Results from Chisinau Open 2015 - WDSF Junior II World Championship Standard 11. října 2015
Inzeráty
Pokud nechcete zobrazovat tyto reklamy Staňte se členem!
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Chisinau Open 2015
Moldávie - Chisinau 10. října 2015

WDSF Junior II World Championship Standard 11. října 2015

Finále

1  Dmitriy Chelpanov & Kseniya Voronenkova Rusko
2  Glenn Richard Boyce & Aleksandra Krivushkova Anglie
3  Vladislav Untu & Alexandrina Olteanu Rumunsko
4  Karolis Burneikis & Izabela Shekaite Litva
5  Danila Mazur & Anastasiya Polonskaya Rusko
6  Ricards Steinfelds & Laura Bernate Lotyšsko
7  Veaceslav Nagailic & Nina Dudoglo Moldávie
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

8  Nedas Jonaitis & Smilte Paldauskaite Litva
9  Sebastian-Alin Zicoane-Heler & Anca Copos Rumunsko
10  Alin Andrei Beca & Elena Catalina Tampau Rumunsko
11  Tudor Gabriel Andrei & Nikita Low Kristensen Dánsko
11  Mikhail Maydanyuk & Olga Shimanskaya Bělorusko

Čtvrtfinále

13  Matej Svoboda & Anna Stareckova Česká republika
14  Giacomo Pasquali & Naomi Croce Itálie
14  Ilya Yudovin & Alisa Harchakova Bělorusko
16  Raul Isgandarov & Kristina Golubkina Ázerbajdžán
16  Dénes Szalai & Petra Balla Maďarsko
18  Daniil Botskarjov & Uljana Redchits Estonsko
18  Erik Linder & Rickie Taylor USA
20  Daniels Simosons & Katrina Strazinska Lotyšsko
21  Angelo Annese & Francesca Casalino Itálie
22  Roman Yunkind & Anna Kim Kazachstán
23  Maksim Goryachok & Inna Geval Ukrajina
24  Tomer Zvenitzky & Yana Litvin Israel

2. kolo (top 48)

25  Yusif Amsatr & Naomi Spektor USA
26  Maciej Kloskowski & Nikola Zietowska Polsko
27  Filip Sevcik & Simona Dokušová Slovensko
28  Jakub Brück & Katerina Certekova Česká republika
28  Jan Polec & Viana Butko Polsko
28  Nikita Yatsun & Elisabeth Yatsun Německo
31  Georgi Enchev & Desislava Trifonova Bulharsko
32  Mathias Nyborg & Malou Dyrekaer Matthiesen Dánsko
32  Vladimir Shishov & Kristina Pischugina Rusko
34  Alejandro Sanchez Rico & Marta Navarro Perez Španělsko
35  Yu Hibino & Honami Miki Japonsko
36  Iivo Töysä & Ester Pentikäinen Finsko
37  Sava Andric & Katarina Lemajic Srbsko
37  Yuval Koushnir & Yulia Sitnik Israel
39  Andrei Cicoare & Alina Blehm Německo
39  Dávid Pikora & Eva Modlova Slovensko
41  Yoshinosuke Arai & Risako Takimoto Japonsko
41  Elias Pitkänen & Kaisa Alitalo Finsko
43  Vetle Kleveland & Norunn Ringvoll Norsko
43  Uros Lazic & Marusa Pinter Slovinsko
43  Márk Nagy & Liza Vörös Maďarsko
46  Egor Belyaev & Vladislava Grigorenko Ukrajina
47  Axel Jehrlander & Ines Maria Stefanescu Švédsko
47  Anton LoRi & Rumi Dolmaya Kanada

1. kolo (top 63)

49  Lovro Perakovic & Lea Stanic Croatia
50  Hreitar Orri Arnarson & Katrin-Maria Magnusdottir Island
50  Francisco Pedrosa & Mariana Alcobaça Portugalsko
50  Maximilian Stryjski & Ariana Pyszniak USA
53  Domen Romih & Neli Cadej Slovinsko
54  Alexander Arnstad Stoa & Selma Moe Hansen Norsko
55  Antonio Mosa & Mikhaela Antonova Francie
56  Deyan Vlaykov & Emily Vlaykova Bulharsko
57  Gabriel Eric Einarsson & Lisa Björk Olafsdottir Island
58  Nikola Andric & Luna Cavkunovic Srbsko
59  Mert Dinar & Defne Gursel Turecko
59  Paulo Faria & Vania Araujo Portugalsko
61  Huseyin Baris Diker & Deren Soydemir Turecko
61  Christopher Rafael Mihut & Chelsea Roatis-Iacob Rakousko
63  Florian Baudoux & Salome Provitera Francie
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}