Results from International Championships 2012 - Amateur Ballroom 10. října 2012
Inzeráty
Pokud nechcete zobrazovat tyto reklamy Staňte se členem!
Podívejte se, jak advertise your product s námi

International Championships 2012
Anglie - Brentwood/London 9. října 2012

Amateur Ballroom 10. října 2012

Finále

1  Emanuel Valeri & Tania Kehlet Dánsko
2  Marek Kosaty & Paulina Glazik Polsko
3  Chong He & Jing Shan Čína
4  Andrzej Sadecki & Karina Nawrot Polsko
5  Sergiu Rusu & Dorota Rusu (aka Makar) Polsko
6  Lukasz Tomczak & Aleksandra Tomczak (aka Jurczak) Polsko
Inzeráty
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  [28] Dusan Dragovic & Greta Laurinaityte Anglie
8  [25] Stas Portanenko & Nataliya Kolyada Ukrajina
9  [16] Kyle Taylor & Polina Shklyaeva Anglie
10  [14] Vasiliy Kirin & Ekaterina Prozorova Rakousko
10  [14] Ben Taylor & Stefanie Bossen Anglie
12  [13] Alex Gunnarsson & Liis End Anglie
13  [8] Markus Hirvonen & Mariia Hirvonen Finsko
14  [7] Fedor Isaev & Anna Zudilina Rusko

Do you want to look like our Elite Performers? Order your dancewear, shoes, accessories from our shop or visit us on-line.

Čtvrtfinále

15  [28] Anton Nedotsukov & Maria Mitrokhina Rusko
16  [25] Gaetano Iavarone & Emanuela Napolitano Itálie
17  [22] Mark Elsbury & Olga Elsbury Anglie
17  [22] Oskar Wojciechowski & Karolina Holody USA
17  [22] Andrea Zaramella & Kristie Simmonds USA
20  [21] David Moretti & Francesca Sfascia Itálie
21  [20] Diego Arias Prado & Ekaterina Ermolina Itálie
21  [20] Michael Glikman & Milana Deitch Austrálie
21  [20] Vladimir Rudko & Valeriya Agikyan Rusko
24  [17] Andrey Sirbu & Alexandra Hixson Anglie
25  [16] Ivan Novikov & Margarita Klimenko Rusko
26  [12] Igor Mikushov & Ekaterina Romashkina USA
27  [8] Liu Ya & Liu Jia Xin Čína
28  [4] Edmund Ault & Leanne Han (aka Areum Han) Anglie
28  [4] Christopher Millward & Victoria Bennett Anglie
30  [2] Wojciech Jeschke & Malgorzata Kowalska Polsko

4. kolo (top 44)

31  [36] Steven Grinbergs & Rachelle Plaass Austrálie
31  [36] Cheng Yi Ming & Liu Jiao Čína
31  [36] Alexander Radyush & Alisa Radyush (aka Pavlova) Anglie
34  [35] Jack Beale & Natalia Siyanko Anglie
35  [34] John Giannini & Katherine Giannini Anglie
35  [34] Ilari Lehtonen & Jasmin Pocknell Finsko
37  [33] Andrej Volkov & Anastasiya Kravchenko Rusko
38  [31] Angelo Gaetano & Clarissa Morelli Itálie
39  [29] Vladyslav Dolya & Oleksandra Sidorova Ukrajina
40  [28] Marek Szulgo & Renata Schodnik Polsko
41  [27] Dima Dakhnovskyi & Anna Dakhnovska (aka Sukach) Ukrajina
42  [25] Yuriy Prokhorenko & Mariya Sukach Rusko
42  [25] Karl Rasmussen & Charlotta Lundberg Švédsko
44  [21] James Cutler & Courtney Taylor Anglie

3. kolo (top 80)

45  [15] Iaroslav Bieliei & Virginie Primeau Kanada
45  [15] Igor Colac & Roxane Milotti USA
45  [15] Michael Foskett & Korina Travis Anglie
45  [15] Jianan Peng & Jia Ci Zhong Čína
49  [14] Alessandro Lippi & Giada Carabellese Itálie
50  [12] Artemiy Katashinskiy & Marina Katashinskaya Rusko
51  [11] Luca Balestra & Krizia Balestra Itálie
51  [11] Jerzy Borowski & Kaja Jackowska Švédsko
51  [11] Yuchen Du & Fan Gao Čína
51  [11] Wojciech Ples & Julia Czeczek Polsko
51  [11] Matthew Potter & Talysa Trevallion Austrálie
51  [11] Daniele Scalise & Alla Andryushchenko Itálie
57  [10] Chen Chen & Jiawei Li Čína
57  [10] Stefano Di Brino & Bianka Zubrowska Itálie
57  [10] Oleksiy Pigotskyy & Anastasiya Semerenko Ukrajina
57  [10] Sergei Sutyrin & Natalya Sazhina Rusko
61  [9] Alessio Disca & Luisa Celeste Cardillo Itálie
61  [9] Lev Kravchenko & Rebecca Jackson Anglie
61  [9] Luke Miller & Hanna Cresswell-Melstrom Anglie
61  [9] Qinglong Ping & Yuhong Yan Čína
61  [9] Xin Lei Wang & Zhang Xing Lu Čína
66  [8] Marko Ilich & Yuliya Kovtunova (aka Sadovskaya) Ukrajina
66  [8] Andrey Kitsun & Natalia Korsak Bělorusko
66  [8] Eros Sciamanna & Anna Jaglinska Itálie
66  [8] Roman Sukhomlyn & Irina Rabinovich Ukrajina
66  [8] Guo Ying & Huang Dong Čína
71  [7] Pawel Kostrzewa & Martyna Lewandowska Polsko
71  [7] Michal Le & Izabela Skierska Polsko
71  [7] Alessio Miraglia & Natasha Barrera Itálie
71  [7] David Vejchar & Veronika Hanusova Česká republika
71  [7] Jun Zheng & Ruolan Wang Čína
76  [6] Maciej Kadlubowski & Maja Kopacz Polsko
76  [6] Linghao Kang & Anran Xing Čína
78  [5] Gerds Ivuskans & Beate-katrina Zeltina Lotyšsko
78  [5] Sergey Kravchenko & Lauren Oakley Anglie
80  [4] Ruslan Kalyuzhnyy & Valeryya Kalyschuk Ukrajina

