Results from Junior Blackpool Dance Festival - Juvenile Jive 22. dubna 2019
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Junior Blackpool Dance Festival
Anglie - Blackpool 22. dubna 2019

Juvenile Jive 22. dubna 2019

Finále

1  Daniel Novikov & Mishella Vishnevskiy USA
2  Mikita Pìshij & Polina Lebed Ukrajina
3  David Komarnitskij & Angelina Cherkovska Ukrajina
4  Latken Alyauddin & Darya Li Francie
5  Demid Novatskij & Mariya Omelchuk Ukrajina
6  Keane Scerri De Carlo & Kerry Sui Severní Irsko
7  Marat Akautdinov & Elizaveta Tsymbalyuk Rusko
8  Nathan Starey & Olivia Smorge Anglie
9  Erkebulan Nurakhmetov & Zhansaya Zhangaomir Kazachstán
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

10  [3] Nikolay Putilin & Anastasiya Zhaglina Ukrajina
11  [2] Joshua Bonici & Elizaveta Chelnakova Rusko
11  [2] Evan Holmes & Lili Crane Anglie
13  [1] Maksimilian Sannikov & Evangelina Lejkina Rusko

Čtvrtfinále

14  [4] Yurij Demyanenko & Vladislava Golub Ukrajina
14  [4] Gudjon Erik Oskarsson & Eva Karen Olafsdottir Island
14  [4] Nikita Pan & Kira Ligay Anglie
17  [3] Bahtiyar Dauren & Yasmin Vetrova Rusko
17  [3] Leo Kolmykov & Daria Andreyev USA
17  [3] Artem Popov & Arina Sergeeva Ukrajina
17  [3] Dmitro Topehin & Anna Yakunkina Ukrajina
17  [3] Nazar Vigovskij & Polina Besedina Ukrajina
22  [2] Lingzi Zeng & Siyao Yang Čína
22  [2] Tongyu Zhang & Océane Bordereau Čína
24  [1] Alexander Matveev & Sofya Nartsyzova Rusko
24  [1] Daniil Samohin & Polina Nemiro Ukrajina
26  Oleksandr Kostenko & Olena Synenko Ukrajina
26  Kirill Orlov & Miloslava Tarasevich Rusko

3. kolo (top 54)

28  [4] Nikita Abrosimov & Antonina Astahova Rusko
28  [4] Nikita Maximov & Ada Krivitskaya Rusko
28  [4] Ilia Vasilyev & Elizaveta Khoba Rusko
28  [4] Lyubomir Voskalo & Solomiya Tsekit Ukrajina
32  [3] Stepan Botnar & Luiza Kajdalova Moldávie
32  [3] Kehong Chen & Yunfei Sun Čína
32  [3] Timofìj Lyashenko & Mariya Kiselova Ukrajina
32  [3] Evgeniy Nardid & Ilina Alina Rusko
32  [3] David Reznik & Sofiya Reznik Ukrajina
32  [3] Kirill Zakirzyanov & Valerie Snitko USA
38  [2] Ilya Arhangelskij & Sofya Purgina Rusko
38  [2] Aleksandr Mikhalin & Anna-Mariya Pozharova Rusko
38  [2] Ivan Smekalkin & Ivanna Bondaryeva Polsko
41  [1] Marcus Egstrand & Kaya Vinther Dánsko
41  [1] Svyatoslav Fisun & Katerina Prima Ukrajina
41  [1] Skander Friggieri & Martina Camilleri Itálie
41  [1] Andrey Kozko & Kristina Ishtina Rusko
41  [1] Andrew Pavlyk & Melaniya Sydor USA
41  [1] Nikita Shmyrin & Anna Filatova Rusko
41  [1] Georgij Vlaêv & Zlata Vlaêva Ukrajina
41  [1] Eita Yoshioka & Anna Takeuchi Japonsko
41  [1] Zhang Zhihao & Yu Yan Zi Čína
41  [1] Wang Jie Zun & Lin Yun Wei Čína
51  Deniel Nils Dmitrijsson & Elísabet Bogey Gapunay Island
51  Yifan Jin & Huang Jiayue Singapur
51  Aleksandr Malyshko & Alena Karaseva Rusko
51  Eden Olafsson & Sunneva Ros Thorgeirsdottir Island

2. kolo (top 78)

