Results from International Championships 2016 - Amateur Ballroom 12. října 2016
Podívejte se, jak advertise your product s námi

International Championships 2016
Anglie - Brentwood/London 11. října 2016

Amateur Ballroom 12. října 2016

Finále

1  Chong He & Jing Shan Čína
2  Diego Arias Prado & Ekaterina Ermolina Rusko
3  Kyle Taylor & Izabela Skierska Anglie
4  Fedor Isaev & Anna Zudilina Rusko
5  Ivan Novikov & Margarita Klimenko Rusko
6  Igor Reznik & Mariya Polischuk Ukrajina
Inzeráty
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  [32] Si Cheng Li & Zhou Man Ni Čína
8  [25] Oskar Wojciechowski & Karolina Holody USA
9  [24] Jianan Peng & Jia Ci Zhong Čína
10  [19] Maciej Kadlubowski & Maja Kopacz Polsko
10  [19] Ben Taylor & Stefanie Bossen Anglie
12  [9] Alex Plant & Faye Edge Anglie
13  [8] Jack Beale & Natalia Siyanko Anglie
14  [7] Zhao Yi Heng & Long Shu Yi Čína

Do you want to look like our Elite Performers? Order your dancewear, shoes, accessories from our shop or visit us on-line.

Čtvrtfinále

15  [36] Aleksandr Kalenyuk & Olena Ablitsova Itálie
16  [34] Angelo Gaetano & Clarissa Morelli USA
16  [34] Krzysztof Myka & Agnieszka Osrodka Polsko
18  [33] James Cutler & Virginie Primeau Kanada
19  [28] Michal Le & Sandra Jablonska Polsko
20  [25] Nikita Druzhinin & Anastasyya Slyusar Ukrajina
21  [21] Szymon Kalinowski & Grazyna Grabicka Polsko
22  [20] Chen Xiangyu & Jiao Yuehan Čína
23  [19] Ivan Iacobbe & Ylenia Dalla Bona Itálie
24  [18] Marko Ilich & Yuliya Kovtunova (aka Sadovskaya) Ukrajina
24  [18] David Moretti & Francesca Sfascia Itálie
26  [15] Davide Morelli & Caroline Kjeldgaard Dánsko
27  [8] Freythor Ossunrarson & Sophie Webb Anglie
28  [6] Markus Hirvonen & Liisa Setala Finsko
29  [5] Michael Foskett & Nika Foskett (aka Vlasenko)
30  [2] Vladimir Rudko & Yanina Yakubova Rusko

4. kolo (top 43)

31  [43] Edmund Ault & Veronika Ault (aka Rezepina) Anglie
32  [42] Filipp Borisenok & Ekaterina Bondareva Rusko
32  [42] Ilya Golovchenko & Kristina Bogoslavskaya Rusko
34  [41] Danil Dobrovolskiy & Anastasiya Malovana Ukrajina
34  [41] Pawel Kostrzewa & Martyna Lewandowska Itálie
34  [41] Roman Sukhomlyn & Valeryya Kalyschuk Rusko
37  [38] Kun Qian & Liu Yang Čína
38  [33] Denys Korostashov & Anastasia Siabro Ukrajina
39  [30] Kristoffer Frimo Melaes & Mette Brandstadmoen Norsko
40  [29] Xie Cong Xian & Luo Yuting Čína
40  [29] Zhang Zheng Yang & Yu Yi Čína
42  [28] Giuseppe Di Napoli & Sara Iozzia Itálie
43  [25] Damiano Soldati & Laura Fox Anglie

3. kolo (top 78)

44  [15] Tang Yu Jie & Zhu Yan Zhen Čína
44  [15] Liu Shoukun & Wei Mengmeng Čína
44  [15] Florin Vlad & Natalia O''Connor USA
47  [14] Sidney Chong & Stephanie Noon Anglie
47  [14] Thorkell Jonsson & India Phillips-Bullock Anglie
47  [14] Andrii Mykhailov & Anna Bohachova Ukrajina
50  [12] Ayaz Giniyatullin & Aysylu Giniyatullina Rusko
50  [12] Alessio Miraglia & Stephanie van der Poll Itálie
50  [12] Vadim Negrebetskiy & Bettina Hatfield Anglie
53  [11] Artemiy Katashinskiy & Marina Katashinskaya Rusko
53  [11] Dan Malov & Anna Kaczmarski USA
55  [10] Nicholas Kelly & Cheyenne Russell Anglie
55  [10] Vladislav Komelkov & Olena Dovgan Ukrajina
55  [10] Callam Thomson & Charlotte Carruthers Anglie
58  [9] Davide Camera & Doriana Guzzo Itálie
58  [9] Ruslan Kalyuzhnyy & Rosie Ward USA
58  [9] Kamil Kucharczyk & Polina Semenova Polsko
58  [9] Alan Tentser & Julia Vitebsky Austrálie
62  [8] Mathew Duffin & Kayleigh Andrews Anglie
63  [7] Argo Oblikas & Kaja Jackowska Švédsko
64  [5] Artem Belmega & Anna Shevchenko Ukrajina
64  [5] Danil Krasutskiy & Yuliya Polygach Ukrajina
64  [5] Konstantin Panchenko & Nadezhda Panchenko (aka Golovan) Rakousko
64  [5] Elliott Whittaker & Ksenia Gammova Anglie
68  [4] Oliver Hand & Heather Lynch Anglie
68  [4] Bartosz Lech & Kornelia Kopaczynska Polsko
68  [4] Tyrone Thiara & Kateryna Iaritenko Anglie
68  [4] Xu Xin & Qi Wen Yun Čína
72  [3] Viktor Antonenko & Olga Kulyk Ukrajina
72  [3] Michal Litewka & Justyna Matoga Polsko
72  [3] Ariel Zajac & Monika Zieba Polsko
75  [2] Maksymylyan Bulgakov & Nataliya Blokhina Ukrajina
75  [2] Sander Friis Laukas & Philippa Blichfeldt Thoresen Norsko
77  [1] Mingmin Gao & Yaofeifei Yu Čína
77  [1] Guo Si Lin & Li Yu Čína

