Results from Codreanca 2018 - WDSF World Open Latin 28. dubna 2018
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Codreanca 2018
Moldávie - Chisinau 28. dubna 2018

WDSF World Open Latin 28. dubna 2018

Finále

1  Bogdan Boie & Natalia Luchiv Moldávie
2  Razvan Florin Dumitrescu & Jaqueline Joos Německo
3  Jokubas Venckus & Migle Klupsaite Litva
4  Semen Khrzhanovskiy & Elizaveta Lykhina Rusko
5  Mikhail Koptev & Aleksandra Atamantseva Rusko
6  Daniil Ulanov & Kateryna Isakovych Cyprus
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Salvatore Bellavita & Milena Usanova Albánie
8  Artem Efanin & Anna Dergunova Rusko
9  Vyacheslav Benko & Elena Klepikova Rusko
10  Marius Vilcu & Diana Cojuhar Moldávie
11  Ayan Zhumataev & Raziya Salimova Kazachstán
12  Daniil Porcesco & Elene Davitaia Moldávie

Čtvrtfinále

13  Dominykas Dauksas & Svetlana Azarova Litva
14  Ilja Chubanov & Elena Mitina Rusko
15  Aleix Civico Pallas & Sara Orriols Španělsko
16  Dmitry Marchenko & Anastasiya Rybalko Rusko
17  Andrea Bolzoni & Michelle Maritan Itálie
18  Artsiom Pazniakou & Tatyana Potapova Bělorusko
19  Milo Agnorelli & Alexandra Gurguiatu Itálie
20  Veaceslav Nagailic & Nina Dudoglo Moldávie
21  Yahor Koval & Aliaksandra Kotava Bělorusko
22  Dmytro Skurativskyy & Yuliya Sukhotska Ukrajina
23  Ionut Ionescu & Bianca Laura Ionescu (aka Racolta) Rumunsko
24  Anton Kandaurov & Hristiana Burgazlieva Bulharsko
25  Vasil Pavlov & Tanya Baltova Bulharsko

2. kolo (top 37)

26  Dragosh Chimbir & Beatricia Rotaru Moldávie
27  Oleksandr Dermentli & Mariya Virshubska (aka Duyun) Ukrajina
28  Oleksandr Iorgov & Marina Miteva Ukrajina
28  Dmitriy Lugin & Darya Tkachenko Rusko
30  Tim Grabenwoger & Natalie Cremar Rakousko
31  Daniil Ukhin & Svetlana Mineeva Rusko
31  Matic Vucina & Tosia Robar Zerak Slovinsko
33  Axel Jehrlander & Ines Maria Stefanescu Švédsko
33  Nicolo Lazzarini & Angela Caruso Portugalsko
35  Kostyantin Geraymovich & Karyna Halstsian Ukrajina
36  Marius Eric Nitu & Ioana Antonia Iosub Rumunsko
36  Denis Panysh & Polina Kolonitskaya Bělorusko

1. kolo (top 49)

38  Csaba Borbas & Emilia Toth Maďarsko
39  Christian Rapcea & Daria Vlah Moldávie
40  Stefan Cazacu & Tatiana Balan Moldávie
41  Danilo Fatic & Andjela Lukic Srbsko
41  Philipp Hofstetter & Anastassia Issaev Švýcarsko
43  Eugen Golovatiuc & Victoria Stratulat Rumunsko
43  Petru Pirnau & Dorina Tverdohleb Moldávie
45  Jens Kristian Auring & Anna Fladby Norsko
45  Marian Sebastian Conia & Catalina Flavia Bartalis Rumunsko
45  Anatolie Jechiu & Doina Gurau Moldávie
45  Lovro Perakovic & Lea Stanic Croatia
45  Alexandros Saoulidis & Andreea Alexandra Orha Řecko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}