55  [4] Bogdan Dunets & Sofìya Êrofêêva Ukrajina
55  [4] Jimi Eskelinen & Veera Laakso Finsko
55  [4] Vidar Snaer Hilmarsson & Hrafnhildur Eva Davidsdottir Island
55  [4] Aleksej Kochura & Polina Yatsenko Rusko
55  [4] Vladislav Kostyukov & Sofya Chirkova Rusko
55  [4] Joseph Robusto & Alissa Joly USA
55  [4] Maksim Rud & Tetyana Bazarnik Ukrajina
55  [4] Loren Shargorodski & Natali Leibovici Lotyšsko
55  [4] Chongmo Wang & Yizhe Lang Čína
55  [4] Jonathan Yershov & Emily Leonie Bennett Německo
65  [3] German Kasesalu & Kristina Mihajlova Rusko
65  [3] Birgir Hrafn Kjartansson & Hulda Margret Ragnarsdottir Island
65  [3] Mikolas Kolyagin & Viktoriya Kostrikova Rusko
65  [3] Chuqi Luo & Mengyao Wang Čína
65  [3] Arye Raksin & Simone Mishuris USA
65  [3] Shon Sinitsyn & Eden Gurfinkel Rusko
65  [3] Andrew Timchenko & Barbara Smodleva Kanada
65  [3] Aleksandr Vitvinin & Sofiya Taraskina Rusko
65  [3] Huxinrui Zhao & Xinyi Zhou Čína
74  [2] Zihao Du & Yu Shan Shi Čína
74  [2] Hugo Rodrigues & Isabela Martinov Portugalsko
76  [1] Benjamin Ahti & Hede Liis Kilp Finsko
76  [1] Sebastian Olafsson & Berglind Emilia Sigurddardottir Island
78  Jose Pereira & Elisabeth Martinov Portugalsko

1. kolo (top 114)

79  [5] Matvei Apaev & Paula Rose Van Hulle Rusko
79  [5] Brynjólfur Yan Brynjólfsson & Freyja Örk Sigurdardottir Island
79  [5] Krisjanis Caunitis & Alexandra Sofieva Finsko
79  [5] Oliver Dudman & Edith Maina-Flinders Anglie
79  [5] Edric Gan & Karolina Szabao Singapur
79  [5] Junhao Guo & Xinyue Shen Čína
79  [5] Liu Hangcheng & Chen Siru Čína
79  [5] Maddox Lovenhardt & Majalisa Peulicke Anglie
79  [5] Denis Machek & Vìktorìya Hukalenko Ukrajina
79  [5] Aron Davíð Óskarsson & Lena Guðrún Pétursdóttir Island
79  [5] Ziheng Shen & Ziyue Kang Čína
79  [5] Renrui Yang & Kexin Sun Čína
79  [5] Kyota Yano & Hinano Kuroshima Japonsko
79  [5] Tianqi Zhang & Rotem Rivkin Čína
79  [5] Maksim Zotov & Darya Potapova Rusko
94  [4] Dominic Bailey & Tilly Ellel Anglie
94  [4] Maksym Blazhievskyy & Marta Babaeva USA
94  [4] Ethan Jamaes-Cartwright & Diana Martynets Anglie
94  [4] Alexander Thorhallsson & Katrin Rut Atladottir Island
94  [4] Cheng Gao Xu & Meng Li Qu Čína
94  [4] Fei Yan & Gao Ruoyao Singapur
100  [3] Roni Antikainen & Nuppu Kantola Finsko
100  [3] Nikita Gatsuts & Mariya Kravchenko Moldávie
100  [3] Daniil Gorobets & Evelina Kuzmich Bělorusko
100  [3] Alexander Fannar Hallson Reyndal & Ásdís Yrja Hansdóttir Island
100  [3] Seetri Kinnunen & Charlotta Wikman Finsko
100  [3] Savelij Kovalev & Yaroslava Krasnozhon Ukrajina
100  [3] Vyacheslav Monin & Elizaveta Aibova Rusko
100  [3] Gísli Svanur Reynisson & Frida Kristin Eliasdottir Island
100  [3] Damir Shalin & Milana Selin Rusko
109  [2] Dagur Máni Viðarsson & Aðalheiður Ósk Stefánsdóttir Island
110  [1] Yunchong He & Yuting Chen Čína
110  [1] Timothy Nardelli & Nicole Vinco Itálie
110  [1] Mason Mitchell Palmer & Emily Forshaw Anglie
110  [1] Tryggvi Kristinn Sveinbjornsson & Briet Valdis Reeve Island
110  [1] Aleksandr Talpolsk & Jiachen Tang Rusko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}