Results from International Championships 2016 - Amateur Latin 11. října 2016
Podívejte se, jak advertise your product s námi

International Championships 2016
Anglie - Brentwood/London 11. října 2016

Amateur Latin 11. října 2016

Finále

1  Morten Löwe & Roselina Doneva Dánsko
2  Ferdinando Iannaccone & Yulia Musikhina USA
3  Klemen Prasnikar & Alexandra Averkieva Slovinsko
4  Damir Haluzan & Anna Mashchyts Slovinsko
5  Petar Daskalov & Zia James Anglie
6  Salvatore Sinardi & Viktoriya Kharchenko Itálie
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  [25] Anton Nesterko & Dariya Maryuschenko Ukrajina
8  [24] Pasha Pashkov & Daniella Karagach (aka Pashkova) USA
9  [21] Darren Hammond & Milla Lykke Jihoafrická republika
10  [20] Austin Joson & Nino Dzneladze USA
11  [18] Luca Urso & Alessandra Tripoli Itálie
12  [10] Nasko Gendov & Anna Lisova Itálie
13  [8] Alexander Chernositov & Arina Grishanina USA
14  [4] Joel Lopez & Kristina Bespechnova Španělsko
15  [2] Gleb Chernyavsky & Maryna Steshenko Německo

Do you want to look like our Elite Performers? Order your dancewear, shoes, accessories from our shop or visit us on-line.

Čtvrtfinále

16  [27] Anton Lam-Viri & Anastasiya Savinskaya Rusko
17  [26] Oleksandr Kravchuk & Olesya Getsko Ukrajina
18  [25] Adam Hathazi & Morgana Lakatos-Hayward Kanada
18  [25] Pavel Stepanchuk & Gabriella Sabler USA
20  [23] Sergey Maksyuta & Elisaveta Vnuchkova Rusko
21  [22] Vladimir Litvinov & Lyubina Kuznetsova Rusko
22  [21] Denys Samson & Yuliya Nikitenko Anglie
23  [16] Tang Yi Ming & Huang Xin Yi Čína
23  [16] Kirill Voronin & Tatyana Kosenko Rusko
25  [15] Aleksandr Andreichev & Kristina Nikiforova Rusko
25  [15] Jakub Drmota & Magdalena Baranowska Polsko
25  [15] Wu Liu Fu & Yu Jun Du Čína
25  [15] Ruslan Khisamutdinov & Elena Rabinovich Rusko
29  [10] Tagyr Mansurov & Alexandra Kondrashova USA
29  [10] Nikita Polyakov & Darya Dubchak Rusko
31  [9] Matteo Cossu & Viktoriya Kachalko Itálie

4. kolo (top 45)

32  [36] Igor Wilczynski & Irina Grishina Polsko
33  [35] Lu Deyu & Jiao Ran Čína
33  [35] Dario Pizzo & Karen D'albundo Francie
35  [34] Andrey Patrushev & Ekaterina Bralyuk Rusko
36  [33] Kyrylo Dovgalin & Charlotte Plant Anglie
36  [33] Ewoud Fidom & Melanie Weiler Holandsko
38  [32] Gong Chao Qun & Zhuo Lian Wei Čína
39  [30] Benjamin Jones & Amy Dowden Anglie
39  [30] Dmitriy Semeshkin & Karina Zadoyan Rusko
41  [29] Adelmo Mandia & Leah Rolfe Anglie
42  [27] Silvio Antonio Anselmi & Katerina Samonas Itálie
42  [27] Shim Young Eun & Giulia D'Alessandro Korea (Jižní)
44  [23] Artem Kruchin & Darya Kravchuk Rusko
45  [18] Michal Galek & Klaudia Galek (aka Kedzierska) Polsko

3. kolo (top 86)

