Results from International Championships 2016 - Professional Ballroom 12. října 2016
Inzeráty
Pokud nechcete zobrazovat tyto reklamy Staňte se členem!
Podívejte se, jak advertise your product s námi

International Championships 2016
Anglie - Brentwood/London 11. října 2016

Professional Ballroom 12. října 2016

Finále

1  Victor Fung & Anastasia Muravyova USA
2  Andrea Ghigiarelli & Sara Andracchio Anglie
3  Domen Krapez & Natasha Karabey Německo
4  Valerio Colantoni & Monica Nigro Itálie
5  Aleksandr Zhiratkov & Irina Novozhilova (aka Popovic) Rusko
6  Marat Gimaev & Alina Basyuk USA
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  [29] Sergiu Rusu & Dorota Rusu (aka Makar) Polsko
8  [19] Warren Boyce & Kristi Boyce Anglie
9  [17] Eldar Dzhafarov & Anna Sazina Ázerbajdžán
10  [14] Lukasz Tomczak & Aleksandra Tomczak (aka Jurczak) Polsko
11  [8] Wiktor Kiszka & Leanne Han (aka Areum Han) Polsko
12  [7] Stanislav Zelianin & Irina Cherepanova Rusko
13  [5] Alessio Potenziani & Veronika Vlasova Rusko
14  [3] Stas Portanenko & Nataliya Kolyada Ukrajina

Do you want to look like our Elite Performers? Order your dancewear, shoes, accessories from our shop or visit us on-line.

Čtvrtfinále

15  [29] Iaroslav Bieliei & Liliia Bieliei (aka Gladiuk) USA
16  [27] Wei Ping Li & Cen Zheng Čína
17  [25] Go Hashimoto & Keiko Onda Japonsko
18  [24] Alexandr Voskalchuk & Veronika Egorova USA
19  [22] Gaetano Iavarone & Emanuela Napolitano Itálie
20  [21] Marek Kosaty & Paulina Glazik Polsko
21  [19] Mark Elsbury & Olga Elsbury Anglie
21  [19] Rüdiger Homm & Katya Kanevskaya Německo
21  [19] Kota Shoji & Nami Shoji Japonsko
24  [16] Craig Shaw & Evgeniya Shaw (aka Sutyaginskaya) Anglie
24  [16] Steffen Zoglauer & Sandra Koperski Německo
26  [14] Gianni Caliandro & Arianna Esposito Itálie
27  [11] Igor Mikushov & Ekaterina Romashkina USA
28  [5] Richard Tonizzo & Claire Hansen Kanada
29  [4] Sergei Sutyrin & Natalya Sazhina Rusko
30  [2] Andrey Sirbu & Alexandra Hixson Anglie

3. kolo (top 46)

31  [40] Denis Donskoy & Mariya Kerentseva Rusko
31  [40] Vladislav Shahov & Ekaterina Popova USA
31  [40] Qing Shui & Wan Lan Li Čína
34  [35] Shintaro Asamura & Emi Toyama Japonsko
35  [29] Oscar Pedrinelli & Lenka Kovalcikova USA
35  [29] Anton Perevodchyk & Dariya Perevodchyk (aka Dovgalova) Ukrajina
35  [29] Qinglong Ping & Yuhong Yan Čína
38  [25] Steven Grinbergs & Rachelle Plaass Austrálie
39  [20] Jim Chen & Anita Chen (aka Chen Yanjun) Tchaj-wan
40  [15] Dong Huang He & Hou Wen Čína
40  [15] Daisuke Miura & Miwako Miura Japonsko
40  [15] Liu Ya & Wang Yi Xi Čína
43  [14] Stephen Arnold & Yasmin Priestnall Anglie
43  [14] Yuri Nartov & Sarika Hudson USA
45  [8] Nazar Batih & Mariko Cantley USA
46  [5] Pavel Dvorak & Pauline van Valkengoed Holandsko

2. kolo (top 77)

