Results from German Open Championships 2017 - WDSF Senior II Open Standard 11. srpna 2017
Podívejte se, jak advertise your product s námi

German Open Championships 2017
Německo - Stuttgart 8. srpna 2017

WDSF Senior II Open Standard 11. srpna 2017

Finále

1  Stefano Bernardini & Stefania Martellini Itálie
2  Gert Faustmann & Alexandra Kley Německo
3  Pierre Payen & Isabelle Reyjal Francie
4  Armando Nespoli & Natalia Gualandris Itálie
5  Nikolay Cheremisin & Ekaterina Dukhovskaya Rusko
6  Vittorio Bramati & Silvia Martorelli Itálie
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Juha Rautio & Paivi Rautio (aka Natunen) Finsko
8  Peter Pfeiffer & Miriam Pfeiffer (aka Rohde) Německo
9  Antonio Arena & Elga Farnesi Itálie
9  Oleg Sadorev & Tatyana Krylova Estonsko
9  Vladimir Serkov & Oksana Gribkova Rusko
12  Wolfgang Lauer & Michaela Rothlaender Německo
13  Rene Seyboth & Heike Seyboth Německo
14  Alan Sivieri & Monica Rainieri Itálie

Čtvrtfinále

15  Massimiliano Ferrini & Elisabetta Galilei Itálie
15  Knut Wichmann & Antje Wichmann Německo
17  Konstantin Maletz & Corina Maletz (aka Schott) Německo
17  Evgen Olkov & Marina Belyaeva Rusko
19  Renzo Segato & Giuseppina Liviero Itálie
20  Aldo Mazzi & Roberta Pisacane Itálie
21  Michael Beckmann & Bettina Corneli Německo
22  Christian Holderried & Daniela Holderried (aka Saeurle) Německo
22  Wei Wei & Cheuk Lai Choi Čína
24  Wolfgang Tauscher & Susanne Scheuböck Německo
25  Ralf Lämmermaier & Stella Lammermaier (aka Pionczewski) Německo

Round 5 (top 48)

26  Fabian Lohauss & Simone Braunschweig Německo
27  Stefano Santucci & Veruska Pallini Itálie
27  Hannes Teichmann & Alexandra Schreckhas Rakousko
29  Mark Jun Ma & Linda Zhang Kanada
30  Marc Bieler & Sandra Mösch Německo
31  Stefan Kolip & Inge Kolip Německo
31  Randall Pitts & Katja Schlenkermann-Pitts Německo
33  Fernando Gimeno Bou & Rosa Sales Španělsko
33  Alexander Hick & Petra Alexandra Lessmann Německo
33  Roderik Mennens & Ruth Van Den Moesdijk Holandsko
36  Rene Ewals & Ymke Lemmens Holandsko
37  Luca Viel & Cinzia Piccin Itálie
38  Ronny Romijn & Anne Romijn Holandsko
39  Pawel Kowalczyk & Anita Lis-Kowalczyk Německo
39  Massimo Peverero & Francesca Iannoni Itálie
41  Alessandro Battistella & Sabrina Tranfo Itálie
41  Marko Heller & Anja Heitmann Německo
41  Andrey Ivanov & Anna Ivanova Rusko
44  Roberto Destri & Giuseppina Lentini Itálie
45  Marco Cortopassi & Lucia Marraccini Itálie
46  Dirk Regitz & Fabienne Regitz (aka Hess) Německo
47  Sergey Kostarev & Tatyana Sheina Rusko
48  Bernhard Fuss & Sonja Fuss Německo

4. kolo (top 96)

