Results from International Championships - Amateur Latin 9. října 2018
Podívejte se, jak advertise your product s námi

International Championships
Anglie - Brentwood/London 9. října 2018

Amateur Latin 9. října 2018

Finále

1  Ferdinando Iannaccone & Yulia Musikhina USA
2  Klemen Prasnikar & Alexandra Averkieva Slovinsko
3  Petar Daskalov & Zia James Anglie
4  Damir Haluzan & Anna Mashchyts Slovinsko
5  Salvatore Sinardi & Viktoriya Kharchenko Itálie
6  Austin Joson & Nino Dzneladze USA
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  [24] Alexander Chernositov & Arina Grishanina USA
8  [20] Denys Drozdyuk & Antonina Skobina USA
9  [10] Sam Shamseili & Liza Lakovitsky Dánsko
10  [9] Anton Nesterko & Dariya Maryuschenko Ukrajina
11  [7] Nikita Pavlov & Ekaterina Sharanova Rusko
12  [5] Tal Livshitz & Ilana Keselman USA
13  [4] Wu Liu Fu & Elena Rabinovich Čína
14  [2] Joel Lopez & Kristina Bespechnova Španělsko

Do you want to look like our Elite Performers? Order your dancewear, shoes, accessories from our shop or visit us on-line.

Čtvrtfinále

15  [30] Anton Lam-Viri & Anastasiya Savinskaya Rusko
16  [29] Pavel Stepanchuk & Gabriella Sabler USA
17  [27] Matteo Cossu & Viktoriya Kachalko Itálie
17  [27] Francesco Garofalo & Magda Strzesnicka Itálie
19  [24] Sergey Maksyuta & Valeriya Verstova Rusko
20  [22] Oleg Skaskiv & Viktoriya Mayster Ukrajina
21  [21] Lu Deyu & Jiao Ran Čína
21  [21] Tagyr Mansurov & Alexandra Kondrashova USA
21  [21] Igor Wilczynski & Irina Grishina Polsko
24  [19] Ilya Sizov & Arina Voloshina Rusko
25  [18] Adam Hathazi & Morgana Lakatos-Hayward Kanada
25  [18] Ruslan Khisamutdinov & Karina Yusupova Rusko
25  [18] Lloyd Perry & Rebecca Scott Anglie
28  [15] Oleksandr Kravchuk & Olesya Getsko Ukrajina
29  [13] Petur Fannar Gunnarsson & Polina Oddr (aka Shevchuk) Island
30  [8] Adelmo Mandia & Leah Rolfe Anglie

4. kolo (top 45)

31  [43] Taras Savitskyy & Yulia Koshkina USA
32  [41] Cosimo Barra & Diana Sharipova Itálie
33  [39] Aleksandr Andreichev & Kristina Nikiforova Rusko
34  [37] Aleksandr Porozov & Arina Sokolova Israel
34  [37] Cristian Priori & Dasha Loginova Itálie
36  [36] Chengyu Ge & Zicheng Wu Čína
37  [35] Aimadi Zhang & Jia Hao Yue Čína
38  [34] Dmitriy Semeshkin & Karina Zadoyan Rusko
39  [32] Luke Miller & Ellie Beacock Anglie
39  [32] Stas Olarescu & Marketa Vlckova Anglie
41  [30] Evgeni Kuzin & Ulyana Maksimkina Rusko
42  [28] Tang Yi Ming & Huang Xin Yi Čína
43  [27] Jakub Drmota & Magdalena Baranowska Polsko
43  [27] Kwok Chun Sing & Xiezhuoyi Fen Čína
45  [25] Darren Morrissey & Klaudia Zaniewska Anglie

3. kolo (top 84)

