Results from International Championships 2016 - Junior Latin 11. října 2016
Inzeráty
Pokud nechcete zobrazovat tyto reklamy Staňte se členem!
Podívejte se, jak advertise your product s námi

International Championships 2016
Anglie - Brentwood/London 11. října 2016

Junior Latin 11. října 2016

Finále

1  Kristinn Thor Sigurdsson & Lilja Rún Gísladóttir Island
2  Kacper Rutka & Sara Litorowicz Polsko
3  Aleksandr Bezkrovnyy & Alisa Margulis Ukrajina
4  Yegor Tverdokhlebov & Yana Kostenko Ukrajina
5  Arsen Gavrishchuk & Aleksandra Kalinichenko Ukrajina
6  Bogdan Dovgalov & Anna Tomashevska Ukrajina
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  [35] Glenn Richard Boyce & Caroly Jänes Anglie
8  [34] Li Zhenkai & Deng Yu Čína
9  [33] Kirill Ivanov & Alena Trigubko Rusko
10  [30] Jiawei Huang & Ye Li Čína
11  [27] Hubert Krysztofinski & Paulina Paprota Polsko
12  [25] Kai Zhang & Rui Zhou Čína
13  [22] Francesco Leone & Cristina de Paola Itálie
14  [20] Maxsim Proskurin & Viktoriya Vorontsova Rusko

Do you want to look like our Elite Performers? Order your dancewear, shoes, accessories from our shop or visit us on-line.

Čtvrtfinále

15  [13] Zhihua He & Yulin Cai Čína
15  [13] Andrey Prokip & Anastasiya Koroleva Rusko
15  [13] Zhang Ze Xu & Gu Bo Yu Čína
18  [12] Zhou Junkang & Zhang Yingying Čína
18  [12] Andrei George Toader & Mia Linnik-Holden Anglie
20  [11] Mykhayl Baev & Nikol Lyashenko Ukrajina
20  [11] Oleksiy Bonkovskyy & Dariya Tsibulska Ukrajina
20  [11] Klim Shypilin & Diana Madiy Ukrajina
23  [9] Wang Ming Hao & Lu Chun-Ha Čína
23  [9] Cameron Leitis & Darcy Cromwell Wales
23  [9] Vladislav Zhigarev & Diana Epeykina Rusko
26  [8] Jinhong Huang & Yangxinrui Xiao Čína
27  [7] Elvar Kristinn Gapunay & Viktoria Zakharchenko Island
28  [6] Liyang Han & Xue Chen Čína
28  [6] Albert Romodin & Arina Reziapova Ukrajina
28  [6] Dmitriy Rozdaybida & Viktoriya Shuba Ukrajina
31  [5] Oleg Vergasov & Tatiana Rot-Serova Rusko
32  [1] Vladimir Kuznetsov & Darya Mishakova Rusko

2. kolo (top 61)

33  [14] Zicong Yao & Yue Xiao Čína
33  [14] Xiong Zhang & Meng Ting Yi Čína
33  [14] Weixin Zhang & Mengyao Yin Čína
36  [13] Manuele Guglielmino & Marta Rolih Itálie
36  [13] Wu Xiao Hui & Shi Yun Lin Čína
36  [13] Hao Le & Zhu Si Yi Čína
36  [13] Lin Xiao & Hoi Yi Lo Čína
40  [12] Dmitriy Novikov & Kseniya Zubkova Rusko
41  [11] Xiao Cheng & Wen Qian Cui Čína
41  [11] Leonardo Fronteddu & Martina Filippi Itálie
41  [11] Domenico Di Fusco & Francesca Fabozzi Itálie
41  [11] Alessandro Guglietta & Alessia Pecchia Itálie
45  [10] Maksim Panchenko & Svetlana Perina Rusko
45  [10] Eemeli Tusa & Michalina Szabelska Finsko
47  [9] Francesco Pio Coviello & Annarita Di Molfetta Itálie
47  [9] Oleksiy Marchenko & Mariya Singaevskaya Ukrajina
49  [8] Shao Hong Bo & Zeng Zheng Čína
49  [8] Danny Wright & Ella Perry Anglie
51  [7] Xiang Ru Lin & Ge An Ju Čína
51  [7] Lucien Maart & Sabrina Serra Austrálie
53  [6] Xuanqi Chen & Jiajia Fu Čína
53  [6] Robert Veide & Amanda Rebeca Padar Estonsko
55  [5] Alberto Maria Bizzotto & Asia Colautti Itálie
55  [5] Mingzhi Li & Jiaqi Wang Čína
57  [4] Aron Logi Hranannarsson & Halldora Isold Thordardottir Island
57  [4] Sun Hao Tian & Min Jing Zhang Čína
59  [3] Jin Jian Gao & He Hui Zi Čína
60  [1] Wen Long Xie & Hong Yu Xie Čína
61  Baozhuang Jiang & Tong Jiang Xin Čína

1. kolo (top 92)

62  [18] Diogo Fernandes & Constança Fernandes Portugalsko
62  [18] Lizhuo He & Ding Jia Ning Čína
62  [18] Li Jia Qing & Han Yi Yan Čína
65  [17] Anton Ermakov & Irma Bolotaeva Moldávie
65  [17] Li Jia Hao & Shen Shuang You Wei Čína
65  [17] Axel Kvaran & Hildur Bjork Johannsdottir Island
65  [17] Zi Ao Liu & Zhu Shuang Shiqi Čína
65  [17] Yin Wen Qi & Cui Li Wei Čína
70  [16] Oliver Caldicott & Anais Hale Anglie
70  [16] Oleg Chernyshev & Veronika Gireyko Rusko
70  [16] Leho Holm & Marleen Lutter Estonsko
70  [16] Gylfi Mar Hrafnsson & Maria-Tinna Hauksdottir Island
70  [16] Yedong Zhu & Ziqi Zhao Čína
75  [15] Nicholas Butler & Katie Green Anglie
75  [15] Ao Chen & Xiyu Zhou Čína
77  [12] Korey Andrews & Madison Ingoldsby Anglie
77  [12] Matteo Mascia & Gaia Simbula Itálie
77  [12] Luca Moore & Ella Randall Anglie
77  [12] Alessandro Penna & Nicole Biamonte Itálie
77  [12] Adrian Romanowski & Sigrun-Rakel Olafsdottir Island
82  [11] Oskar Gembara & Liwia Jablonska Polsko
83  [10] Ryan Bendall & Alana Salter Anglie
83  [10] Jamie Meah & Mia Rose Mazzitelli Anglie
83  [10] Giacomo Mondino & Alessia Bono Itálie
86  [9] Ethan Brock & Georgina Butler Anglie
86  [9] Wang Jin Chi & Zhou Ting Xia Čína
86  [9] Wu Hao & Duan Hui Lin Čína
89  [8] Zhao Lei & Li Xinyue Čína
90  [5] Elliot Blant-Harwood & Scarlett Houston Anglie
91  [4] Nikita Koscicas & Marina Morris Anglie
92  [1] Jonas Hordvik Espelid & Marielle Holgersen Norsko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}