49  Stefan Jacob & Margit Stiebritz Německo
50  Dirk Alefsen & Miriam Alefsen (aka Canrinus) Německo
51  Aleksandr Markov & Galina Markova Rusko
51  Michele Mascia & Ilenia Santoro Itálie
51  Knut Moller & Iris Moller Německo
54  Lukáš Povolný & Katerina Nováková Česká republika
54  Michael Sipek & Susanne Sipek Německo
56  Thorsten Berthold & Gesa Nehls (aka Martensen) Německo
56  Frank Garnath & Kirstin Tietgens Německo
56  Masayuki Imai & Yka Imai Japonsko
59  Eckehard Kahl & Anne Kahl Německo
59  Peter Schmiel & Sibylle Hanchen Německo
61  Siegfried Klein & Maria Klein Německo
61  Salvatore Labonia & Luisa Torricelli Itálie
61  Mario Müller & Michaela Frahm Německo
61  Achim Stegemann & Heike Stegemann Německo
65  Donato Acampora & Lorena Mancini Itálie
65  Jürgen Flimm & Christine Flimm Německo
65  Krzysztof Przybyszewski & Wioletta Przybyszewska Polsko
68  Juerg Briner & Katharina Egli-Gubelmann Švýcarsko
68  Michael Haul & Larissa Haul Německo
68  Michael Nimz & Michaela Nimz (aka Sauer) Německo
71  Aria Baniahmad & Yvonne Böhme Německo
71  Andreas Malik & Christine Malik Německo
73  Seiichi Ichikawa & Michiko Ishikawa Japonsko
74  Francesco Bertoncini & Lucia Bianchi Itálie
74  Moreno Giusti & Sonia Bianchi Itálie
76  Bernd Kaufhold & Anja Kaufhold Německo
76  Thomas Leinhäupl & Ingrid Greck Německo
78  Achim Hobl & Kerstin Hahn Německo
78  Stefan Lehr & Nora Falke Německo
80  Artur Mitterer & Petra Mitterer Německo
81  Han Chunjie & Hau Siu Ling Čína
81  Piotr Misztal & Monika Misztal Polsko
81  Ferdi Winnen & Elke Winnen Německo
84  Rudiger Herrmann & Barbara Herrmann Německo
84  Zbigniew Rybarczyk & Anke Schmidt Německo
84  Michael Schütz & Petra Schütz Rakousko
87  Michael Krist & Petra Krist Německo
87  Markus Mengelkamp & Angela Colditz (aka Cosmo) Německo
89  Harald Hümpfer & Ursula Hümpfer Německo
89  Albert Rommel & Andrea Rommel Německo
89  Marius Torka & Barbara Torka Německo
92  Ulrich Spanka & Jekaterina Spanka (aka Figul) Německo
93  Stefan Isenecker & Diane Mongellaz Německo
94  Claudio Giorgetti & Osanna Giani Itálie
94  Guido Schubert & Birte Schubert Německo
94  Jürgen Stettner & Yvonne Werner Německo

3. kolo (top 132)

97  Stephan Brömmel & Anja Hesele Německo
97  Alberto Ferrari & Mara Bassissi Itálie
97  Christian Karau & Anette Karau (aka Braun) Německo
97  Olaf Rehak & Svenja Bockorny Německo
101  Massimo Cordiano & Marzia Giuliani Itálie
101  Arnd-Ragnar Rhiemeier & Verena Rhiemeier (aka Proft) Německo
103  Philippe Quinet & Patricia Lauble Francie
103  Rainer Schramm & Marion Schramm Německo
103  Mario Thamm & Miriam Gottschalk Německo
106  Thomas Busta & Manuela Busta Německo
106  Vladislav Fedyushin & Natalya Perunova Rusko
108  Jürgen Buttkus & Birgit Buttkus Německo
108  Jaroslaw Mielcarek & Hanna Mielcarek Polsko
108  Chan Hung Ming & Yanhong Zhu Čína
111  Igor Polyakov & Irina Polyakova Rusko
112  Hannes Edbauer & Sabine Edbauer Německo
112  Jaroslaw Krainski & Anna Krainska Polsko
114  Steffen Fries & Grit Fries Německo
115  Willem Foppen & Christel Foppen-Nienkemper Holandsko
115  Marko Wessel & Angela Wessel Německo
117  Ludwig Benes & Stefanie Hagner-benes Německo
117  Hans-Jurgen Gallo & Astrid Gallo (aka Winter) Německo
117  Hartmut Neeß & Bettina Neeß Německo
117  Rudi Stern & Heidi Stern Německo
117  Philipp Vana & Corina Städtler Německo
117  Kwok-Wai Wu & Ria Jaspers Německo
123  Oliver Dräger & Andrea Simon-dräger Německo
123  Mathias Heuberger & Christina Heuberger Německo
123  Gregor Hoffmann & Sabina Kampkötter Německo
126  Frank Müller & Kristina Jacob Německo
126  Urmas Saetalu & Triinu Saetalu Estonsko
128  Robert Postma & Renate Postma Německo
129  Morris Fröhlich & Corinna Fröhlich Německo
130  Horst Retzer & Birgit Eva Retzer Německo
131  Harald Suk & Susanne Suk Rakousko
132  Thorsten Petersmann & Rita Petersmann Německo

2. kolo (top 175)