47  [14] Nikolay Govorov & Evgeniya Tolstaya Rusko
47  [14] Wu Ke & Mariia Hirvonen Čína
49  [13] Kazufumi Usui & Megumi Usui (aka Ishijima) Japonsko
50  [12] Maksim Kotlov & Tatyana Zayts Rusko
50  [12] Christopher Millward & Victoria Bennett Anglie
52  [11] Nikita Novikov & Dovile Sutaite Honkong
52  [11] Alex Sindila & Jade Main Anglie
54  [10] Leonid Burlo & Liana Bakhtiarova USA
54  [10] Jinung Kim & Sena Kang Korea (Jižní)
54  [10] Koji Kobayashi & Miho Akanuma Japonsko
54  [10] Takahiro Niikura & Yukiko Nakata Japonsko
58  [9] Jonas Kazlauskas & Kathleen Ilo USA
58  [9] Kenji Moriwaki & Miku Matoba Japonsko
58  [9] Hide Nakajima & Miki Nakajima (aka Kinoshita) Japonsko
61  [8] Marcin Kalitowski & Katarzyna Florczuk Polsko
61  [8] Emanuele Pappacena & Francesca Pappacena (aka Lazzari) USA
63  [6] Lucas Chockuba & Angelina Oh USA
64  [5] Sang Hyo Jo & Sae Rom Bae Korea (Jižní)
64  [5] Dmytro Savynskyi & Yulia Savynska (aka Fursova) Ukrajina
64  [5] David Vejchar & Veronika Hanusova Česká republika
67  [4] Mikhail Eremeev & Olesya Eremeeva Singapur
67  [4] Yuichi Fukuda & Elizabeth Gray Japonsko
67  [4] Oleksandr Mullyar & Kateryna Mullyar (aka Gerasymenko) Ukrajina
67  [4] Volker Schmidt & Ellen Jonas Německo
71  [3] Richard Still & Morgan Hemphill Anglie
71  [3] Tomasz Wezykowski & Yaroslava Perederiy Anglie
73  [2] Yang Kwon Mo & Kim Seung-Hee Korea (Jižní)
73  [2] Satoshi Yuuki & Chiharu Masuda Japonsko
75  [1] Jun Satou & Satomi Kameyama Japonsko
75  [1] Masato Tanaka & Kumi Tanaka Japonsko
75  [1] Guo Ying & Xin Yuan Wan Anglie

1. kolo (top 124)

78  [19] Mechyslav Pavlyuk & Gemma-louise Arnold Anglie
78  [19] Mikhail Solovyev & Maria Solovyeva Rusko
78  [19] Jacek Stefanski & Joanna Korab-Stefanska Polsko
81  [18] Manabu Sugai & Yuriko Showa Japonsko
82  [17] Nobuya Higuchi & Sayaka Shibata Japonsko
82  [17] Denys Parfyonov & Tetyana Sopit Ukrajina
82  [17] Taichi Shimizu & Saki Shimizu Japonsko
82  [17] Matt Wu & Sharon Hsiao Tchaj-wan
86  [16] Noriaki Matsuoka & Yuki Matsuoka Japonsko
86  [16] Koji Ohtsubo & Aiko Sato Japonsko
86  [16] Michael Reilly & Amy Wu Anglie
86  [16] Takashi Sugino & Irep Sarisaltik Japonsko
90  [15] Hiroshi Fujika & Mayu Fujika (aka Hatada) Japonsko
91  [13] Conant Liu & Hiu Mui Wan Honkong
91  [13] Hikaru Mizuide & Kana Amamiya Japonsko
91  [13] Haolun Zou & Qiuyun Cao Čína
94  [12] Paul Bakker & Cynthia Kolijn Holandsko
94  [12] Kunyu Hsieh & Yichun Chloe Ko Čína
94  [12] Koichi Nishio & Ai Shimoda Japonsko
94  [12] Wataru Onishi & Chikaru Ikeda Japonsko
98  [11] Kenichiro Fukuda & Yuki Mori Japonsko
98  [11] Hiroaki Murofushi & Aya Aonuma Japonsko
98  [11] Chan Sang Park & Kyoung-Hee Kim Korea (Jižní)
101  [9] Marcin Kisztelinski & Aleksandra Niedospial Polsko
102  [7] Yuto Arai & Ayumi Maruuchi Japonsko
102  [7] Katsuyoshi Nishida & Haruka Sato Japonsko
102  [7] Gaku Sakakihara & Nana Sakakihara (aka Yasaka) Japonsko
102  [7] Kazuki Shibayama & Tomoyo Shibayama Japonsko
106  [6] Hirotaka Shimada & Akika Muramatsu Japonsko
106  [6] Yuichiro Sueyasu & Yuka Kimura Japonsko
108  [5] Giovanni Gentile & Maria Grazia Rizzello Itálie
109  [4] Shoichi Hagawa & Aya Hosaka Japonsko
109  [4] Tomoya Kawashima & Megumi Takano Japonsko
109  [4] Daisuke Ono & Kana Nakamura Japonsko
109  [4] Daisuke Takeuchi & Momoko Ueda Japonsko
113  [3] Masatoshi Ishihara & Harumi Yokoyama Japonsko
113  [3] Takafumi Kamekawa & Mako Tomioka Japonsko
113  [3] Alberto Rinaudo & Cinzia Bertalmio Itálie
116  [2] Phillip Evans & Gaynor Evans (aka Connell) Wales
116  [2] Yasuyuki Nakamura & Mari Okamoto Japonsko
116  [2] Takashi Omura & Tomoe Matsuda Japonsko
116  [2] Ken Ono & Sayaka Okuyama Japonsko
116  [2] Narihiko Tanizaki & Yukie Fujimura Japonsko
121  [1] Norichika Ikemoto & Mama Kashimoto Japonsko
121  [1] Kazuhisa Mikami & Chika Kawamata Japonsko
121  [1] Kenneth Woo & Alice Cheung Honkong
124  Takayuki Nagahor & Tsubasa Uehara Japonsko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}