Results from International Championships - Amateur Ballroom 10. října 2018
Podívejte se, jak advertise your product s námi

International Championships
Anglie - Brentwood/London 9. října 2018

Amateur Ballroom 10. října 2018

Finále

1  Fedor Isaev & Anna Zudilina Rusko
2  Kyle Taylor & Izabela Skierska Anglie
3  Igor Reznik & Mariya Polischuk Ukrajina
4  Si Cheng Li & Liis End Čína
5  Jianan Peng & Jia Ci Zhong Čína
6  Artem Kuklin & Alika Dikaya Ukrajina
Inzeráty
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  [35] Alex Gunnarsson & Ekaterina Bond Island
8  [31] Michal Le & Sandra Jablonska Polsko
9  [28] Nikita Druzhinin & Virginie Primeau Kanada
10  [24] Alex Plant & Leanne Han (aka Areum Han) Anglie
11  [18] Marko Ilich & Yuliya Kovtunova (aka Sadovskaya) Ukrajina
12  [15] Angelo Gaetano & Clarissa Morelli USA
13  [10] Ilya Golovchenko & Kristina Bogoslavskaya Rusko
14  [7] Danil Dobrovolskiy & Anastasiya Malovana Ukrajina

Do you want to look like our Elite Performers? Order your dancewear, shoes, accessories from our shop or visit us on-line.

Čtvrtfinále

15  [32] Maciej Kadlubowski & Maja Kopacz Polsko
16  [29] Oleksandr Kalenyuk & Olena Ablitsova USA
17  [27] Alexander Borisov & Sofia Shchipskaya Rusko
18  [26] Pawel Kostrzewa & Martyna Lewandowska Itálie
19  [25] Dan Malov & Stephanie Noon USA
19  [25] Krzysztof Myka & Agnieszka Osrodka Polsko
21  [22] Yuriy Prokhorenko & Mariya Sukach Ukrajina
21  [22] Chen Xiangyu & Jiao Yuehan Čína
23  [18] Ivan Iacobbe & Ylenia Dalla Bona Itálie
23  [18] Congxian Xie & Yuting Luo Čína
25  [16] Dima Dakhnovskyi & Anna Dakhnovska (aka Sukach) Ukrajina
26  [13] James Cutler & Eva Marie Egsmose Anglie
27  [12] Michael Foskett & Nika Foskett (aka Vlasenko) Anglie
27  [12] Davide Morelli & Caroline Kjeldgaard Dánsko
27  [12] Roman Sukhomlyn & India Phillips-Bullock Anglie
30  [7] Andrew Yefremchenkov & Anastasia Siabro Ukrajina

4. kolo (top 44)

31  [44] Vadim Negrebetskiy & Bettina Hatfield Anglie
32  [42] Glenn Richard Boyce & Caroly Jänes Anglie
32  [42] Tang Yu Jie & Zhu Yan Zhen Čína
32  [42] Maksim Savitskiy & Polina Ryabovil Ukrajina
32  [42] Brandon Stanley & Diana Miroshnichenko Anglie
36  [41] Wang Kun & Xu Wan Čína
37  [36] Yiwen Yao & Ai Ni Zhao Čína
38  [35] Daniele Ruscito & Nicole Cartigiano Itálie
39  [34] Oliver Hand & Anastasiya Lisitsina Anglie
40  [31] Andrej Volkov & Dana Makarova Rusko
41  [29] Markus Hirvonen & Liisa Setala Finsko
42  [26] Zhang Zheng Yang & Yu Yi Čína
43  [25] Shoukun Lin & Meng Meng Wei Čína
44  [21] Ayaz Giniyatullin & Aysylu Giniyatullina Rusko

3. kolo (top 75)

45  [16] Milosz Drzewiecki & Oliwia Telesz Polsko
45  [16] Kang Ling Hao & Hsing An Jan Čína
45  [16] Giuseppe Di Napoli & Sara Iozzia Itálie
45  [16] Denis Savitskiy & Elena Tregub Ukrajina
49  [15] Lu Ying Cao & Si Han Chen Anglie
49  [15] David Cockram & Rosie Ward Anglie
49  [15] Dima Moroz & Kristina Kuzenko Ukrajina
52  [14] Sidney Chong & Tania Long Anglie
52  [14] Yu Hang Feng & Yuan Ling Xia Čína
52  [14] Bogdan Zabolotniy & Elizaveta Ivanova Ukrajina
55  [13] Vladislav Komelkov & Sofia Bila Ukrajina
56  [12] Andrei George Toader & Mia Linnik-Holden Anglie
57  [11] Guo Si Lin & Li Yu Čína
58  [10] Pavel Bichurov & Polina Teplitskaya Rusko
58  [10] Gylfi Mar Hrafnsson & Maria-Tinna Hauksdottir Island
58  [10] Andrew Nolo & Sarlote Jakse Austrálie
58  [10] Valeriy Pavlov & Natalya Pavlova (aka Kuznetsova) Itálie
58  [10] Daniel Radu & Elena Babaeva Německo
58  [10] Elliott Whittaker & Ksenia Gammova Anglie
64  [9] Mihai Cotos & Stephanie Leyden Austrálie
64  [9] Tai Yuan Liu & Ye Zheng Čína
64  [9] Xu Xin & Qi Wen Yun Čína
64  [9] Vladislav Zhigarev & Diana Epeykina Rusko
68  [8] Jerzy Borowski & Lorraine Voorn Holandsko
68  [8] Bogdan Dovgalov & Anna Tomashevska Ukrajina
68  [8] Nazar Goncharenko & Ivanka Georgieva Anglie
71  [7] Kyrylo Demidov & Stefaniya Tatsiy Ukrajina
71  [7] Kewin Stempka & Maja Pawlak Polsko
71  [7] Alan Tentser & Emily Zhang Austrálie
74  [5] Aleksandr Dubovik & Rickie Taylor USA
75  [4] Yuriy Lioli & Oksana Berestova Rusko

