Results from Hessen Dance 2019 - WDSF Senior III Open Standard 19. května 2019
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Hessen Dance 2019
Německo - Frankfurt 17. května 2019

WDSF Senior III Open Standard 19. května 2019

Finále

1  Alexander Hick & Petra Alexandra Lessmann Německo
2  Thomas Schmidt & Susanne Schmidt Německo
3  Knut Moller & Iris Moller Německo
4  Michael Gross & Regina Gross Německo
5  Stefan Jacob & Margit Stiebritz Německo
6  Andreas Reumann & Annette Reumann Německo
Inzeráty
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Gerhard Baier & Ingrid Cloos Německo
8  Wolfgang Walter & Ilse von Beyer Německo
9  Siegfried Klein & Maria Klein Německo
10  Raymond Reimann & Antje Reimann (aka Schulz) Německo
11  Robert Dub & Sylvia Schäfer-nouza Rakousko
11  Jens Wolff & Maike Wolff Německo

Čtvrtfinále

13  Horst Beckmann & Patricia Beckmann Německo
13  Albert Rommel & Andrea Rommel Německo
15  Nils Goral & Anja Goral Německo
15  Hans Sieling & Petra Sieling Německo
17  Peter Birndorfer & Christina Pothfelder Německo
17  Rudi Stern & Heidi Stern Německo
19  Götz Bierbaum & Maren Bierbaum (aka Muller) Německo
20  Dirk Keller & Heidemarie Schulz-Brüsewitz Německo
21  Marek Fuchs & Dorit Fuchs Německo
22  Dieter Kuchenbecker & Annette Kuchenbecker Německo
22  Tamas Schubert & Bärbl Schubert Německo
24  Damian Kukowka & Bettina Weimann Německo

3. kolo (top 49)

25  Jürgen Flimm & Christine Flimm Německo
26  Harald Konhäuser & Anja Hesele Německo
26  Marius Torka & Barbara Torka Německo
28  Günter Enk & Annett Enk Německo
29  Markus Mäurer & Marion Mäurer Německo
29  Andreas Pabst & Christine Pabst Německo
31  Alexander Beaumont & Anne Beaumont Německo
31  Jürgen Buttkus & Birgit Buttkus Německo
33  Dirk Dittrich & Jeanette Dittrich (aka Jäger) Německo
34  Peter Helmer & Karola Helmer Německo
35  Horst Degen & Karin Degen Německo
35  Olaf Petermann & Romy Groh Německo
37  Gregor Hoffmann & Sabina Kampkötter Německo
37  Jürgen Kosch & Katrin Kosch Německo
37  Andreas Wicht & Heike Wicht Německo
40  Jörg Holzhäuser & Petra Holzhäuser Německo
40  Heinz Jürgen Kühl & Jutta Kühl Německo
40  Vico Ostertag & Sabine Lüllich Německo
43  Olaf Paul & Christl Renno-Paul Německo
44  Torge Rieper & Gisela Rieper Německo
45  Thomas Ledebuhr & Ivonne Pool Německo
46  Johann Hartmann & Catherine Hartmann Německo
46  Silvano Rodia & Julia Kunsek Německo
48  Helmut Lindmair & Diana Stüber Německo
49  Ulrich Lindecke & Manuela Schulze Německo

2. kolo (top 80)

50  Michael Hackner & Manuela Treindl Německo
50  Ernst Jäger & Karmen Kelle Německo
52  Bernd Schulze & Heike Schulze Německo
53  Ulrich Kyas & Birgit Spletzer-Kyas Německo
54  Roland Frolich & Siglinde Frolich Německo
54  Heiko Wehr & Sabine Wehr Německo
56  Lutz Benedix & Sylvia Benedix Německo
56  Thomas Langer & Christine Langer Německo
56  Jens Langmann & Ellen Langmann Německo
56  Roland Lein & Karin Anton Německo
56  Jürgen Lüders & Karin Lüders Německo
56  Eduardo Gimeno Monfort & Encarna Gonell Španělsko
56  Stefan Schantz & Irmgard Schantz Německo
56  Karsten Söllner & Anett Söllner Německo
64  Peter Vogt & Alexandra Vogt Německo
65  Benno Heissig & Marion Heissig (aka Hempelt) Německo
65  Christian Karau & Anette Karau (aka Braun) Německo
67  Frank Hoffmann & Sabine Hoffmann Německo
67  Jürgen Kleinhans & Karin Kleinhans Německo
69  Michael Enz & Karin Schreiner Německo
70  Hubert Buresch & Sabine Buresch Německo
70  Heiko Schlage & Bettina Schlage Německo
70  Dieter Tellermann & Ulrike Tellermann Německo
73  Jürgen Diegel & Andrea Frey Německo
74  Raimund Wilhelm & Ursula Wilhelm Německo
75  Andreas Gilles & Patricia Gilles Německo
75  Robert Postma & Renate Postma Německo
77  Steffen Kniestedt & Antje Kniestedt Německo
77  Jürgen Kuberczyk & Birte Kuberczyk Německo
79  Matthias Luderer & Elvira Luderer Německo
79  Wolf-Dietrich Unger & Susanne Unger Německo

1. kolo (top 118)

81  Wolfgang Riedl & Petra Riedl Německo
82  Gerhard Endres & Ute Endres Německo
82  Thomas Koterba & Renee Rothböck Německo
84  Thomas Benthien & Anke Benthien Německo
84  Heinz-otto Saar & Beate Saar Německo
84  Armin Winter & Angela Winter Německo
87  Helmut Bresch & Angelika Nothdurft Německo
87  Jordi Marti Gonzalez & Helenia Perez Saavedra Španělsko
87  Thomas Göpfert & Katja Göpfert Německo
87  Heinrich Kreilein & Marion Kreilein Německo
87  Anatoly Sokolov & Antje Pilar Německo
92  Andreas Gropp & Marion Hohl Německo
93  Frank Büchel & Stephanie Büchel Německo
94  Ian McColl & Birgit McColl (aka Hubener) Německo
95  Peter Kornhass & Karin Wagner Německo
95  Dietmar Wilstermann & Andrea Wilstermann Německo
97  Siegfried Evertz & Yvonne Heyner Německo
97  Klaus-Ulrich Mosel & Ruth Berg-Mosel Německo
97  Georg Rüffler & Elke Rüffler Německo
97  Richard Sonnenwald & Regine Becker Německo
101  Theodor Arlt & Margarete Arlt Německo
101  Lorenz Domke & Carola Domke Německo
101  Rolf Hallstein & Heike Hallstein Německo
101  Egon Müller & Jasmin Flor Německo
101  Rudolf Polzer & Astrid Polzer Německo
101  Harald Ries & Antonie Ries Německo
101  Steffan Vogel & Ute Retzlaff Německo
108  Uwe Hefter & Carola Hefter Německo
108  Peter Holzner & Ulrike Holzner Německo
108  Andreas Walcher & Jutta Walcher Německo
111  Uwe Rosenkranz & Marion Rosenkranz Německo
112  Klaus Christmann & Elisabeth Christmann (aka Stupp) Německo
113  Bernd Heiligenstadt & Gabriele Creemer Německo
114  Wolfgang Eisenhart & Renate Eisenhart Německo
114  Lutz Gündel & Gundi Gündel Německo
114  Dieter Schramek & Karin Schramek Německo
117  Detlef Stacker & Christine Stacker Německo
118  Peter Gramespacher & Monika Gramespacher Německo
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}