46  [15] Carlos Gu & Susan Sun Čína
46  [15] Valeriu Leontiev & Line Martin Smed Dánsko
46  [15] Nikolai Tarasov & Sarah Nolan USA
49  [14] Andrea Palomba & Lyubina Kuznetsova Itálie
50  [13] Hao Jiang & Guo Yang Čína
51  [12] Dmitry Chechkyn & Taisiya Chalbasova Rusko
51  [12] Svyatoslav Gerasimov & Anastasiya Zakharchuk Rusko
51  [12] Ilya Kashirkin & Yuliia Zhukova Rusko
51  [12] Marko Yong-Kun Long & Victoria Jia-Ni Cheng Čína
51  [12] Gong Chao Qun & Zhuo Lian Wei Čína
51  [12] Daniil Tymoshenko & Mariya Lukovets Ukrajina
57  [11] Kirill Aleksandrov & Anastasiya Dubrovskaya Rusko
57  [11] Evgeniy Barskiy & Valeriya Oleksyuk Rusko
57  [11] Nikolay Chernov & Elizaveta Dvoryanova Rusko
57  [11] Andrey Patrushev & Ekaterina Bralyuk Rusko
57  [11] Nikita Polyakov & Darya Dubchak Rusko
57  [11] Aleksandr Zevelev & Alina Agarkova Rusko
63  [10] Giacomo Ballarin & Alessia Altieri Itálie
63  [10] Artem Titivkin & Polina Kalashnikova Rusko
65  [9] Nikita Gordenkov & Bella Bakarova Rusko
65  [9] Vincenzo Termini & Sharon Arena Itálie
67  [8] Oskar Dziedzic & Magdalena Tarnowska Polsko
67  [8] Ewoud Fidom & Melanie Weiler Holandsko
67  [8] Konrad Gadko & Angelika Jaszewska Polsko
67  [8] Weitian Shao & You Yi Cai Čína
71  [7] Elliot Hyrycz & Katerina Samonas Anglie
71  [7] Chaochen Yan & Aoxue Kong Čína
73  [6] Nazariy Blagyy & Nikolina Melin Polsko
73  [6] Marco Bonavolta & Benedetta Vari Itálie
73  [6] Nikita Pavinskiy & Polina Korotkova Rusko
73  [6] Li Yalong & Xiaodan Zhu Čína
77  [5] Kristinn Thor Sigurdsson & Lilja Rún Gísladóttir Island
78  [4] Brian Dibnah & Georgiana Anamaria Muja Nový Zéland
78  [4] Nikolay Kaskin & Svetlana Perina Rusko
78  [4] Sergey Kolesnikov & Violetta Dzenik Rusko
78  [4] Andrey Stepanov & Kristina Tsyplyakova Rusko
82  [3] Justin Sharrock & Amy Sharrock Austrálie
83  [2] Guangyan Yu & Jianqiu Xu Čína
83  [2] Wang Da Yu & Chen Jia Čína

2. kolo (top 151)