133  Gerhard Kemper & Tynke Spoelstra Německo
133  Yin Xiaojie & Hung Man Yin Honkong
135  Bernhard Baldauf & Barbara Baldauf Rakousko
135  Cor Van Beurden & Cindy Van Beurden Holandsko
135  Sven Scheuermann & Bettina Reichel Německo
135  Holger Staub & Birgit Staub Německo
139  Romualdas Joksas & Ilona Joksa Lotyšsko
139  Dirk Luneburg & Melanie Luneburg Německo
141  Ulrich Czempinski & Andrea Bacher Německo
142  James Luo & Sarah Zhu Austrálie
142  David Wong & Maybo Yee Kanada
144  Marek Fuchs & Dorit Fuchs Německo
144  Joachim Grau & Iwona Luther Německo
144  Frank Helbig & Vera Zuleger-Helbig Německo
144  Bernward Kett & Christine Kett Německo
144  Igor Pavlychev & Svetlana Pavlycheva Rusko
144  Alain Saint Requier & Corinne Saint Requier Francie
144  Michael Seidel & Yvonne Burgdorf Německo
151  Dirk Pape & Martina Glosemeyer Německo
151  Tobias Schütze & Ilka Schütze Německo
151  Martin Zauner & Karin Zauner (aka Steininger) Rakousko
154  Helge Neuner & Tanja Neuner (aka Gödecke) Německo
155  Janis Lazdans & Sarma Novicane Lazdane Lotyšsko
155  Frank Pfersich & Andrea Pfersich Německo
155  Jurgen Roder & Christine Roder Německo
155  Thomas Scherner & Manuela Beuerbach Německo
159  Jan Praedel & Nadine König-Haupthoff Německo
160  Gregor Häuslein & Tamara Brands Německo
161  Michael Albrecht & Martina Albrecht-Jung Německo
161  Thomas Heuser & Carina Heuser Německo
163  Thorsten Bassfeld & Susanne Huschens Německo
163  Marc Van Breda & Anita Bosmans Belgie
163  Reelf Gerdes & Martina Ringe-Schuster Německo
166  Ulrich Exinger & Monika Exinger Německo
166  Hubert Fischer & Monika Fischer Německo
168  Ulf Nagel & Doris Nagel Německo
168  Hans-Joachim Stern & Nicola Stern Německo
170  Branislav Kostal & Alena Kostalova Česká republika
170  Jens Pursche & Rosi Pursche Německo
172  Ulrich Kyas & Birgit Spletzer-Kyas Německo
172  Ralf Noack & Almut Noack Německo
174  Laurent Malosse & Pascale Malosse Francie
175  Björn Haben & Ira Haben Německo

1. kolo (top 228)

176  Helmut Lindmair & Diana Stüber Německo
176  Thomas Neubauer & Sabine Neubauer Německo
176  Roland Schmitz & Kerstin Schmitz Německo
179  Lutz Benedix & Sylvia Benedix Německo
179  Heiko Schlage & Bettina Schlage Německo
179  Dieter Tellermann & Ulrike Tellermann Německo
182  Axel Parbel & Michaela Parbel Německo
183  William Lee & Fiona Tam Kanada
183  Stefan Mandel & Rita Mandel Německo
183  Andreas Wastl & Maike Wastl (aka Düker) Německo
186  Thomas Hartmann & Thekla Hartmann Německo
186  Gerald Hartung & Kerstin Hartung Německo
186  Stefan Meyer & Renate Matuschka Německo
189  Maurice Poli & Cathie Seebauer Francie
189  Udo Schiffer & Angelika Schiffer Německo
189  Mark Sorensen & Marianne Sorensen Dánsko
189  Dieter Thyssen & Dagmar Thyssen Německo
193  Brit-gerald Klingenfeld & Christine Blickensdorf Německo
193  Armin Winter & Angela Winter Německo
195  Dieter Felgendreher & Insa Felgendreher Německo
195  Kristian Grunwald & Silvia Grunwald Německo
195  Arno Holzwarth & Jutta Holzwarth Německo
195  Andreas Wicht & Heike Wicht Německo
199  Raymond Chan & Alison Lau Kanada
200  Peter Hebenstreit & Iris Hebenstreit Rakousko
200  Jens-uwe Pohl & Simone Szupkai Německo
202  Michael Duda & Simone Zerer Německo
203  Walter Hirsch & Jutta Hirsch Německo
203  Norbert Pohlen & Martina Pohlen Německo
203  Karsten Weibrecht & Monika Weibrecht Německo
206  Torsten Chemik & Astrid Chemik Německo
206  Nils Frederich & Katrin Frederich Německo
206  Frank Hoffmann & Sabine Hoffmann Německo
206  Thomas Von Huenerbein & Natascha Von Huenerbein Německo
210  Dirk Arnold & Ingrid Arnold Německo
210  Wolfgang Carius & Isolde Weber (aka Fassbender) Německo
210  Peter Jöckel & Teresa Jöckel Německo
213  Andreas Gropp & Marion Hohl Německo
213  Thomas Gysler & Monika Kuhn Švýcarsko
213  Aleksandr Orlov & Olga Orlova Rusko
213  Wolfgang Spehr & Susanne Spehr Německo
217  Christoph Pollmann & Astrid Pollmann Německo
217  Michael Riedl & Barbara Janauschek Německo
219  Peter Horner & Nicole Horner Německo
220  Oleg Grachev & Alla Khaliullova Rusko
220  Patrick Maurer & Nathalie Maurer (aka Blaser) Švýcarsko
222  Manfred Nell & Alexandra Würzbauer Německo
222  Holger Sander & Ursula Christa Sander Německo
224  Troiano Giacolli & Susanne Giacolli Německo
224  Alexander Schürmann & Gisela Schürmann Německo
224  Guy Wiesen & Barbara Susanne Wiesen (aka Pankratz) Lucembursko
227  Alfred Poon & Lucilla Poon Kanada
227  Eric Scharnewski & Nicole Scharnewski Německo
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



#{text}