Results from German Open Championships 2017 - GOC Junior I Standard 12. srpna 2017
Inzeráty
Pokud nechcete zobrazovat tyto reklamy Staňte se členem!
Podívejte se, jak advertise your product s námi

German Open Championships 2017
Německo - Stuttgart 8. srpna 2017

GOC Junior I Standard 12. srpna 2017

Finále

1  Sergej Burdin & Anastasiya Sitnikova Rusko
2  Kirill Kurbatov & Alexandra Revel-Muroz Rusko
3  Vladislav Esipenok & Darya Menyajlo Rusko
4  Maksim Zhilenkov & Arina Molochnikova Kazachstán
5  Radu Stefan Besleaga & Anna Daria Mitzura Pentiuc Rumunsko
6  Rostislav Glovatskij & Yuliya Chefanova Ukrajina
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Ivan Zhdanov & Sofya Prusakova Rusko
8  Rares Emanuel Vadana & Tea Maria Neculae Rumunsko
9  Oleksandr Turchenyak & Sofiya Chernikova Ukrajina
10  Nikita Nikitin & Natali Moraru Rusko
11  Marco Kindsigo & Lisete Marjapuu Estonsko
11  Anton Siff & Katerin Matvejeva Estonsko

Čtvrtfinále

13  Georgij Gudovskij & Kamilla Shajmyardyanova Rusko
14  Nikita Nikolajchuk & Sofiya Malyarova Ukrajina
15  Darius Cosmin Tripon & Marissa Rasadean Rumunsko
16  Grigorij Bozhevskij & Stefaniya Shahraj Rusko
16  Denis Dobranis & Iris Vacar Rumunsko
16  Edvardas Masaro & Patricija Rinkeviciute Litva
16  Tomasz Ruszkowski & Julia Mozdyniewicz Polsko
20  Kipras Burneikis & Barbora Martinkeviciute Litva
20  Nikita Guguchkin & Ulyana Gorina Rusko
20  Andrei Teletin & Malina Elena Constandache Rumunsko
20  Mihail Yashchenko & Polina Kudryashova Rusko
24  Aleksandr Kolbasyuk & Irina Zimakova Rusko

2. kolo (top 50)

25  Ernests Aksels Dimants & Marija Pascenko Lotyšsko
25  Artem Shpigel & Valeriya Samordina Rusko
27  Lan Yuhsiang & Sarah Huang Tchaj-wan
28  Matvey Korostelev & Viktoriya Kononova Rusko
28  Jan Nemarnik & Nika Karacic Croatia
28  Guilherme Rodrigues & Marta Coelho Portugalsko
31  Vladimir Cebanu & Sofia Chiorescu Moldávie
31  Igor Startsev & Darya Hodyreva Rusko
33  Denis Adzhima & Viktoriya Rybchenkova Rusko
34  Markas Sergejevas & Ieva Geceviciute Litva
35  Andrij Nikitonok & Katerina Dyachuk Ukrajina
35  Fedor Volodin & Svetlana Achapkina Rusko
37  Matyas Felcman & Klara Hejna Česká republika
37  Vadim Ivash & Ulyana Samohina Bělorusko
39  Roberts Punka & Karina Karklina Lotyšsko
39  Alexandru Cristian Visan & Adela Maria Pandele Rumunsko
41  Svyatoslav Koval & Vìktoriya Lotish Ukrajina
41  Tilo Wiese & Jale Zinser Švýcarsko
43  Daniil Tapanajnen & Viktoriya Tihonova Rusko
43  Ivan Timoshenko & Sofya Smorkalova Rusko
45  Luca Teodor Butnaru & Alexandra Andreea Enculescu Rumunsko
46  Aleksandr Vishnyakov & Mariya Manujlova Rusko
47  Nicolas Daniel Barbosu & Maria Bianca Dancs Rumunsko
47  Akos Hartlein & Greta Farkas Maďarsko
47  Arsentij Nekryata & Anastasiya Visoka Ukrajina
50  Maxim Kutscher & Angelina Bar Německo

1. kolo (top 62)

51  Gheorghe Richard Vonucz & Ioana Sara Coros Rumunsko
52  Egor Balabaev & Ekaterina Luzina Rusko
53  Kai-Leo Axt & Madlen Gossen Německo
54  Andrey Kan & Farrina Sultanova Rusko
55  Vasilij Semiletov & Sofya Vorobeva Rusko
55  Aleksandr Usmanov & Elina Ambartsumyan Kazachstán
57  Mihai Ungureanu & Madalina Cecoi Moldávie
58  Jean-Lucas Märki & Maria-Valentina Holinger Švýcarsko
59  Benedikt Gabriel Wolter & Nicole Geller Německo
60  Dennis Varkentin & Annika-Emelie Hirschmann Německo
61  Alexandru Doncila & Polina Marjinean Moldávie
62  Benjamin Jonsson & Amalie Hindsgaul Dánsko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



#{text}