2. kolo (top 113)

79  [16] Marco Barbera & Federica D'Orazi Itálie
79  [16] Geraint Heaney & Maryna Starchenko Anglie
79  [16] Hangfan Zhang & Bowen Liu Čína
82  [15] Maxwell Harrison & Katie Harrison Anglie
82  [15] Michal Lemieszek & Dominika Gola Polsko
82  [15] Yue Tian & Chen Tingting Čína
82  [15] Charlie Townsend & Ineta Vaicikasukkiate Anglie
82  [15] Nie Yanhui & Yiwen Hou Čína
87  [14] Maxim Pogorelskiy & Stefaniya Tatsiy Ukrajina
88  [13] Emil Hallberg & Mona Pietilä Finsko
88  [13] Nikita Pavinskiy & Polina Teplitskaya Rusko
88  [13] Leandro De Rossi & Alessia D'orazi Itálie
91  [12] Mikolaj Balcerzak & Julia Jablonska Polsko
91  [12] Mateusz Chrzastek & Beata Michalecka Polsko
91  [12] Daniel Smuts-Steyn & Chloe Barrett-Blake Anglie
91  [12] Pio Taddei & Ilaria Fanini Itálie
95  [11] Sergej Titarenko & Inna Haleta Ukrajina
95  [11] Dong Chan Um & Jiyeon Kim Korea (Jižní)
97  [10] Gianluigi Di Fazio & Rossella Saladino Itálie
98  [9] Alessandro Bidinat & Anna Carbone Itálie
98  [9] Victor Solecki & Anastasia Shea (aka Sheptitskaya) Anglie
98  [9] Janis Strelnieks & Eliza Grinvalde Lotyšsko
101  [8] Samuele Frugoli & Giorgia Lupi Itálie
102  [7] Ian Whyatt & Rosie Powers Anglie
103  [6] Andrea Capecchi & Giada Nuti Itálie
103  [6] Matteo Conti & Michela Vagni Itálie
103  [6] Anton Kornyushkin & Olesya Komarnitskaya Rusko
103  [6] Feng Qiaosen & Nadzeya Zadrutskaya Anglie
103  [6] Robert Rothmiller & Yvonne Rothmiller (aka Aurbacher) Německo
108  [4] Maksim Kupreev & Sofia Bila Ukrajina
109  [3] Michael Bavoni & Desiree Bavoni Itálie
109  [3] Stefano Crivellaro & Veronica Grossi Itálie
109  [3] Tommy Wyderko & Brandylyn Arredondo USA
112  [2] Lai Nok Enoch Ng & Xiao Lin Zhang Čína
113  Rui Pu & Jing Li Čína

1. kolo (top 128)

114  [29] Nicolai Bouet & Anna Shagalina Dánsko
114  [29] Yuhang Feng & Zhang Rui Chen Čína
114  [29] Yu Jun Hui & Xin Chen Čína
114  [29] Linghao Kang & Anran Xing Čína
114  [29] Artem Kuklin & Alika Dikaya Ukrajina
114  [29] Artur Nabok & Anna Lubyanetska Ukrajina
114  [29] Hirokuni Sakuma & Tang Liwen Japonsko
121  [28] Jian Fang Yuan & Ming Lu Luo Čína
122  [27] Sam Fakhrai & Fanny Sandegren Švédsko
122  [27] Tai Yuan Liu & Ye Zheng Čína
122  [27] Yuan Yiqi & Huan Yanni Čína
125  [26] Oskar Gedin & Julia Hallberg Švédsko
126  [25] Matteo Granchi & Alice Belcredi Itálie
126  [25] Yuriy Prokhorenko & Mariya Sukach Ukrajina
128  [24] Andrey Vysloukh & Ekaterina Golovchenko Rusko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



#{text}