Results from Codreanca 2018 - WDSF Youth Open Latin 28. dubna 2018
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Codreanca 2018
Moldávie - Chisinau 28. dubna 2018

WDSF Youth Open Latin 28. dubna 2018

Finále

1  Vladislav Untu & Polina Baryshnikova Moldávie
2  Veaceslav Nagailic & Nina Dudoglo Moldávie
3  Marius Eric Nitu & Ioana Antonia Iosub Rumunsko
4  Yonatan Shvartsburg & Elinor Gershfeld Israel
5  Nikita Laba & Marina Makarenko Rusko
6  Kirill Vantsinov & Darya Dongauzer Rusko
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Alexandros Saoulidis & Andreea Alexandra Orha Řecko
8  Nikita Yatsun & Elisabeth Yatsun Německo
9  Tim Grabenwoger & Natalie Cremar Rakousko
10  Dragosh Chimbir & Beatricia Rotaru Moldávie
11  Axel Jehrlander & Ines Maria Stefanescu Švédsko
12  Alexandros Dimosthenous & Daniela Alexandra Ilco Rumunsko

Čtvrtfinále

13  Alin-Emanuel Chirpac & Madalina-Emanuela Chirpac Moldávie
14  Denis Panysh & Polina Kolonitskaya Bělorusko
15  Dumitru Sardari & Felicia Lungu Moldávie
16  Kirill Borisov & Anastasiya Kachurina Rusko
17  Matic Vucina & Tosia Robar Zerak Slovinsko
18  Kostyantin Geraymovich & Karyna Halstsian Ukrajina
19  Cristian Josan & Ecaterina Pripa Moldávie
20  Nikita Nikitin & Natali Moraru Rusko
21  Ratmir Vasilev & Amina Dauletkalieva Kazachstán
22  Stefan Cazacu & Tatiana Balan Moldávie
23  Jens Kristian Auring & Anna Fladby Norsko
24  Eugen Golovatiuc & Victoria Stratulat Rumunsko

1. kolo (top 48)

25  Artiom Moroz & Elena Zaicenco Moldávie
26  Philipp Hofstetter & Anastassia Issaev Švýcarsko
27  Radu Aliev & Mihaela Cazacu Moldávie
27  Vadim Iov & Irina Sereda Rumunsko
27  Nichita Nuta & Alina Maidanic Moldávie
30  Cosmin Rebeja & Valeria Chiforisin Moldávie
31  Mihai Ungureanu & Madalina Cecoi Moldávie
32  Alexandr Griceanii & Mihaela Mihailas Moldávie
33  Lovro Perakovic & Lea Stanic Croatia
33  Nicu Rusu & Alexandrina Andrusca Rumunsko
35  Ion Untila & Daria Crasiuc Moldávie
36  Kosta Grunov & Rozmari Dzhoka Bulharsko
37  Lucian Fursenco & Carolina Arseni Moldávie
38  Valerii Bivol & Eva Sumcova Moldávie
38  Marian Sebastian Conia & Catalina Flavia Bartalis Rumunsko
38  Vasile Florea & Maria Ceropita Polsko
41  Bertoldas Cepulis & Indre Sverciauskaite Litva
42  Dima Dimov & Dorina Andros Moldávie
42  Maxim Matasevici & Djennifer Cauta Moldávie
42  Simion Polivencu & Polina Marjinean Moldávie
45  Alexandru Simboteanu & Georgeta Ignat Moldávie
45  Utku Ovunc Unlu & Ada Usluel Turecko
47  Calin Suconicov & Madalina Furculita Moldávie
47  Iaroslav Uporov & Anastasia Plotnic Moldávie
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}