46  [16] Aleksandr Porozov & Arina Sokolova Rusko
47  [15] Svyatoslav Gerasimov & Anastasiya Zakharchuk Rusko
47  [15] Lloyd Perry & Rebecca Scott Anglie
47  [15] Kwok Chun Sing & Xiezhuoyi Fen Čína
50  [13] Maksim Melikhov & Lyubov Shatskaya Rusko
50  [13] Vladislav Zapolskyi & Anastasiya Chernenkaya Ukrajina
52  [12] Francesco Garofalo & Magda Strzesnicka Itálie
52  [12] Kiki Nyemchek & Magda Fialek USA
52  [12] Pirayut Saharifa & Iryna Shved Thajsko
55  [11] Ignat Calasnic & Olivia Gjelfort Dánsko
55  [11] Daniel Falkenberg & Zhanna Sablina Rusko
55  [11] Alessio Manni & Giulia Antonelli Itálie
55  [11] Oleksandr Vasylenko & Kateryna Panfilova Ukrajina
59  [10] Petur Fannar Gunnarsson & Polina Oddr (aka Shevchuk) Island
59  [10] Evgeni Kuzin & Anastasiya Fedoseeva Rusko
59  [10] Mengju Li & Xuejiao Yu Čína
59  [10] Pavel Povalyaev & Sofya Povalyaeva Rusko
59  [10] Aleksandr Rodygin & Tatyana Ivanova Rusko
59  [10] Chaochen Yan & Liu Yutong Čína
65  [9] Rostislav Fedchenko & Anastasiya Abramenkova Rusko
65  [9] Chengyu Ge & Zicheng Wu Čína
65  [9] Daniel Hustiuc & Martina Zuccarello Itálie
65  [9] Yong Kun Long & Jia Ni Cheng Čína
65  [9] Ilya Lukoshin & Valentina Zafran Rusko
65  [9] Darren Morrissey & Alisiya Yezhova Anglie
65  [9] Miroslav Randjelovic & Michaela Kemnitzer Německo
72  [8] Meng Jia Cui & Jiang Yu Lin Čína
72  [8] Vitaly Dergachev & Taisiya Chalbasova Rusko
72  [8] Daniil Dozorov & Dasha Loginova Rusko
72  [8] Igor Ifliand & Camille Webb Austrálie
72  [8] Stas Olarescu & Zhaniya Zharmenova Itálie
72  [8] Evgeniy Raev & Polina Shvab Rusko
72  [8] Mickael Vaganay & Amandine Mauceri Francie
79  [7] Giacomo Ballarin & Lucrezia Lando Itálie
79  [7] Aaron Flynn & Niamh Curtin Irsko
79  [7] Maciej Walczak & Anna Piaseczna Polsko
82  [6] Andrei Boldyrev & Daniela Roze Kutischev Irsko
82  [6] Harry Keep & Georgia Blatch Anglie
84  [5] Zhao Hui & Long Jia Ling Čína
85  [4] Rami Schehimi & Susan Fichte Německo
86  [3] Denys Leonidov & Valeriya Bushuk Ukrajina

2. kolo (top 155)