85  [14] Shim Young Eun & Giulia D'Alessandro Korea (Jižní)
85  [14] Rostislav Fedchenko & Elizaveta Kozlova Rusko
85  [14] Vyacheslav Kotov & Weronika Jedwabna Polsko
85  [14] Lorenzo Magnante & Beatrice Fabi Itálie
85  [14] Dmitry Muchnik & Sarit Konikov Israel
85  [14] Vladislav Salnikov & Yuliya Gotsulyak (aka Chernysh) Ukrajina
91  [13] Kevin Baccanale & Darya Palishchuk Itálie
91  [13] Kamil Kuroczko & Sara Janicka Polsko
91  [13] Alex Maslanka & Christine Budniak Kanada
91  [13] Nikolay Parshikov & Elizaveta Kuyan Rusko
91  [13] Kai Zhang & Rui Qi Qin Čína
91  [13] Johnny Yifan Zhao & Mina Xinru Mao Čína
97  [12] Sergiy Agvanyan & Darya Mazhova Ukrajina
97  [12] Karol Choma & Iwona Weglinska Polsko
97  [12] Aaron Flynn & Niamh Curtin Irsko
97  [12] Simone Giraldi & Alice Fabrizi Itálie
97  [12] Yihang Huang & Luyao Chen Čína
97  [12] Simone Iannuzzi & Tove Villfor Švédsko
97  [12] Denis Kazakov & Julia Kowalczyk Polsko
97  [12] Adrian Kopczynski & Ewelina Mikolajewska Polsko
97  [12] Bo Li & Yan Yan Deng Čína
97  [12] Federico Marianasonte & Federica Salute Itálie
107  [11] Giulio Ferrante & Lidia Martinez Španělsko
107  [11] Valerio Gerosi & Federica Coronetta Itálie
107  [11] Nikita Grygorchuk & Vladyslava Vursalova Ukrajina
107  [11] Timofej Ivancenko & Wiktoria Janson Polsko
107  [11] Leo Pusa & Inka Hakomaki Finsko
107  [11] Cheng Zhong Xu & Yue Wen Liao Čína
113  [10] Luka Gavva & Anna Wrotniak Polsko
113  [10] Roman Gerbey & Oksana Lukyanenko Ukrajina
113  [10] Craig Jones & Jessica Franchitti-Quirke Skotsko
113  [10] Lorenzo Magnanini & Giorgia Magnanini Itálie
113  [10] Alessandro Romano & Natalia Arci Itálie
118  [9] Zhong Hao Hou & Chen Yang Zi Čína
118  [9] Ignatiy Malkov & Galina Voitenko Anglie
118  [9] Mieszko Maslowski & Wiktoria Kierasinska Polsko
121  [8] Ilya Filimonov & Anastasiya Torikova Rusko
121  [8] Yuhong Shi & Yinyin Zhang Čína
123  [7] Alexandru Gheorghe Catalin & Caitlin Verner Anglie
123  [7] Mikolaj Dembek & Sylwia Olubinska Polsko
123  [7] Luca Franceschinis & Mari Randazzo Itálie
123  [7] Oleksandr Martsynyuk & Nicole Duque Ukrajina
123  [7] Gleb Molko & Julia Tomas Ukrajina
123  [7] Jamie Smuts-Steyn & Helena Alabaf Anglie
123  [7] Piotr Swiatkowski & Anastasiya Chernenkaya Polsko
123  [7] Marius Toperczer Muresan & Claudia Ketonen Finsko
123  [7] Maciej Walczak & Anna Piaseczna Polsko
123  [7] Duo Wang & Xuan Yan Čína
123  [7] Vladislav Zapolskyi & Dariya Tsibulska Ukrajina
134  [6] Michal Galek & Klaudia Galek (aka Kedzierska) Polsko
134  [6] Lloyd Grifiths & Bethany Miah Wales
134  [6] Salvatore Mannella & Luciana Baima Itálie
134  [6] Björn Ragnarsson & Caitlin Heasman Anglie
134  [6] Wojciech Sar & Monika Pasek Polsko
139  [5] Argiris Argiropoulos & Ann Jajanidze Řecko
139  [5] Jorgen Buse & Minjung Jun Dánsko
139  [5] Wan Sheng Ding & Yujia Zhang Čína
139  [5] Max Firestein & Nicole Renee Mtchedlidze USA
139  [5] Domenico Nesta & Elena Rovere Itálie
139  [5] Jacob Persson & Linn Hegdahl Švédsko
139  [5] Vladislav Stepurko & Dayana Vasyutiak Ukrajina
139  [5] Antonio Valerio & Valentina Avagliano Itálie
147  [3] Vyacheslav Samokhin & Aida Kairgalieva Kazachstán
147  [3] Roberto Santoro & Mariarita Guarino Itálie
147  [3] Vadim Shvidanenko & Diana Nonik Ukrajina
150  [2] Alessandro Palmisano & Sofie Svenninggaard Itálie
151  [1] Kevin Lusha & Noemi Ficola Itálie

1. kolo (top 234)

