Results from German Cup Senior II Standard - Senior II Standard 6. května 2006
Podívejte se, jak advertise your product s námi

German Cup Senior II Standard
Německo - Aachen 6. května 2006

Senior II Standard 6. května 2006

Finále

1  Bernd Kiefer & Monika Kiefer Německo
2  Claus Halfmeier & Britta Halfmeier Německo
3  Wolfgang Mass & Annette Mass Německo
4  Christian Böhm & Elisabeth Böhm (aka Striegan) Německo
5  Gerhard Otterbach & Elvira Otterbach Německo
6  Holger Kohlschmidt & Sabine Kohlschmidt Německo
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Dieter Keppeler & Manuela Schraut Keppeler Německo
8  Stefan Riese & Heike Riese Německo
9  Thomas Weirich & Ingrid Weirich Německo
10  Rainer Quenzel & Astrid Quenzel Německo
10  Georg Rüffler & Mariele Wedam Německo
12  Martin Ciomber & Angelika Ciomber Německo
12  Josef Paukner & Margret Koller-Paukner Německo
14  Herward Bucher & Ursula Bucher Německo

Čtvrtfinále

15  Claus Nacke & Ilse Mielke Německo
16  Juergen Clarenbach & Evelin Clarenbach Německo
16  Josef Voltz & Silvia Voltz Německo
18  Alexander Hick & Petra Alexandra Lessmann Německo
19  Wolfgang Ziegler & Karin Ziegler Německo
20  Volkmar Jahn & Renate Jahn Německo
20  Roland Taron & Siegrun Taron Německo
22  Wolfgang Koschier & Birgit Koschier (aka Fehrmann) Německo
23  Guenter De Koster & Jutta De Koster Německo
24  Alexander Beaumont & Anne Beaumont Německo
25  Uwe Maskow & Cornelia Maskow Německo

3. kolo (top 48)

26  Klaus Kast & Irene Kast Německo
26  Ronald Stiegert & Ellen Stiegert Německo
26  Raymond Wiedemann & Martine Wiedemann Německo
29  Jürgen Wallmann & Heidrun Wallmann Německo
30  Günter Färber & Marion Färber Německo
31  Elmar Strassburger & Luzia Strassburger Německo
32  Thomas Carstensen & Petra Carstensen Německo
32  Bernd Klein & Renate Kohl Německo
32  Jürgen Kosch & Katrin Kosch Německo
32  Ingo Lischka & Angelika Lischka Německo
36  Wilfried Seidel & Annette Seidel Německo
36  Oskar Thoma & Doris Thoma Německo
38  Manfred Konopka & Martina Konopka Německo
38  Hans Wolfgang Scheuer & Angelika Scheuer Německo
40  Heinz Jürgen Kühl & Jutta Kühl Německo
41  Rudolf Braschoss & Gabriele Braschoss Německo
41  Gerd Lang & Brigitte Lang Německo
43  Heinrich Schmitz & Monika Schmitz Německo
43  Franz Peter Schwindling & Cornelia Schwindling Německo
45  Olaf Paul & Christl Eva Paul (aka Renno) Německo
46  Stefan Hüls & Marion Hüls Německo
47  Horst Otto & Gabriele Otto (aka Junck) Německo
48  Rainer Aust & Rosita Aust Německo

2. kolo (top 83)

49  Werner Reiss & Brigitte Reiss Německo
49  Norbert Schade & Arne Marina Schade Německo
49  Dirk Wetterkamp & Doris Wetterkamp Německo
52  Walter Hintz & Ingrid Hintz Německo
52  Karl-Heinz Reimann & Vera Krewerth Německo
52  Klaus Thuernes & Ottilie Thuernes Německo
55  Klaus Blaeser & Annegret Blaeser Německo
55  Peter Lob & Yvonne Erlemann Německo
55  Hilmar Schlager & Sylvia Schlager Německo
55  Franz Steiner & Susanne Green (aka Steiner) Rakousko
59  Joachim Dürr & Marianne Dürr Německo
59  Volkert Wanner & Franziska Baumgarten Německo
59  Herbert Wojtera & Christiane Wojtera Německo
62  Herbert Friess & Erika Friess Německo
62  Bernd Früh & Renate Früh Německo
62  Stefan Mussmann & Dagmar Rudolf Německo
62  Hilmar Sudau & Petra Behrend Sudau Německo
66  Ivan Elcic & Gordana Elcic Německo
66  Thomas Fiege & Sigrid Fiege Německo
66  Rudolf Pekel & Gudrun Pekel Německo
69  Erland Feigenbutz & Mania Feigenbutz Německo
69  Rüdiger Reuter & Martina Reuter Německo
71  Peter Bruckner & Susanne Stuber-Bruckner Německo
71  Ullrich Rutkowski & Petra Bianconi Německo
71  Wolfgang Dieter Schmitt & Angelika Schmitt Německo
74  Bernd Grzelachowski & Birgit Grzelachowski Německo
74  Berthold Kröger & Astrid Kröger Německo
74  Manfred Saigge & Gesa Saigge Německo
77  Detlef Jopp & Irene Jopp Německo
78  Wolfgang Medinger & Monika Medinger Německo
78  Geog Schöning & Gerda Schöning Německo
80  Dieter Behnke & Gabi Tasler Německo
80  Hartmut Schlieker & Helma Schlieker Německo
80  Tilo Schneider & Merve Schneider Německo
83  Werner Schlamm-dedekind & Marion Dedekind Německo

1. kolo (top 114)

84  Rudi Gallus Gross & Anette Gross Německo
84  Olaf Mai & Jutta Kuhn Německo
84  Matthias Metzen & Maria Ferring Německo
84  Ralf Pick & Helga Kruse Německo
84  Jakob Schatzel & Gretel Schatzel Německo
89  Horst Balouschek & Hannelore Moog Německo
89  Dirk Keller & Heidemarie Schulz-Brüsewitz Německo
89  Thomas Kreuels & Annette Kreuels Německo
89  Michael Marten & Sabine Marten Německo
89  Friedhelm Pujanek & Anna-katharina Pujanek Německo
89  Frank Roscher & Kerstin Roscher Německo
89  Stephan Wynands & Gabriele Wynands Německo
96  Ralf Partuschke & Andrea Partuschke Německo
97  Wolfgang Forst & Martina Forst Německo
97  Richard Popp & Rosel Popp Německo
97  Wolfgang Wedam & Regina Krol Německo
100  Lothar Troesch & Ulrike Troesch Německo
100  Heinz Wiedenkamp & Anne Wiedenkamp Německo
102  Klaus Marke & Monika Marke Německo
102  Jochen Müller & Doris Müller Německo
104  Wolfgang Drewitz & Eva Mary Kohn Německo
104  Thomas Engelbrecht & Angelika Engelbrecht Německo
104  Reinhardt Fiebag & Roswitha Fiebag Německo
107  Klaus Jerschke & Ursula Jerschke Německo
108  Alfred Fritsch & Erika Fritsch Německo
108  Werner Wisniewski & Andrea Wisniewski Německo
110  Peter Kindler & Cornelia Kindler Německo
110  Armin Leschke & Marion Leschke Německo
110  Hans-Jürgen Schulze & Sigrid Schulze Německo
110  Jürgen Seifert & Petra Mansbart Německo
110  Alexander Thrun & Christa Thrun Německo
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}