2. kolo (top 118)

76  [19] Timur Beshkenadze & Anastasiya Volynets Ukrajina
76  [19] Anton Ermakov & Anastasiya Znobina Rusko
76  [19] Michal Lokinski & Beata Michalecka Polsko
76  [19] Justas Zagurskas & Oliwia Matuszewska Polsko
80  [18] Marco Barbera & Federica D'Orazi Itálie
80  [18] Danylo Kravchuk & Anna Alekseeva Ukrajina
80  [18] Viktor Nugaev & Vasilisa Rudakova Rusko
80  [18] Yuan Yiqi & Huan Yanni Čína
84  [17] Nicolai Bouet & Anna Shagalina Dánsko
84  [17] Ilya Gasanov & Lyudmila Raevskaya Rusko
86  [16] Miles Chapman & Stefania Vitacca Anglie
86  [16] Daniel Sverrir Gudbjornsson & Soley Osk Hilmarsdottir Island
86  [16] Kamil Kucharczyk & Marta Kowalczyk Polsko
86  [16] Dajun Ma & Ding Yumeng Čína
86  [16] Maciej Nagorski & Magdalena Fron Polsko
86  [16] Marcin Wiatrowicz & Sylwia Kusnierz Polsko
86  [16] Ling Mai Ye & Xi Liu Čína
93  [15] Michal Kolano & Agnieszka Maciolka Polsko
94  [14] Maxwell Harrison & Katie Faye Harrison Anglie
94  [14] Bartosz Lech & Kornelia Kopaczynska Polsko
94  [14] Christopher Savage & Charlotte Carruthers Anglie
94  [14] Oleksandr Skornyakov & Agniya Lavrinenko Ukrajina
98  [12] Patryk Debski & Justyna Klepczarek Polsko
98  [12] Pei Wen Fu & Deng Ke Čína
98  [12] Kyryll Korchmar & Anna Yankul Ukrajina
98  [12] Aleksandr Lavrov & Vilhelmina Lavrov (aka Bohlin) Švédsko
102  [11] Michael Bruni & Chiara Cassai Itálie
103  [9] Gianluigi Di Fazio & Elisa dalla Vecchia Itálie
103  [9] Nan Ye Jing & Ci Hui Liu Čína
105  [8] Maksymylyan Bulgakov & Caroline Court Anglie
105  [8] Peter Christiansen & Helena Bakholm Dánsko
105  [8] Viktor Deev & Polina Skachek Rusko
105  [8] Daniel Jurca & Emilia Scherfelova Slovensko
105  [8] Jonathan Kontrobarsky & Talysa Trevallion Austrálie
110  [7] Lai Yu Xiang & Chen Yao Čína
111  [6] Maximilian Kopt & Daniela Seiringer Rakousko
111  [6] Lin Xiao & Hoi Yi Lo Čína
113  [5] Samuele Frugoli & Stefania Sartini Francie
113  [5] Tomasz Smutnicki & Anna Niedbal-van der Bliek Holandsko
115  [4] Matteo Conti & Michela Vagni Itálie
115  [4] Wang Tao & Yi Nie Zi Čína
117  [3] Cameron May & Emma O'reilly Austrálie
118  [2] Rui Chai & Jiaxu Fan Čína

1. kolo (top 150)

119  [23] Mirco Cinquini & Anita Pratelli Itálie
119  [23] Yao Xian Zhang & Shi Qi Yang Čína
121  [22] Geraint Heaney & Weronika Janus Anglie
121  [22] Peng Teng Shi & Xue Ting Li Čína
121  [22] Sun Hao Tian & Min Jing Zhang Čína
124  [21] Ma Kwan Ho King & Tsz Ying Leung Honkong
124  [21] Ru Long Huang & Si Yuan Zhang Čína
124  [21] Dan Koschier & Caroline Katzer Německo
124  [21] Yuan Tang & Yi Ze Li Čína
124  [21] Samuele Volpi & Chiara Angelini Itálie
129  [20] Joe Johnson & Eva Johnson Anglie
129  [20] Filip Orzechowski & Gabriela Wolowiec Polsko
131  [19] Sam Ardekani & Fanny Sandegren Švédsko
131  [19] Charlie Townsend & Ineta Vaicikasukkiate Anglie
131  [19] Ollie Woolaway & Martina Heimo Anglie
134  [18] Giuseppe Cali & Dejanira Filippazzo Itálie
134  [18] Juho Lipsonen & Jutta Rautio Finsko
134  [18] Meng Cong Shi & Si Li Si Čína
134  [18] Ivan Smetkin & Theda Delbruck Německo
138  [17] Dmitro Barshak & Viktoriya Trakalyuk Ukrajina
138  [17] Si Qi Xu & Miao Jia Čína
140  [15] Yvo Van Bosch & Yan Yan Wong Holandsko
140  [15] Sasha Ward & Amy Hankin Anglie
142  [14] Duan Cheng Gui & Zibing Wang Čína
142  [14] Benjamin Nicholson & Aimee Nicholson (aka Whitfield) Nový Zéland
144  [13] Iang Yifan & Jiahui Li Čína
145  [12] Zhang Zhengang & Lai Yuhan Tchaj-wan
146  [11] Daniel Trousdale & Jennifer Riley Anglie
147  [7] Riccardo Nicolosi & Giulia Nicolosi Itálie
148  [6] George Borisov & Ada Au Honkong
149  [5] Oleg Terekhov & Anastasia Fokina Anglie
150  [3] Kevin Lau & Crystal Hung Honkong
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}