Wilbert Aunzo & Pearl Marie Caneda Filipíny
28  Dmitriy Kasperovich & Kristina Sedunova Rusko
30  Xiong Xu & Yuan Chen Čína
31  Gerald Jamili & Cherry Clarice Parcon Filipíny
32  Kang Mun Seong & Park Jisoo Korea (Jižní)
33  Se Hyeon Oh & Hye Won Lee Korea (Jižní)
34  Zeng Siyuan & Zhu Qinyu Čína
35  Sota Fujii & Ami Yoshikawa Japonsko
36  Michael Angelo Marquez & Stephanie Sabalo Filipíny
37  Bin Qin & Jiao Feng Čína
38  Nguyen Thanh Truc & Danh Nguyen Thuy Trang Viet Nam
39  Kim Min Je & Jeong Hwari Korea (Jižní)
39  Suttiphong Songkai & Achiraya Sirirat Thajsko
41  Kim Ki Woong & Park Kang Korea (Jižní)
42  Hiroaki Onishi & Sakina Onishi Japonsko
43  Timofey Bushuev & Mariya Selischeva Rusko
43  Cheung Cheuk Him & Ho Hei Man Honkong
43  Kai Sum Liu & Wan Hin Liu Honkong
46  Patdanai Boonlerd & Suthisa Tidepan Thajsko
46  Tanakorn Puechngean & Wanachaporn Wiboontham Thajsko
48  Hoang Duc Tuan & Dang Thu Huong Viet Nam

1. kolo (top 67)

49  Cheuk Hin Tse & Wing Lam Ho Honkong
50  Luu Hoai Nam & Nguyen Thu-hien Viet Nam
51  Itsara Panachat & Wichuda Pewon Thajsko
52  Ming Yeung Hui & Wing Shu Ho Honkong
52  Zhang Jinke & Wu Yulin Čína
54  Tin Long Che & Ka Weng Lo Macau
55  Chiu Choi Antonio & Lao Hio I Macau
56  Nguyen Hoang Tuan & Quang Ngoc Quynh Trang Viet Nam
57  Lau Hak Meng & Dos Santos Kaewmanee Celina Macau
58  Truong Vu Toan & Lam Nhat Ha Viet Nam
59  Takeshi Kaneko & Ayana Sugihara Japonsko
60  Dovano Ip Bacani & Cheuk Ying Chow Honkong
61  Lap Yin Wong & Tsz Ying Leung Čína
62  Khaw Tong Kiang & Chen Xue Singapur
63  Pang Jie Han & Samantha Lai Singapur
63  Nguyen Thai Son & Tran Thu Trang Viet Nam
63  Rattanapon Supatimuslo & Piyathida Sringamchum Thajsko
66  Boonleart Bootsathean & Nattana Woboontham Thajsko
66  Amulya Garg & Qian Xia Singapur
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}