Results from International Championships 2016 - Junior Ballroom 12. října 2016
Inzeráty
Pokud nechcete zobrazovat tyto reklamy Staňte se členem!
Podívejte se, jak advertise your product s námi

International Championships 2016
Anglie - Brentwood/London 11. října 2016

Junior Ballroom 12. října 2016

Finále

1  Glenn Richard Boyce & Caroly Jänes Anglie
2  Aleksandr Bezkrovnyy & Alisa Margulis Ukrajina
3  Kirill Ivanov & Alena Trigubko Rusko
4  Kacper Rutka & Sara Litorowicz Polsko
5  Oskar Gembara & Liwia Jablonska Polsko
6  Lin Xiao & Hoi Yi Lo Čína
7  Bogdan Dovgalov & Anna Tomashevska Ukrajina
Inzeráty
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

8  [29] Svirid Sivik & Veronika Verbitskaya Ukrajina
9  [26] Maxsim Proskurin & Viktoriya Vorontsova Rusko
10  [21] Anton Ermakov & Irma Bolotaeva Moldávie
11  [19] Zhang Ze Xu & Gu Bo Yu Čína
12  [18] Vladislav Zhigarev & Diana Epeykina Rusko
13  [12] Vadym Tropsha & Anastasiya Drozhanska Ukrajina
14  [7] Mykhayl Baev & Nikol Lyashenko Ukrajina

Do you want to look like our Elite Performers? Order your dancewear, shoes, accessories from our shop or visit us on-line.

Čtvrtfinále

15  [14] Gylfi Mar Hrafnsson & Maria-Tinna Hauksdottir Island
15  [14] Axel Kvaran & Hildur Bjork Johannsdottir Island
15  [14] Andrei George Toader & Mia Linnik-Holden Anglie
18  [13] Jin Jian Gao & He Hui Zi Čína
18  [13] Klim Shypilin & Diana Madiy Ukrajina
20  [10] Sun Hao Tian & Min Jing Zhang Čína
21  [9] Hubert Krysztofinski & Paulina Paprota Polsko
21  [9] Dmitriy Novikov & Kseniya Zubkova Rusko
23  [8] Oleg Vergasov & Tatiana Rot-Serova Rusko
23  [8] Weixin Zhang & Mengyao Yin Čína
25  [7] Scott Wilson & Emily Brown Anglie
25  [7] Wen Long Xie & Hong Yu Xie Čína
27  [6] Mihail Afonin & Yuliya Vinokurova Ukrajina
27  [6] Vladimir Kuznetsov & Darya Mishakova Rusko
27  [6] Oleksiy Marchenko & Mariya Singaevskaya Ukrajina
30  [5] Oleksiy Bonkovskyy & Dariya Tsibulska Ukrajina
30  [5] Oleg Chernyshev & Veronika Gireyko Rusko
30  [5] Leho Holm & Marleen Lutter Estonsko
30  [5] Maksim Panchenko & Svetlana Perina Rusko
34  [4] Danny Wright & Ella Perry Anglie

2. kolo (top 60)

35  [14] Elvar Kristinn Gapunay & Viktoria Zakharchenko Island
35  [14] Zhou Junkang & Zhang Yingying Čína
37  [13] Stefano La Manna & Martina Spiantini Itálie
38  [12] Elliot Blant-Harwood & Scarlett Houston Anglie
38  [12] Xiang Ru Lin & Ge An Ju Čína
40  [10] Gong Wei Zhang & Jiexi Liu Čína
41  [9] Wu Xiao Hui & Shi Yun Lin Čína
41  [9] Andrey Prokip & Anastasiya Koroleva Rusko
43  [8] Oliver Caldicott & Anais Hale Anglie
43  [8] Wu Hao & Duan Hui Lin Čína
43  [8] Zhihua He & Yulin Cai Čína
43  [8] Wiktor Malinowski & Patrycja Olejnik Polsko
43  [8] Li Jia Qing & Han Yi Yan Čína
48  [7] Li Zhenkai & Deng Yu Čína
49  [6] Nicholas Butler & Katie Green Anglie
49  [6] Liyang Han & Xue Chen Čína
49  [6] Eemeli Tusa & Michalina Szabelska Finsko
49  [6] Xiong Zhang & Meng Ting Yi Čína
53  [5] Wang Jin Chi & Zhou Ting Xia Čína
53  [5] Mingzhi Li & Jiaqi Wang Čína
56  [4] Zicong Yao & Yue Xiao Čína
57  [3] Lizhuo He & Ding Jia Ning Čína
57  [3] Aron Logi Hranannarsson & Halldora Isold Thordardottir Island
59  [2] Xiao Cheng & Wen Qian Cui Čína
60  Yin Wen Qi & Cui Li Wei Čína
60  Adrian Romanowski & Sigrun-Rakel Olafsdottir Island

1. kolo (top 74)

62  [21] Ethan Brock & Georgina Butler Anglie
62  [21] Zhao Lei & Li Xinyue Čína
64  [20] Ryan Bendall & Alana Salter Anglie
64  [20] Jamie Meah & Mia Rose Mazzitelli Anglie
64  [20] Yedong Zhu & Ziqi Zhao Čína
67  [19] Zi Ao Liu & Zhu Shuang Shiqi Čína
67  [19] Kai Zhang & Rui Zhou Čína
69  [17] Mason Bevan & Millie Davies-English Wales
70  [16] Nikita Koscicas & Marina Morris Anglie
71  [14] Shao Hong Bo & Zeng Zheng Čína
72  [13] Jincheng Chen & Yuhan Chen Čína
72  [13] Li Jia Hao & Shen Shuang You Wei Čína
74  [7] Lucien Maart & Sabrina Serra Austrálie
75  [6] Jonas Hordvik Espelid & Marielle Holgersen Norsko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}