Results from International Championships 2016 - Under 21 Latin 11. října 2016
Inzeráty
Pokud nechcete zobrazovat tyto reklamy Staňte se členem!
Podívejte se, jak advertise your product s námi

International Championships 2016
Anglie - Brentwood/London 11. října 2016

Under 21 Latin 11. října 2016

Finále

1  Nikita Polyakov & Darya Dubchak Rusko
2  Petur Fannar Gunnarsson & Polina Oddr (aka Shevchuk) Island
3  Oleg Skaskiv & Viktoriya Mayster Ukrajina
4  Lloyd Perry & Rebecca Scott Anglie
5  Gong Chao Qun & Zhuo Lian Wei Čína
6  Chengyu Ge & Zicheng Wu Čína
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  [39] Giacomo Ballarin & Lucrezia Lando Itálie
8  [33] Rostislav Fedchenko & Anastasiya Abramenkova Rusko
9  [30] Kwok Chun Sing & Xiezhuoyi Fen Čína
10  [27] Chaochen Yan & Liu Yutong Čína
11  [25] Daniil Dozorov & Dasha Loginova Rusko
12  [18] Oliver Beardmore & Lydia Hall Anglie
13  [17] Vitantonio Ottomano & Alessia Altieri Itálie
14  [7] Alex Maslanka & Christine Budniak Kanada

Do you want to look like our Elite Performers? Order your dancewear, shoes, accessories from our shop or visit us on-line.

Čtvrtfinále

15  [14] Vitaly Dergachev & Taisiya Chalbasova Rusko
16  [12] Andrei Boldyrev & Daniela Roze Kutischev Irsko
16  [12] Dmitry Chechkyn & Julia Zakarieva Kanada
16  [12] Sergey Rozhkov & Anna Anufrieva Rusko
16  [12] Mark Scherbak & Oleksandra Putìlìna Ukrajina
16  [12] Cheng Yu & Huang Huihui Čína
21  [11] Andrea Palomba & Alessia Melchionno Itálie
22  [10] Denys Lebed & Yuliia Zhukova Ukrajina
23  [9] Ilya Lukoshin & Valentina Zafran Rusko
24  [8] Vladislav Zapolskyi & Anastasiya Chernenkaya Ukrajina
24  [8] Aimadi Zhang & Jia Hao Yue Čína
26  [7] Nazariy Blagyy & Marketa Vlckova USA
26  [7] Angelo Serena & Cristiana Serena Itálie
28  [6] Dajun Ma & Ding Yumeng Čína
29  [5] Yihang Huang & Luyao Chen Čína
29  [5] Zhao Hui & Long Jia Ling Čína

2. kolo (top 63)

31  [15] Yushen Wang & Zhang Yue Čína
32  [14] Mathew Duffin & Kayleigh Andrews Anglie
32  [14] Simone Picca & Antonella Putignani Itálie
32  [14] Björn Ragnarsson & Caitlin Heasman Anglie
35  [13] Timofej Ivancenko & Wiktoria Janson Polsko
35  [13] Michael Wilson & Michelle Mozenson Kanada
35  [13] Mei Yu Zhe & Yang Xin Čína
38  [12] Daniil Anisimov & Valeriya Stromova Rusko
38  [12] Aaron Flynn & Niamh Curtin Irsko
40  [11] Niccolo Cresci & Nicole Cresci Itálie
40  [11] Kirill Dovzhik & Alicia Philips-bullock Anglie
40  [11] Yang Heng Yu & Jia Yuan Čína
43  [10] Semen Khrzhanovskiy & Elizaveta Lykhina Rusko
44  [9] Bogdan Alekseev & Olesya Karas Ukrajina
44  [9] Oliver Hand & Heather Lynch Anglie
44  [9] Yu Kao & Natalie Tjokro Singapur
44  [9] Salvatore Mannella & Luciana Baima Itálie
44  [9] Nikita Pavinskiy & Polina Teplitskaya Rusko
49  [8] Denis Fesenko & Tatevik Chibukhchyan Ukrajina
49  [8] Nikolay Kaskin & Yana Firsova Rusko
49  [8] Pavel Kozlov & Kristina Kovalevskaya Rusko
49  [8] Piotr Swiatkowski & Natalia Karpinska Polsko
49  [8] Nikita Vasilenko & Elizaveta Bulochknikova Ukrajina
54  [7] Ailizhati Dilixiati & Wang Na Na Čína
54  [7] Tobias Fladby & Hanna Cresswell-Melstrom Anglie
54  [7] Liu Zhi Guo & Shan Lin He Čína
57  [6] Ionut Ciubotariu & Lisa Ruf Německo
57  [6] Lai Yu Xiang & Yi Tong Xu Čína
59  [4] Gryhoriy Dudyak & Maria-Solomiya Voznyak Ukrajina
59  [4] Erik Linder & Rickie Taylor USA
61  [3] Qi Peng Ou & Yangshan Ou Čína
62  [1] Jacob Murillo & Alexis Warr USA
63  Anders Koch & Victoria Ore Petersen Dánsko

