Results from International Championships 2016 - Professional Rising Star Ballroom 12. října 2016
Podívejte se, jak advertise your product s námi

International Championships 2016
Anglie - Brentwood/London 11. října 2016

Professional Rising Star Ballroom 12. října 2016

Finále

1  Stas Portanenko & Nataliya Kolyada Ukrajina
2  Vladislav Shahov & Ekaterina Popova USA
3  Qinglong Ping & Yuhong Yan Čína
4  Denis Donskoy & Mariya Kerentseva Rusko
5  Guo Ying & Xin Yuan Wan Anglie
6  Stephen Arnold & Yasmin Priestnall Anglie
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  [35] Jim Chen & Anita Chen (aka Chen Yanjun) Tchaj-wan
8  [30] Nikita Novikov & Dovile Sutaite Honkong
9  [26] Mikhail Eremeev & Olesya Eremeeva Singapur
10  [25] Daisuke Miura & Miwako Miura Japonsko
11  [24] Christopher Millward & Victoria Bennett Anglie
12  [23] Kenji Moriwaki & Miku Matoba Japonsko
13  [20] Dmytro Savynskyi & Yulia Savynska (aka Fursova) Ukrajina
14  [12] Mikhail Solovyev & Maria Solovyeva Rusko

Do you want to look like our Elite Performers? Order your dancewear, shoes, accessories from our shop or visit us on-line.

Čtvrtfinále

15  [13] Wu Ke & Mariia Hirvonen Čína
15  [13] Emanuele Pappacena & Francesca Pappacena (aka Lazzari) USA
17  [12] Dong Huang He & Hou Wen Čína
17  [12] Yuri Nartov & Sarika Hudson USA
17  [12] Masato Tanaka & Kumi Tanaka Japonsko
17  [12] David Vejchar & Veronika Hanusova Česká republika
21  [11] Leonid Burlo & Liana Bakhtiarova USA
21  [11] Sang Hyo Jo & Sae Rom Bae Korea (Jižní)
21  [11] Koji Kobayashi & Miho Akanuma Japonsko
21  [11] Takahiro Niikura & Yukiko Nakata Japonsko
21  [11] Satoshi Yuuki & Chiharu Masuda Japonsko
26  [10] Manabu Sugai & Yuriko Showa Japonsko
26  [10] Liu Ya & Wang Yi Xi Čína
28  [9] Nazar Batih & Mariko Cantley USA
29  [7] Conant Liu & Hiu Mui Wan Honkong
30  [6] Yang Kwon Mo & Kim Seung-Hee Korea (Jižní)
30  [6] Oleksandr Mullyar & Kateryna Mullyar (aka Gerasymenko) Ukrajina
32  [3] Hirotaka Shimada & Akika Muramatsu Japonsko
33  [1] Jinung Kim & Sena Kang Korea (Jižní)

2. kolo (top 61)

34  [16] Yuichi Fukuda & Elizabeth Gray Japonsko
34  [16] Jonas Kazlauskas & Kathleen Ilo USA
36  [15] Koichi Nishio & Ai Shimoda Japonsko
37  [14] Nobuya Higuchi & Sayaka Shibata Japonsko
37  [14] Jacek Stefanski & Joanna Korab-Stefanska Polsko
39  [13] Hide Nakajima & Miki Nakajima (aka Kinoshita) Japonsko
40  [11] Lucas Chockuba & Angelina Oh USA
40  [11] Takafumi Kamekawa & Mako Tomioka Japonsko
40  [11] Michael Reilly & Amy Wu Anglie
40  [11] Tomasz Wezykowski & Yaroslava Perederiy Anglie
44  [10] Noriaki Matsuoka & Yuki Matsuoka Japonsko
44  [10] Hiroaki Murofushi & Aya Aonuma Japonsko
46  [9] Kenichiro Fukuda & Yuki Mori Japonsko
46  [9] Daisuke Ono & Kana Nakamura Japonsko
46  [9] Denys Parfyonov & Tetyana Sopit Ukrajina
46  [9] Kazufumi Usui & Megumi Usui (aka Ishijima) Japonsko
50  [8] Mechyslav Pavlyuk & Gemma-louise Arnold Anglie
51  [6] Chan Sang Park & Kyoung-Hee Kim Korea (Jižní)
51  [6] Jun Satou & Satomi Kameyama Japonsko
53  [5] Yuto Arai & Ayumi Maruuchi Japonsko
53  [5] Kunyu Hsieh & Yichun Chloe Ko Čína
55  [2] Hiroshi Fujika & Mayu Fujika (aka Hatada) Japonsko
55  [2] Norichika Ikemoto & Mama Kashimoto Japonsko
55  [2] Ken Ono & Sayaka Okuyama Japonsko
55  [2] Taichi Shimizu & Saki Shimizu Japonsko
55  [2] Yuichiro Sueyasu & Yuka Kimura Japonsko
60  [1] Shoichi Hagawa & Aya Hosaka Japonsko
60  [1] Tomoya Kawashima & Megumi Takano Japonsko

1. kolo (top 85)

62  [20] Masatoshi Ishihara & Harumi Yokoyama Japonsko
62  [20] Marcin Kisztelinski & Aleksandra Niedospial Polsko
62  [20] Wataru Onishi & Chikaru Ikeda Japonsko
65  [19] Paul Bakker & Cynthia Kolijn Holandsko
65  [19] Hikaru Mizuide & Kana Amamiya Japonsko
65  [19] Gaku Sakakihara & Nana Sakakihara (aka Yasaka) Japonsko
65  [19] Daisuke Takeuchi & Momoko Ueda Japonsko
69  [18] Bradley Montagnese & Tania Montagnese (aka Trigili) Anglie
69  [18] Katsuyoshi Nishida & Haruka Sato Japonsko
69  [18] Matt Wu & Sharon Hsiao Tchaj-wan
69  [18] Haolun Zou & Qiuyun Cao Čína
73  [16] Koji Ohtsubo & Aiko Sato Japonsko
74  [15] Giovanni Gentile & Maria Grazia Rizzello Itálie
74  [15] Kazuhisa Mikami & Chika Kawamata Japonsko
74  [15] Hiroaki Omata & Emi Omata Japonsko
74  [15] Kazuki Shibayama & Tomoyo Shibayama Japonsko
74  [15] Takashi Sugino & Irep Sarisaltik Japonsko
79  [11] Takayuki Nagahor & Tsubasa Uehara Japonsko
79  [11] Takashi Omura & Tomoe Matsuda Japonsko
81  [10] Phillip Evans & Gaynor Evans (aka Connell) Wales
81  [10] Kenneth Woo & Alice Cheung Honkong
83  [9] Narihiko Tanizaki & Yukie Fujimura Japonsko
84  [8] Yasuyuki Nakamura & Mari Okamoto Japonsko
85  [3] Che-jui Hsu & Wan-Chen Tsai Tchaj-wan
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}