Results from Hessen Dance 2018 - Junior II B Latin 6. května 2018
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Hessen Dance 2018
Německo - Frankfurt 4. května 2018

Junior II B Latin 6. května 2018

Finále

1  David Jenner & Elisabeth Tuigunov Německo
2  Fabian Glatz & Delia Breitmaier Německo
3  Maik Zimmer & Adeline Kastalion Německo
4  Daniel Andras Hegyi & Giuliana Domingues Da Silva Německo
5  Marco Ziga & Melody Badt Německo
6  Christian Grünke & Emilie Alexandra Denius Německo
Inzeráty
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Philipp Vovk & Angelina Gensrich Německo
8  Alessandro Novikau & Anastasija Dittmar Německo
9  Yevgen Uzdemirov & Isabel Preis Německo
10  Markus Mutt & Kathrin Klass Německo
11  Wladislaw Riedinger & Josephine Chukwudelunzu Německo
12  Elias Nazarenus & Angelina Weber Německo

Čtvrtfinále

13  David Goldort & Maria Zosimidou Německo
14  Kai-Leo Axt & Madlen Gossen Německo
14  Anri Urban & Anriette Urban Německo
16  Nicolas Eichhorn & Katharina Jewdokimenko Německo
17  Maximilian Möser & Alisa Wilhelm Německo
18  Christian Hofbauer & Marietta Hofbauer Německo
18  Nikolai Sent & Angelina Bar Německo
20  John Pierre Gottschlich & Katharina Scharova Německo
20  Thomas Schulz & Emmy Prochnau Německo
22  Mark Birst & Michelle Uciteli Německo
23  Christian Schmal & Alessandra Brennicke Německo
24  Mihai Iepure & Sophie Kondratenko Německo

2. kolo (top 48)

25  Samuel Keller & Saule Martinkeviciute Německo
26  Daniel Gert & Jana Silvanus Německo
26  Ewald Tabler & Cecily Wendland Německo
28  Enrico Fischer & Sofiya Shpak Německo
28  Dennis Wottschel & Karolina Merkel Německo
30  Justin Elert & Alexis Lebedew Německo
31  Dennis Varkentin & Annika-Emelie Hirschmann Německo
32  Maxim Kutscher & Melissa Kroll Německo
33  David Iolin & Laura Hermann Německo
33  Konstantin Literski & Nicole Sokolow Německo
33  Paul David Roth & Valeria Schaffner Švýcarsko
33  Tilo Wiese & Jale Zinser Švýcarsko
37  Paul Gorg & Michelle Voigtmann Německo
37  Edvin Perevoznak & Lorena D´Ángelo Německo
37  Malte Reinstein & Galina Menzel Německo
40  Davide Farruggia & Fabienne Schlicker Německo
41  Alexander Brus & Joana Behrens Německo
41  Nick Kifel & Michelle Kifel Německo
41  Oleg Kubrin & Michelle Becker Německo
44  Denis Dewald & Daria Amely Filter Německo
44  Mark Neubauer & Nikole Sofie Neubauer Německo
44  Martin Tylin & Zorka Kozma Německo
47  Niklas Bodeanu & Marie Chevts Německo
47  Martin Slavoev & Fabien Lax Německo

1. kolo (top 63)

49  Christian Rau & Caroline Böck Německo
50  David Janzen & Julia Seebacher Německo
50  Jonas Miguel Lis & Daniela Kühl Německo
52  Denny Bineder & Chantal Pracht Německo
52  Philipp Alexander Morlang & Eveline Ishchenko Německo
52  Lucian Scheibel & Chiara Frau Německo
55  Erik Tuigunov & Emily Unger Německo
56  Luis Fernandez Mendoza & Larisaa Osmanovic Německo
56  Marco Tinaro & Jessica Federica Vinci Německo
58  Maximilian Rein & Emily Heckendorf Německo
59  Daniel Behring & Emily Windholz Německo
60  Maximilian Springer & Luana Kannhauser Německo
61  Jerico Khadjeh-Nouri & Lena Schroer Německo
62  Edvin Emeliyanov & Leonie Schuckmann Německo
62  Julius Schade & Charlotte Bauer Německo
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}