2. kolo (top 130)

81  [16] Kamil Baran & Karolina Szymanska Polsko
81  [16] Nikolay Govorov & Evgeniya Tolstaya Rusko
81  [16] Andrii Mykhailov & Anna Bohachova Ukrajina
81  [16] Jordan Quintana & Laura Fox Anglie
81  [16] Marius Toperczer Muresan & Katrine Nissen Dánsko
81  [16] Zhang Zheng Yang & Tai Wan Čína
81  [16] Zhen Yu Yang & Wang Ruo Nan Anglie
88  [15] Ivan Iacobbe & Ylenia Dalla Bona Itálie
88  [15] Jia Jie Liu & Xiao Ting Guo Čína
88  [15] Pavel Lopatin & Olga Lillo Rusko
88  [15] Marcus Mitchell & Rosie Ward Anglie
88  [15] Oleksiy Nuzhdov & Margaryta Garmash Ukrajina
88  [15] Vitezslav Razek & Kristyna Muckova Česká republika
88  [15] Damiano Soldati & Pauline van Valkengoed Holandsko
95  [14] Mikolaj Balcerzak & Dominika Nowak Polsko
95  [14] Egor Likhachov & Marya Zaychenko Ukrajina
95  [14] Liu Shoukun & Wei Mengmeng Čína
98  [13] Nicholas Kharlamov & Rochelle Kharlamov USA
98  [13] Mechyslav Pavlyuk & Gemma-louise Arnold USA
98  [13] Yingfeng Zeng & Mengni Su Čína
101  [12] Antonio Albrizio & Rita Albrizio Itálie
101  [12] Davide Camera & Doriana Guzzo Itálie
101  [12] Kirill Potapov & Evgenia Sokolova Rusko
101  [12] Vincenzo Vitale & Claudia Vitale Itálie
105  [11] Matthew Dean & Sophie Webb Anglie
105  [11] Thorkell Jonsson & Denise Margret Yaghi Island
105  [11] Michal Lemieszek & Paulina Szysz Polsko
105  [11] Vladislav Lutskyi & Anna Shevchenko Ukrajina
105  [11] Freythor Ossunrarson & Hrefna Halldorsdottir Island
110  [10] Florin Vlad & Natalia O''Connor Rumunsko
111  [9] Kristoffer Frimo Melaes & Mette Brandstadmoen Norsko
111  [9] Vitaliy Kalyuzhnyy & Darya Reshetilova Ukrajina
111  [9] Denys Korostashov & Nataliya Kostyleva Ukrajina
111  [9] Argo Oblikas & Aimie Leak Anglie
111  [9] Jacek Stefanski & Joanna Korab-Stefanska Polsko
116  [8] Adam Bynert & Emily Bynert Anglie
116  [8] Andrea Frediani & Sara Iozzia Itálie
118  [7] Roope Antila & Petra Mero Finsko
118  [7] Weizhe Li & Jiahui He Čína
120  [6] Nicholas Kelly & Cheyenne Russell Anglie
120  [6] Elliott Whittaker & Charlotte Carruthers Anglie
120  [6] Marcin Wiatrowicz & Izabela Adamiec Polsko
120  [6] Yang Yuechun & Lu Wanying Čína
124  [5] Stefano Gentile & Sara Caldarelli Itálie
124  [5] Hao Gu & Wang Ya Xuan Čína
124  [5] Wenzhe Yang & Kayan Hau Čína
127  [4] Manuel Guidotti & Lucia Marinucci Itálie
127  [4] Geraint Heaney & Stephanie Noon Anglie
127  [4] Ludovic Moureau & Alexandra Sevastianova Anglie
130  [3] Artur Bodzioch & Malgorzata Zaremba Polsko

1. kolo (top 149)

131  [24] Petter Engan & Kine Mardal Norsko
131  [24] Du Yu Xuan & Cao Lin Čína
133  [23] Peter Christiansen & Helena Bakholm Dánsko
133  [23] Thomas Howell Jones & Melanie Grace Anglie
133  [23] Connor Mccabe & Holly Freeman Anglie
133  [23] Arman Sahovic & Maria Naumchenko Anglie
133  [23] Christian Skibsrud & Sussen Hoen-Vestrheim Norsko
133  [23] Luigi Trovarelli & Serena Trovarelli Itálie
139  [22] Christopher Burrell & Emma Burrell Anglie
139  [22] Harry Keep & Aimee Falvey Anglie
139  [22] Mathias Kirkegaard & Line Riding Dánsko
139  [22] Mark Rankilor & Julia Kozak Anglie
143  [18] Adam Godfrey & Olivia Oates Anglie
144  [17] Aleksander Andrianov & Yulia Lysenko Rusko
144  [17] Marko Bärn & Sinikka Riskilä Finsko
144  [17] William Chao & Alina Mamayeva Anglie
144  [17] David Lawes & Karen Gaffney Irsko
148  [14] Lok Tin Ki & Salina Pak Macau
148  [14] Bergthor Kjartansson & Anita Hlin Gutnadottir Island
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}