152  [17] Pawel Bartelik & Magdalena Kowal Polsko
152  [17] Andriy Besyedin & Amanda Herrschaft USA
152  [17] Gianluca Bonavolta & Rita Desiderio Itálie
152  [17] Andrea Garau & Aurora Mastinu Itálie
152  [17] Wu Xiao Hui & Shi Yun Lin Čína
152  [17] Kai Kang & Xi Ya Tian Čína
152  [17] Ziwen Liu & Xu Tianhui Čína
152  [17] Daniel Medvedovsky & Yael Pasternak Israel
152  [17] István Novák & Daniella Sebesi Maďarsko
152  [17] Christian Sarra & Ambra Corcione Itálie
152  [17] Li Wei & Jingyi Ma Čína
152  [17] Ziwang Xie & Qin Wang Čína
152  [17] Nazar Zakharchenko & Yuliya Pechonkina Ukrajina
165  [16] Sota Fujii & Ami Yoshikawa Japonsko
165  [16] Tianhao Ling & Luole Li Čína
165  [16] Dmitriy Zharov & Tatyana Gorshenina Rusko
165  [16] Li Zhenkai & Deng Yu Čína
169  [15] Matthew Bezzant & Abigail Werner USA
169  [15] Gryhoriy Dudyak & Alena Pilipenko Ukrajina
169  [15] Puttipong Kongsakul & Sutatip Bunvilai Thajsko
169  [15] Chen Long & Xiao Qin Čína
169  [15] Mathieu Marechal & Lauren Claydon Anglie
169  [15] Roman Osadchiy & Darya Rudenko Ukrajina
169  [15] Mihály Pellei & Eniko Toth Maďarsko
169  [15] Yu Hai Tao & Boya Li Čína
177  [14] Yao Chen & Zhu Tong Čína
177  [14] Vlad Fedorov & Oksana Shustrova Rusko
177  [14] Andy Kao & Mrina Zuo Honkong
177  [14] Vito Mandia & Ilenia Fanelli Itálie
181  [13] Yun Peng Chen & Ming Li Yang Čína
181  [13] Riccardo Fruttaldo & Alessia Lepre Itálie
181  [13] Liang Feng Li & Yao Guang Yu Čína
181  [13] Li Yu Qi & Peng Xiao Dan Čína
181  [13] Matthew Stickels & Holly Smyth Anglie
181  [13] Shi Xiao Tang & Wang Yan Čína
181  [13] Jun Wei Zhang & Hu Wen Li Čína
181  [13] Li Zheng & Yunjia Zhang Čína
189  [12] Steven Greenwood & Jessica Bull Austrálie
189  [12] Vladimir Rozhkov & Darya Budzyuk Rusko
189  [12] Antonio Vincis & Valeria Putuz Itálie
189  [12] Carter Williams & Anika Baker USA
189  [12] Hang Hao Zhang & Xue Chen Čína
189  [12] Liansheng Zhou & Yu Yin Čína
195  [11] Anson Au & Evgeniia Erofeeva Anglie
195  [11] Daniele Benedetti & Eleonora Mecali Itálie
195  [11] Mattia Rolla & Oresta Vielaviciute Itálie
195  [11] Tae-Woo Yeom & Park Seonhee Korea (Jižní)
195  [11] Mattia Zini & Violeta Jovanovic Itálie
200  [10] Wei Lin & Long Jia Ling Čína
200  [10] Marco Martello & Ayde Romina Ladogana Itálie
200  [10] Christian Skibsrud & Olivia Oates Anglie
200  [10] Liu Suyang & Yini Pan Čína
200  [10] Tseng Yu-Chen & Ema Nohalova Tchaj-wan
205  [9] Antonino Bivona & Alessia Cacace Itálie
205  [9] Oleksandr Pospelov & Darya Vernikova Ukrajina
207  [8] Gaetano Antonino & Carmelita Brancale Itálie
207  [8] Alessio Calicchia & Flavia Ianni Itálie
207  [8] Chun Chung Chan & Miao Jiaqi Čína
207  [8] Boris Goryshev & Kristina Kovalevskaya Rusko
207  [8] Bradley Hobson & Lucy Allan Anglie
207  [8] Kenny Yong & Kirsty Mary Davies Anglie
213  [7] Kento Ebihara & Luna Takagi Japonsko
213  [7] Romaine Isaacs & Lenka Stixova USA
213  [7] Ziran Ma & Zhixin Huang Čína
213  [7] Martin Suhr Moordieck & Emma Rise Adrian Dánsko
213  [7] Kun Tong & Feiyan Liang Čína
218  [6] Alistair Camilleri & Rachelle Muscat Malta
218  [6] Zi Xin Cheng & Yan Ma Čína
218  [6] Oliver Aron Guðmundsson & Sigrun-Rakel Olafsdottir Island
218  [6] Vincenzo Turturici & Serena Salvato Itálie
222  [5] Ji Long Kang & Wang Shuran Čína
222  [5] Eugen Petrisor Miu & Sandra Overballe Pedersen Dánsko
222  [5] Giovanni Vincis & Silvia Scintu Itálie
222  [5] Jiashuai Wang & Yibo Lu Čína
226  [4] Wen Jia He & Xiaoyu Zhang Čína
226  [4] Haojun Kang & Qianwen Sun Čína
226  [4] Tianci Ma & Kerys Borg Anglie
226  [4] Gustav Skovbon & Luca Kiss Dánsko
226  [4] Fabio Statzu & Anna Trogu Itálie
231  [3] Chon Io Mui & Katrin Halacheva Macau
231  [3] Nick Williams & Charmaine Chan Anglie
233  [1] Antonino Mule Gentiluomo & Chiara Angileri Itálie
233  [1] Michele Pittau & Chiara Andrea Manca Itálie
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}