1. kolo (top 102)

64  [17] Wiliam Duffen & Melissa Kirkpatrick Anglie
64  [17] Seweryn Klekowski & Julia Kowalczyk Polsko
64  [17] Albert Kosinski & Sandra Rog Polsko
64  [17] Yuqi Liang & Jingyiran Cheng Čína
64  [17] Daniel Smuts-Steyn & Chloe Barrett-Blake Anglie
69  [16] Dimitar Dimitrov & Federica Fanelli Anglie
69  [16] Ilya Gasanov & Lyudmila Raevskaya Rusko
69  [16] Dong Chan Um & Jiyeon Kim Korea (Jižní)
72  [15] Caitlin Ghorghe & Jodie Bailey Anglie
72  [15] Oleksandr Martsynyuk & Nicole Duque Ukrajina
72  [15] Ruoling Wang & Yibo Lu Čína
75  [14] Luca Franceschinis & Elena Rovere Itálie
75  [14] Filippo De Giorgia & Eleonora Costamanga Anglie
75  [14] Federico De Giorgio & Carlotta Arduino Itálie
78  [13] Oskar Gaigl & Anastasia Miller Německo
79  [12] Maxwell Harrison & Katie Harrison Anglie
80  [11] Andrea Marchetti & Martina Pezzato Itálie
80  [11] Jun Yong Sing & Myoung Shia Korea (Jižní)
80  [11] Anton Zon & Viktoria Krasnozhon Ukrajina
83  [10] Alessandro Bidinat & Anna Carbone Itálie
84  [9] Jakub Adamcewicz & Aleksandra Filinowicz Polsko
84  [9] Steven Dean & Krystal Leggett Anglie
84  [9] Charlie Townsend & Ineta Vaicikasukkiate Anglie
87  [8] Gonçalo Fernandes & Catarina Filipa Oliveira Portugalsko
88  [6] Yumeng Dong & Zeyu Li Čína
88  [6] Oliver Green & Arica Smith Anglie
88  [6] Cyprian Kapitan & Ewa Sych Polsko
88  [6] Tino Sacaneno & Lina Carolin Anglie
92  [5] Gaetano Antonino & Carmelita Brancale Itálie
92  [5] Damian Kramski & Alicja Skorupka Polsko
92  [5] Jone Snilstveit & Lydia Nagy Molvaer Norsko
92  [5] Giovanni Trinco & Alessia Bonino Itálie
96  [4] Blake Elms & Jane Cloribel Austrálie
97  [3] Hervc Delfino & Nicole Baldini Itálie
97  [3] Sean Hill & Jules Plant Austrálie
99  [2] Patryk Kujawinski & Michalina Kanclerz Polsko
99  [2] Lasha Utalishvili & Anna Utalishvili Rusko
101  [1] Nuno Duarte & Rafaela Duarte Portugalsko
101  [1] Simon Hordvik Espelid & Sina Marie Torgrimsen Norsko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



#{text}