87  [16] Roberto Imparato & Beatrice Tiberia Itálie
87  [16] Jefferson Pimentel & Lorencia Kan Singapur
87  [16] Yushen Wang & Zhang Yue Čína
87  [16] Aimadi Zhang & Jia Hao Yue Čína
91  [14] Liu Hong Bo & Feng Jing Čína
91  [14] Oleksandr Martsynyuk & Nicole Duque Ukrajina
91  [14] Lyu Masuda & Siobhan Power Austrálie
91  [14] Vitantonio Ottomano & Alessia Altieri Itálie
91  [14] Simone Picca & Antonella Putignani Itálie
91  [14] Angelo Serena & Cristiana Serena Itálie
91  [14] Yang Heng Yu & Jia Yuan Čína
98  [13] Daniil Anisimov & Valeriya Stromova Rusko
98  [13] Niccolo Cresci & Nicole Cresci Itálie
98  [13] Nikolay Kaskin & Yana Firsova Rusko
98  [13] Xiaolong Liu & Titian Zhang Čína
98  [13] Cheng Yu & Huang Huihui Čína
103  [12] Sergey Chernenko & Wiktoria Kierasinska Polsko
103  [12] Li Rongzhi & Yunjia Zhang Čína
105  [11] Lukas Alisauskas & Simona Grubeviciute Litva
105  [11] Denys Lebed & Yuliia Zhukova Ukrajina
105  [11] Mateusz Ostrowski & Marzena Dudek Polsko
105  [11] Ruoling Wang & Yibo Lu Čína
109  [10] Oliver Beardmore & Lydia Hall Anglie
109  [10] Denis Fesenko & Tatevik Chibukhchyan Ukrajina
109  [10] Tobias Fladby & Hanna Cresswell-Melstrom Anglie
109  [10] Gregory Mcdonough & Kathryn Jones Anglie
109  [10] Matteo Rosati & Sabrina Rossetti Itálie
109  [10] Nikita Vasilenko & Elizaveta Bulochknikova Ukrajina
115  [9] Ionut Ciubotariu & Lisa Ruf Německo
115  [9] Kirill Dovzhik & Alicia Philips-bullock Anglie
115  [9] Jack Johnson & Joanne De Jager Austrálie
115  [9] Semen Khrzhanovskiy & Elizaveta Lykhina Rusko
115  [9] Salvatore Mannella & Luciana Baima Itálie
115  [9] Jacob Persson & Linn Hegdahl Švédsko
115  [9] Vadim Potapov & Elena Pilipenko Portugalsko
115  [9] Lai Yu Xiang & Yi Tong Xu Čína
123  [8] Nazariy Blagyy & Marketa Vlckova USA
123  [8] Yu Kao & Natalie Tjokro Singapur
123  [8] Seweryn Klekowski & Julia Kowalczyk Polsko
123  [8] Valentin Milev & Viktoriya Scherbatova Anglie
123  [8] Valentyn Torkot & Anastasiya Kvurt Ukrajina
128  [7] Ailizhati Dilixiati & Wang Na Na Čína
128  [7] Yuqi Liang & Jingyiran Cheng Čína
128  [7] Björn Ragnarsson & Caitlin Heasman Anglie
131  [6] Serhii Borushko & Elizaveta Voloshanenko (aka Kanchenko) Ukrajina
131  [6] Jason Cicard & Regina Kleinfelder Francie
131  [6] Artem Gorelov & Bella Bakarova Rusko
131  [6] Pavlo Khondar & Yuliya Galahina Ukrajina
131  [6] Alfie Sadowski & Avital Svetlitsky Anglie
131  [6] Bogdan Alexandru Voicu & Ana Maria Dima Holandsko
137  [5] Lloyd Grifiths & Samantha Howells Anglie
137  [5] Liu Zhi Guo & Shan Lin He Čína
137  [5] Vadim Shvidanenko & Diana Nonik Ukrajina
140  [4] Marcel Daamen & Lisa Damen Belgie
140  [4] Tomasz Jaszewski & Alicja Kotarba Polsko
140  [4] Albert Kosinski & Sandra Rog Polsko
140  [4] Pavel Kozlov & Kristina Kovalevskaya Rusko
140  [4] Jun Yong Sing & Myoung Shia Korea (Jižní)
145  [3] Gaetano Antonino & Carmelita Brancale Itálie
145  [3] Yumeng Dong & Zeyu Li Čína
145  [3] Oskar Gaigl & Anastasia Miller Německo
145  [3] Cyprian Kapitan & Ewa Sych Polsko
145  [3] Jacob Murillo & Alexis Warr USA
145  [3] Damiano Paradisi & Ilaria Buioni Itálie
151  [2] Tomasz Boja & Kamila Gwozdz Polsko
151  [2] Dimitar Dimitrov & Federica Fanelli Anglie
151  [2] Anders Koch & Victoria Ore Petersen Dánsko
154  [1] Dimitri Mattia & Letizia Beneforti Itálie
155  Juho Taskinen & Pinja Koskela Finsko

1. kolo (top 180)

156  [25] Daniele Benedetti & Eleonora Mecali Itálie
156  [25] Nikita Gordenkov & Darya Matrosova Rusko
156  [25] Daniil Podliesnyi & Polina Gulyaeva Ukrajina
156  [25] Laurence Tanti & Consuela Camilleri Malta
160  [24] Gryhoriy Dudyak & Maria-Solomiya Voznyak Ukrajina
160  [24] Wiliam Duffen & Melissa Kirkpatrick Anglie
160  [24] Gonçalo Fernandes & Catarina Filipa Oliveira Portugalsko
160  [24] Luca Franceschinis & Elena Rovere Itálie
160  [24] Filippo De Giorgia & Eleonora Costamanga Anglie
160  [24] Tino Sacaneno & Lina Carolin Anglie
166  [23] Caitlin Ghorghe & Jodie Bailey Anglie
167  [21] Per Almberg & Anita Teeling Švédsko
167  [21] Sander Daamen & Mélissa Manders Holandsko
167  [21] Nuno Duarte & Rafaela Duarte Portugalsko
170  [20] Blake Elms & Jane Cloribel Austrálie
171  [18] Steven Dean & Krystal Leggett Anglie
171  [18] Sean Hill & Jules Plant Austrálie
173  [17] Philip Fol & Julia Zimmermann Anglie
173  [17] Federico De Giorgio & Carlotta Arduino Itálie
173  [17] Tianci Ma & Adela Capilnasiu Anglie
173  [17] Artur Nawrat & Monika Wieclav Česká republika
173  W Oskar Odiakosa & Nikita Vince Anglie
178  [16] Andre Albino & Teresa Mendonça Portugalsko
178  [16] Giovanni Trinco & Alessia Bonino Itálie
180  [8] Shi Hua Bai & Anastasia Yermakova Anglie
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



#{text}